---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Vasaloppet - Ski Classics 8 - Kvinner 2018



Resultater Vasaloppet - Visma Ski Classics 8 - Kvinner - 90 km, klassisk
Sälen til Mora, Sverige - 4. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Andre Vasa-resultater 2018 i egne oppslag
* Kun eliteløpere (Visma Ski Classics)Kvinner Elite - Menn Elite
* Kun norske løpere: Kvinner - Menn
* Mellomtider: Smågan - Mångsboderna - Risberg - Evertsberg - Oxberg - Hökberg - Eldris

Kvinner Elite (Visma Ski Classics)

# first name last name country team time
1 Lina Korsgren SWE ÅRE Längdskidklubb 4:41:50.7
2 Astrid Øyre Slind NOR Team Koteng 4:46:31.7+(4:40.9)
3 Kateřina Smutná CZE Bauer Ski Team 4:47:48.2+(5:57.5)
4 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 4:51:51.2+(10:00.5)
5 Sara Lindborg SWE Team Serneke 4:56:02.5+(14:11.8)
6 Heli Heiskanen FIN Team Trentino Robinson Trainer 5:00:56.1+(19:05.3)
7 Laila Kveli NOR Team Tynell 5:03:37.8+(21:47.0)
8 Roxane Lacroix FRA Bauer Ski Team 5:12:18.3+(30:27.6)
9 Marit Engeseth NOR   5:12:47.7+(30:56.9)
10 Evelina Bångman SWE Team Mäenpää 5:14:34.6+(32:43.8)
11 Marthe Kristine Hafsahl Karset NOR Team Parkettpartner 5:15:07.0+(33:16.2)
12 Jessika Ericsson SWE   5:16:06.3+(34:15.5)
13 Berit Gjelten NOR Team Synnfjell 5:16:11.7+(34:21.0)
14 Kristina Roberto SWE   5:17:01.7+(35:10.9)
15 Julia Jansson SWE Team Serneke 5:18:00.0+(36:09.3)
16 Elin Hagavold NOR   5:19:16.7+(37:25.9)
17 Terhi Pollari FIN Team Mäenpää 5:22:58.4+(41:07.7)
18 Anne Maren Belsby NOR   5:24:05.4+(42:14.6)
19 Šárka Zelenková CZE Silvini Madshus team 5:24:34.6+(42:43.8)
20 Terese Andersson SWE   5:25:50.6+(43:59.8)
21 Sandra Adriansson SWE   5:25:56.7+(44:06.0)
22 Maren Thomasgaard NOR   5:26:54.7+(45:04.0)
23 Gina Flugstad Øistuen NOR Lyn Ski Moseteråsen 5:29:46.1+(47:55.3)
24 Linda Hansson SWE   5:32:20.3+(50:29.6)
25 Olivia Hansson SWE   5:35:49.8+(53:59.0)
26 Niina Virtanen FIN FullFit Team 5:36:44.2+(54:53.4)
27 Ingvild Bratlie NOR   5:37:13.8+(55:23.0)
28 Susanne Hedlund SWE   5:38:21.0+(56:30.3)
29 Lotten Sjödén SWE   5:38:57.5+(57:06.7)
30 Sylvia Thorson Nordskar NOR Team Santander 5:39:02.6+(57:11.8)
31 Åse Borgeryd SWE   5:40:11.5+(58:20.8)
32 Kristina Lycke SWE   5:40:47.7+(58:56.9)
33 Mirva Rottensteiner FIN Skimarathon Team Austria 5:42:19.9+(1:00:29.2)
34 Elin McCallan SWE   5:43:26.6+(1:01:35.8)
35 Sofia Johansson NOR   5:43:30.1+(1:01:39.4)
36 Lin Iren Saetre NOR   5:44:28.3+(1:02:37.5)
37 Jenny Ramstedt SWE   5:45:08.6+(1:03:17.9)
38 Sara Karlsson SWE   5:46:25.7+(1:04:34.9)
39 Anna Svärdström SWE   5:47:01.3+(1:05:10.5)
40 Mari Lindström FIN   5:49:53.1+(1:08:02.3)
41 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic 5:50:34.4+(1:08:43.6)
42 Meta Steinbach Olsson SWE   5:50:48.5+(1:08:57.8)
43 Mona Nilsson SWE   5:52:13.0+(1:10:22.2)
44 Eva Johansson SWE   5:52:45.8+(1:10:55.0)
45 Linda Hasselqvist SWE   5:54:45.0+(1:12:54.2)
46 Sara Lindberg SWE   5:56:23.7+(1:14:33.0)
47 Helena zingmark SWE   5:56:59.5+(1:15:08.8)
48 Charlotte Andersson SWE   5:57:17.9+(1:15:27.1)
49 Erika Svanborg SWE   5:57:20.1+(1:15:29.3)
50 Franziska Müller GER Team Forever Nordic 5:58:02.2+(1:16:11.4)
51 Ingela Gahne SWE   5:58:47.9+(1:16:57.2)
52 Anna Lindgren SWE   5:59:23.1+(1:17:32.4)
53 Ellen Scheidegger SWE   5:59:42.5+(1:17:51.8)
54 Marte-Lise Furuberg NOR   5:59:45.2+(1:17:54.4)
55 Merete Dyblie NOR   6:00:19.9+(1:18:29.1)
56 Malin Eriksson SWE   6:00:51.1+(1:19:00.3)
57 Maria Novoselova RUS   6:00:54.0+(1:19:03.3)
58 Margrete Dyrhovd NOR Team Synnfjell 6:01:08.0+(1:19:17.2)
59 Evelina Larsson SWE   6:02:46.1+(1:20:55.3)
60 Erica Grealish SWE   6:03:49.5+(1:21:58.7)


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +