RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Vasaloppet - Ski Classics 5 - Kvinner - 2021


Annonse

Resultater Vasaloppet

7. mars 2021

Sälen til Mora - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

Se ogsåMenn Elite

KVINNER - 90 KM - KLASSISK

* Klikk for resultater med mellomtider

1 LINA KORSGREN 3:52:08.2(+)
2 MARIT BJØRGEN 3:52:50.2(+42.0)
3 IDA DAHL 3:57:07.3(+4:59.1)
4 THEA KROKAN MURUD 3:57:24.3(+5:16.1)
5 KATEŘINA SMUTNÁ 3:58:24.8(+6:16.6)
6 EMILIE FLETEN 3:58:28.4(+6:20.2)
7 BRITTA JOH. NORGREN 4:00:12.7(+8:04.5)
8 JENNY LARSSON 4:04:07.1(+11:58.9)
9 LINN SÖMSKAR 4:04:08.7(+12:00.5)
10 SOFIE ELEBRO 4:05:26.5(+13:18.3)
11 LAILA KVELI 4:05:44.6(+13:36.4)
12 ELIN MOHLIN 4:07:15.6(+15:07.4)
13 ROXANE LACROIX 4:07:28.9(+15:20.7)
14 ANASTASIA VLASOVA 4:07:37.7(+15:29.5)
15 MARIA GRÄFNINGS 4:07:39.5(+15:31.3)
16 DINA NEKRASOVA 4:08:57.8(+16:49.6)
17 ANIKKEN GJERDE ALNES 4:10:20.3(+18:12.1)
18 HANNA ABRAHAMSSON 4:11:20.3(+19:12.1)
19 MARIE RENÉE S. GANGSØ 4:11:26.8(+19:18.6)
20 HEDDA BÅNGMAN 4:13:44.3(+21:36.1)
21 KAROLÍNA GROHOVÁ 4:13:46.6(+21:38.4)
22 KAROLINA HEDENSTRÖM 4:14:43.3(+22:35.1)
23 HELI HEISKANEN 4:14:54.4(+22:46.2)
24 KLÁRA MORAVCOVÁ 4:15:00.6(+22:52.4)
25 HANNA LODIN 4:18:16.9(+26:08.7)
26 JULIA ANGELSIÖÖ 4:19:33.8(+27:25.6)
27 SOFIA LINDBERG 4:20:11.2(+28:03.0)
28 TEREZA HUJEROVÁ 4:21:04.6(+28:56.4)

29 ELISA BROCARD 4:21:43.4(+29:35.2)
30 HELENA K. ERBENOVÁ 4:21:54.7(+29:46.5)
31 OLGA TSAREVA 4:23:32.2(+31:24.0)
32 ODA NERDRUM 4:23:32.7(+31:24.5)
33 ANOUK WIBAULT 4:24:30.2(+32:22.0)
34 NOORA KIVIKKO 4:24:44.8(+32:36.6)
35 EMMA IVARSSON 4:28:43.9(+36:35.7)
36 SANDRA ADRIANSSON 4:29:12.4(+37:04.2)
37 CARINE HEUBERGER 4:30:24.2(+38:16.0)
38 KRISTINE FJELD 4:30:36.9(+38:28.7)
39 FRIDA ØYGARD 4:30:38.3(+38:30.1)
40 EMMA BERGSTRÖM 4:31:06.9(+38:58.7)
41 PIRET PÄRNIK 4:32:54.0(+40:45.8)
42 LINNEA JOHANSSON 4:33:46.2(+41:38.0)
43 MELINA SCHÖTTES 4:34:46.3(+42:38.1)
44 OLIVIA HANSSON 4:38:35.5(+46:27.3)
45 CHIARA CAMINADA 4:39:12.4(+47:04.2)
46 CAROLINE OLSSON 4:40:26.7(+48:18.5)
47 MATILDA DYBÄCK 4:41:11.2(+49:03.0)
48 HELENA LUNDKVIST 4:41:55.8(+49:47.6)
49 HANNA NÖHMEIER 4:42:57.6(+50:49.4)
50 ASIA PATINI 4:43:43.7(+51:35.5)
51 SELINA PFÄFFLI 4:44:46.7(+52:38.5)
52 ANNA-CARIN SÖDERSTRÖM 4:45:32.8(+53:24.6)
53 GINA FLUGSTAD ØISTUEN 4:46:29.9(+54:21.7)
54 ANDREA KLEMENTOVÁ 4:46:43.8(+54:35.6)
55 SARA KARLSSON 4:49:17.2(+57:09.0)
56 JENNY RAMSTEDT 4:51:53.5(+59:45.3)
57 ANNA LINDGREN 4:54:29.8(+1:02:21.6)
58 KATERINA PAUL 4:55:59.3(+1:03:51.1)
59 CAROLA ERIKSSON 4:58:14.0(+1:06:05.8)
60 KRISTINA LYCKE 5:01:27.0(+1:09:18.8)
61 ANGELA JOHANSSON 5:02:18.0(+1:10:09.8)
62 MONA NILSSON 5:03:43.0(+1:11:34.8)
63 ANNA LAGERSKOG 5:08:46.0(+1:16:37.8)
64 JOHANNA SUNDSTROM 5:11:36.0(+1:19:27.8)
65 HELENA ZINGMARK 5:12:23.0(+1:20:14.8)
66 LIVE LINDEMARK 5:14:35.0(+1:22:26.8)
67 LINDA FORTH 5:15:25.0(+1:23:16.8)
68 ERIKA BERGENTZ 5:16:01.0(+1:23:52.8)
69 SOFIA HOLMGÅRD 5:16:56.0(+1:24:47.8)
70 RONJA HÅKENSTAD EVERTSEN 5:23:23.0(+1:31:14.8)
71 ERIKA SVANBORG 5:30:05.0(+1:37:56.8)
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse