PETTER NORTHUG
DU GA ALLTID ALT - VI TAKKER DEG!!!

Resultater Vasaloppet China 2013



Resultater Vasaloppet China - 52,5 km - Klassisk
Kina - 2. januar 2013


Kvinner

Plass Startnr. Navn Født Nasjon Tid FIS-poeng
 1  123 SONG Xinxue  1991  CHN   3h12:10.3  146.61
 2  129 MA Qinghua  1995  CHN   3h13:16.1  154.60
 3  108 BAANGMAN Evelina  1992  SWE   3h22:18.0  220.40
 4  102 HALLQUIST Frida  1990  SWE   3h25:31.5  243.89
 5  132 WANG Yue  1991  CHN   3h31:53.7  290.30
 6  103 HOYLANEN Jenni  1989  FIN   3h32:44.8  296.50
 7  128 LI Lei  1994  CHN   3h40:08.2  350.34
 8  112 HOLE Anniken Hjellbakk  1990  NOR   3h43:58.0  378.24
 9  106 NURMI Eeva  1992  FIN   3h49:19.1  417.23
 10  110 BRATLIE Solveig Tveter  1989  NOR   3h51:48.1  435.32
 11  107 SVENSSON Lisa K  1989  SWE   3h52:23.0  439.56
 12  101 BRULAND Astrid  1988  NOR   3h53:28.0  447.45
 13  105 JANSSON Julia  1992  SWE   3h54:32.2  455.25
 14  109 PERSSON Louise  1992  SWE   3h57:18.8  475.47

Menn

 1  1 HOEGBERG Anders  1976  SWE   2h41:13.6  38.66
 2  12 KARDIN Oskar  1992  SWE   2h41:14.1  38.73
 3  5 IMPOLA Bill  1989  SWE   2h41:39.5  42.41
 4  2 KITTILAE Kusti  1981  FIN   2h43:27.0  57.97
 5  28 LI Jingdong  1990  CHN   2h45:37.4  76.84
 6  6 THORESSON Jonatan  1986  SWE   2h45:38.5  77.00
 7  43 ZHU Baiqiang    CHN   2h46:00.2  80.14
 8  45 SHANG Jincai  1993  CHN   2h48:08.2  98.66
 9  61 ZHAO Shuai  1993  CHN   2h52:14.5  134.31
 10  7 LILJEMARK Martin  1989  SWE   2h54:40.1  155.38
 11  11 IMPOLA Jack  1992  SWE   2h54:41.2  155.54
 12  10 HARJU Mikko  1987  FIN   2h56:46.8  173.72
 13  51 DU Yunpengfei  1995  CHN   2h58:05.8  185.15
 14  13 IMPOLA Bob  1992  SWE   3h00:34.2  206.63
 15  42 YU Maochen    CHN   3h01:43.1  216.60
 16  21 JOHANSSON Emil  1991  SWE   3h03:27.8  231.75
 17  9 JONASSON Mathias  1992  SWE   3h03:29.5  232.00
 18  25 HELLAND Kjartan  1986  NOR   3h03:56.4  235.89
 19  23 LIU Shuang  1987  CHN   3h04:10.1  237.87
 20  29 TOLVANEN Olli-Pekka  1985  FIN   3h06:58.7  262.27
 21  4 GOLDSACK Drew  1981  CAN   3h07:27.2  266.40
 22  32 OHLSTROEM Hampus  1990  SWE   3h07:36.2  267.70
 23  36 BJOERK Magnus  1991  SWE   3h07:50.6  269.78
 24  31 OHLSTROEM Erik  1987  SWE   3h15:19.9  334.81
 25  27 JOHANSSON Adam  1988  SWE   3h27:03.1  436.58
 26  24 ANDRESEN Ragnar Bragvin  1988  NOR   3h27:20.8  439.14
 27  14 ARNESSON Jesper  1992  SWE   3h27:56.9  444.36
 28  35 HAGSTROEM Mikael  1979  SWE   3h55:38.5  684.84