Resultater Vasaloppet - Ski Classics 9 - Kvinner 2017



Resultater Vasaloppet - Visma Ski Classics 9 - Kvinner - 90 km, klassisk
Sälen til Mora, Sverige - 5. mars 2017

Arrangementstype: Langrenn

NB 1 - Alle resultater fra Vasaloppet
NB 2 - Kun norske kvinner
NB 3 - Kun norske menn
NB 4 - Menn Elite Topp 50

Kvinner Elite som var med i Visma Ski Classics-delen av Vasaloppet

# first name last name country team time
1 Britta Johansson Norgren SWE Lager 157 Ski Team 4:19:43.4
2 Astrid Øyre Slind NOR Team United Bakeries 4:21:21.3+(1:37.9)
3 Sara Lindborg SWE Team Serneke 4:28:47.6+(9:04.2)
4 Emilia Lindstedt SWE Team SkiProAm 4:30:57.6+(11:14.2)
5 Lina Korsgren SWE Team LeasePlan 4:33:31.4+(13:47.9)
6 Laila Kveli NOR Team Tynell 4:36:56.4+(17:12.9)
7 Heli Heiskanen FIN Team Robinson Petshop Trainer 4:41:02.9+(21:19.4)
8 Nina Lintzén SWE Team Igne 4:43:05.9+(23:22.5)
9 Maria Rydqvist SWE Team SkiProAm 4:46:53.5+(27:10.1)
10 Monique Siegel GER Team Pioneer Investments 4:49:09.0+(29:25.6)
11 Sofie Elebro SWE   4:52:42.9+(32:59.4)
12 Elin Hagavold NOR   4:54:52.0+(35:08.5)
13 Barbro Sætha NOR   4:54:58.3+(35:14.9)
14 Evelina Bångman SWE Team SkiProAm 4:55:30.8+(35:47.4)
15 Jessica Müller GER Atlas Craft Team 4:56:52.1+(37:08.6)
16 Marthe Kristine Hafsahl Karset NOR Team Parkettpartner 4:58:07.3+(38:23.8)
17 Clara Auland SWE Team Igne 4:58:22.8+(38:39.4)
18 Terhi Pollari FIN Ski team Mäenpää 5:01:08.1+(41:24.6)
19 Maren Thomasgaard NOR   5:02:09.1+(42:25.6)
20 Helena Wiklund SWE   5:03:01.2+(43:17.8)
21 Lena Wiklund SWE   5:06:51.8+(47:08.4)
22 Marit Engeseth NOR   5:07:41.1+(47:57.6)
23 Catharina Ramhult SWE   5:09:33.8+(49:50.3)
24 Emilie Cedervärn SWE   5:10:03.8+(50:20.3)
25 Carina Lagerlöf SWE   5:11:18.0+(51:34.5)
26 Anna-Carin Söderström SWE   5:12:05.8+(52:22.4)
27 Elin Vedin SWE   5:12:06.0+(52:22.5)
28 Emma Sjölander SWE Team Igne 5:12:20.8+(52:37.3)
29 Hege Skari NOR   5:13:52.1+(54:08.6)
30 Margrete Dyrhovd NOR   5:15:09.4+(55:25.9)
31 Britt Ingunn Nydal NOR   5:15:12.3+(55:28.9)
32 Anna-Lena Fritzson SWE   5:16:05.6+(56:22.1)
33 Ann-Sofi Pitkänen FIN   5:16:36.6+(56:53.1)
34 Anja Tjärdal SWE   5:17:23.7+(57:40.2)
35 Terese Andersson SWE   5:18:21.7+(58:38.3)
36 Louise Leren Moen NOR   5:19:26.4+(59:42.9)
37 Anna Svärdström SWE   5:21:26.8+(1:01:43.3)
38 Jessica Wirth GER Team Forever Nordic 5:25:07.4+(1:05:23.9)
39 Tonje Homme NOR Team Skiclub 5:25:34.2+(1:05:50.8)