Resultater Vasaloppet China - Menn - Elite 2020



Resultater Vasaloppet China
Changchun, Kina - 4. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - ELITE - 50 KM - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
19SKOGSHOLM Vinjar1994NOR2:20:31.70.0035.00
223SHAKIRZIANOV Raul1989RUS2:20:31.9+0.235.07
324GLAVATSKIKH Konstantin1985RUS2:20:32.6+0.935.30
417STOCEK Fabian1994CZE2:20:33.0+1.335.43
522CHERNOUSOV Alexey1984RUS2:21:43.3+1:11.658.78
612NIELSEN Kristoffer1988NOR2:23:08.0+2:36.386.90
745ZHU Mingliang1998CHN2:23:34.4+3:02.795.67
810OEDEGAARDEN Thomas1998NOR2:23:35.1+3:03.495.90
98BLEKEN Magnus1987NOR2:23:57.1+3:25.4103.21
106STOELEN Erling1990NOR2:25:01.9+4:30.2124.73
1113ROOS Olov1995SWE2:27:17.0+6:45.3169.59
1221SOSNIN Mikhail1990RUS2:27:38.2+7:06.5176.63
1319LEMANOV Jakov1989RUS2:28:27.1+7:55.4192.87
1416WINKER Christian1996GER2:28:30.7+7:59.0194.07
153GUSTAFSSON Victor1990SWE2:28:56.9+8:25.2202.77
1636BADELIHAN Hadesi1999CHN2:28:57.3+8:25.6202.90
1718BELLINGHAM Phillip1991AUS2:29:32.0+9:00.3214.42
1815PERSSON Erik1995SWE2:29:38.5+9:06.8216.58
194STORVALL Eric1989FIN2:31:10.5+10:38.8247.13
2014TALLBOM Patrik1990SWE2:33:12.4+12:40.7287.61
2138JIANG Yunlong2000CHN2:33:20.5+12:48.8290.30
2237LI Minglin2001CHN2:33:36.7+13:05.0295.68
2327TUERSONGJIANG Buerlike1996CHN2:36:52.0+16:20.3360.54
241NOVSTAD Sigve Bornoe1999NOR2:37:15.7+16:44.0368.41
2540HE Qinghang1997CHN2:37:39.0+17:07.3376.15
2647LIU Jingchao2004CHN2:39:56.7+19:25.0421.87
2731MA Wenxuan1999CHN2:39:59.4+19:27.7422.77
2834MA Guoqiang2002CHN2:40:18.0+19:46.3428.95
2928WANG Ye2000CHN2:41:33.2+21:01.5453.92
3030CAI Weirong2000CHN2:41:41.5+21:09.8456.68

3135LU Tongbin1999CHN2:41:49.5+21:17.8459.33
3226LIU Rongsheng2001CHN2:42:51.4+22:19.7479.89
332TORBERGSEN Sindre Andre Winther1996NOR2:43:47.0+23:15.3498.35
3439YANG Zailin1996CHN2:43:55.8+23:24.1501.27
3532WANG Long2000CHN2:45:10.9+24:39.2526.21
3625CHEN Degen2001CHN2:47:42.3+27:10.6576.49
377JOHANSEN Kristian1994NOR2:51:01.8+30:30.1642.74
3829HUSHITAER Sulei1999CHN2:51:26.3+30:54.6650.88
3942GUO Yuhan2001CHN2:52:15.1+31:43.4667.08
4044WANG Lei2002CHN2:52:16.8+31:45.1667.65
4141PAN Gaoshuai2001CHN2:54:02.1+33:30.4702.61
4233LI Hang1999CHN3:01:33.6+41:01.9852.55
4343CHEN Penbin1978CHN3:18:10.7+57:39.01183.67
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
20GONCHARUK Arsen1979RUS



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +