Resultater Verdenscup Cogne - 15 km - Menn 2019



Resultater Verdenscup Cogne - 15 km, klassisk - Menn
Cogne, Italia - 17. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 41 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 34:48.4 0.00 0.00
2 53 NISKANEN Iivo 1992 FIN 35:32.1 +43.7 16.74
3 37 BESSMERTNYKH Alexander 1986 RUS 35:44.3 +55.9 21.41
4 39 POLTORANIN Alexey 1987 KAZ 35:49.2 +1:00.8 23.29
5 19 POROSHKIN Ilia 1995 RUS 35:56.1 +1:07.7 25.93
6 43 BELOV Evgeniy 1990 RUS 36:04.0 +1:15.6 28.96
7 28 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 36:10.5 +1:22.1 31.45
8 67 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 36:15.9 +1:27.5 33.52
9 22 TURTVEIT Vebjoern 1994 NOR 36:22.4 +1:34.0 36.01
10 65 HARVEY Alex 1988 CAN 36:29.1 +1:40.7 38.57
11 49 USTIUGOV Sergey 1992 RUS 36:29.3 +1:40.9 38.65
12 51 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 36:31.2 +1:42.8 39.38
13 14 CHAUVIN Valentin 1995 FRA 36:35.8 +1:47.4 41.14
14 26 RUNDGREEN Mathias 1991 NOR 36:41.9 +1:53.5 43.48
15 47 SPITSOV Denis 1996 RUS 36:42.1 +1:53.7 43.55
16 30 BJORNSEN Erik 1991 USA 36:43.2 +1:54.8 43.98
17 36 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 36:43.4 +1:55.0 44.05
18 69 TOENSETH Didrik 1991 NOR 36:45.1 +1:56.7 44.70
19 13 KATZ Andreas 1988 GER 36:52.7 +2:04.3 47.62
20 34 STOCK Daniel 1992 NOR 36:53.4 +2:05.0 47.88
21 32 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 36:56.4 +2:08.0 49.03
22 23 RASTELLI Maicol 1991 ITA 36:57.9 +2:09.5 49.61
23 45 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 37:02.3 +2:13.9 51.29
24 68 ZELGER Stefan 1995 ITA 37:07.9 +2:19.5 53.44
25 59 COLOGNA Dario 1986 SUI 37:08.3 +2:19.9 53.59
26 25 BRATRUD Kyle 1993 USA 37:09.5 +2:21.1 54.05
27 27 SEMIKOV Ilia 1993 RUS 37:23.0 +2:34.6 59.22
28 55 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 37:23.3 +2:34.9 59.34
29 18 SCHNIDER Ueli 1990 SUI 37:24.4 +2:36.0 59.76
30 35 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 37:31.3 +2:42.9 62.40

31 46 LYUFT Ivan 1998 KAZ 37:31.5 +2:43.1 62.48
32 17 BAUMANN Jonas 1990 SUI 37:37.0 +2:48.6 64.59
33 24 NORRIS David 1990 USA 37:40.6 +2:52.2 65.96
34 63 NOTZ Florian 1992 GER 37:41.9 +2:53.5 66.46
35 64 VENTURA Paolo 1996 ITA 37:47.1 +2:58.7 68.45
36 3 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 37:51.3 +3:02.9 70.06
36 29 GARDENER Stefano 1990 ITA 37:51.3 +3:02.9 70.06
38 15 WICK Thomas 1991 GER 37:52.2 +3:03.8 70.41
39 11 LAGESON Simon 1994 SWE 37:56.1 +3:07.7 71.90
40 20 NOECKLER Dietmar 1988 ITA 38:07.7 +3:19.3 76.35
41 57 PARISSE Clement 1993 FRA 38:11.7 +3:23.3 77.88
42 54 SERRA Daniele 1996 ITA 38:17.3 +3:28.9 80.02
43 33 PATTERSON Scott 1992 USA 38:25.2 +3:36.8 83.05
44 38 YOSHIDA Keishin 1987 JPN 38:25.7 +3:37.3 83.24
45 31 KLEE Beda 1996 SUI 38:26.9 +3:38.5 83.70
46 60 ROJO Imanol 1990 ESP 38:33.3 +3:44.9 86.15
47 8 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT 38:38.0 +3:49.6 87.95
48 50 DYUSSENOV Asset 1997 KAZ 38:38.7 +3:50.3 88.22
49 12 RUEESCH Jason 1994 SUI 38:43.3 +3:54.9 89.98
50 21 MARTIN Adam 1994 USA 38:44.7 +3:56.3 90.52
51 52 ROMANO Lorenzo 1997 ITA 38:44.8 +3:56.4 90.56
52 61 LAPIERRE Jules 1996 FRA 38:44.9 +3:56.5 90.60
53 16 BIELER Livio 1993 SUI 38:49.4 +4:01.0 92.32
54 1 ROSJOE Eric 1998 SWE 38:50.9 +4:02.5 92.89
55 4 ABRAM Mikael 1996 ITA 38:58.9 +4:10.5 95.96
56 9 PALMER-CHARRETTE Evan 1994 CAN 39:05.4 +4:17.0 98.45
57 10 FANTON Paolo 1991 ITA 39:06.1 +4:17.7 98.72
58 2 HILL Scott James 1994 CAN 39:09.0 +4:20.6 99.83
59 7 ANDERSSON Fredrik 1998 SWE 39:14.2 +4:25.8 101.82
60 58 ERIKSSON Jonas 1997 SWE 39:29.3 +4:40.9 107.60

61 48 PANISI Gilberto 1994 ITA 39:59.3 +5:10.9 119.10
62 42 CHANLOUNG Mark 1995 THA 40:09.2 +5:20.8 122.89
63 56 BURY Kamil 1995 POL 40:10.4 +5:22.0 123.35
64 62 CORADAZZI Martin 1998 ITA 40:16.6 +5:28.2 125.72
65 40 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS 40:33.8 +5:45.4 132.31
66 44 SHANG Jincai 1993 CHN 40:43.6 +5:55.2 136.07
67 66 THORN Gabriel 1994 SWE 41:15.3 +6:26.9 148.21
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
5 VEERPALU Andreas 1994 EST
6 EKSTROEM Axel 1995 SWE