Resultater Verdenscup Cogne - Sprint - Prolog - Kvinner 2019



Resultater Verdenscup Cogne - Sprint, prolog, fri - Kvinner
Cogne, Italia - 16. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
111FAEHNDRICH Nadine1995SUI3:37.060.000.00
23UREVC Eva1995SLO3:39.52+2.4613.60
35CEBASEK Alenka1989SLO3:40.41+3.3518.52
48RINGWALD Sandra1990GER3:41.25+4.1923.16
52CALDWELL Sophie1990USA3:41.33+4.2723.61
614BJORNSEN Sadie1989USA3:42.03+4.9727.48
77DIGGINS Jessica1991USA3:42.24+5.1828.64
816LAURENT Greta1992ITA3:43.40+6.3435.05
920HAGSTROEM Johanna1998SWE3:43.55+6.4935.88
1013MATVEEVA Natalia1986RUS3:43.59+6.5336.10
1121GIMMLER Laura1993GER3:44.01+6.9538.42
1215VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI3:44.41+7.3540.63
1312STENSETH Ane Appelkvist1995NOR3:44.75+7.6942.51
1417LUNDGREN Moa1998SWE3:45.04+7.9844.12
151SOEMSKAR Linn1989SWE3:45.25+8.1945.28
1639DEBERTOLIS Ilaria1989ITA3:46.23+9.1750.70
1724KALVAA Anne Kjersti1992NOR3:46.24+9.1850.75
1819ALESHINA Tatiana1994RUS3:46.52+9.4652.30
1935SCARDONI Lucia1991ITA3:46.79+9.7353.79
2034BRENNAN Rosie1988USA3:46.97+9.9154.79
219BELORUKOVA Yulia1995RUS3:47.09+10.0355.45
2229KERN Julia1997USA3:47.32+10.2656.72
2326BROCARD Elisa1984ITA3:47.70+10.6458.82
2431CLAUDEL Delphine1996FRA3:47.88+10.8259.82
254NEPRYAEVA Natalia1995RUS3:48.00+10.9460.48
2643ROENNLUND Elina1996SWE3:49.03+11.9766.18
2723FABJAN Vesna1985SLO3:49.50+12.4468.77
2822SARGENT Ida1988USA3:49.75+12.6970.16
2910SVENDSEN Anna1990NOR3:49.79+12.7370.38
3044SMEDAAS Magni1995NOR3:49.89+12.8370.93

3133MYHRE Julie1996NOR3:50.22+13.1672.75
3245FRANCHI Francesca1997ITA3:50.24+13.1872.86
3327PHINNEY Kelsey1994USA3:50.92+13.8676.62
3418DYVIK Anna1994SWE3:51.68+14.6280.83
3541STADLOBER Teresa1993AUT3:51.99+14.9382.54
3646CHAMIOT MAITRAL Laura1998FRA3:52.35+15.2984.53
3737HERRMANN Nadine1995GER3:52.49+15.4385.30
3838BEATTY Dahria1994CAN3:53.11+16.0588.73
3936KREHL Sofie1995GER3:53.41+16.3590.39
4030SLIND Silje Oeyre1988NOR3:53.52+16.4691.00
4148AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR3:53.54+16.4891.11
4225SOBOLEVA Elena1992RUS3:54.25+17.1995.03
4342BAUDIN Francesca1993ITA3:54.43+17.3796.03
4440KYLLOENEN Anne1987FIN3:55.34+18.28101.06
4532BAYAZITOVA Aida1998RUS3:56.02+18.96104.82
4652MEIER Alina1996SUI3:57.66+20.60113.89
4749VINSA Lisa1995SWE3:57.88+20.82115.10
4856BROWNE Cendrine1993CAN3:58.33+21.27117.59
4947MACISAAC-JONES Maya1995CAN4:00.15+23.09127.65
5051DE ZOLT PONTE Chiara1998ITA4:02.27+25.21139.37
5153STEWART-JONES Katherine1995CAN4:02.65+25.59141.47
5250NISSINEN Vilma1997FIN4:02.85+25.79142.58
5357CHANLOUNG Karen1996THA4:04.15+27.09149.77
5455LAMSA Emmi1998FIN4:05.52+28.46157.34
5528CANCLINI Alice1994ITA4:34.01+56.95314.84
5658NTANOU Maria1990GRE4:35.20+58.14321.42
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
6LAMPIC Anamarija1995SLO
54YEATON Jessica1991AUS


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +