-->

Resultater Verdenscup Davos - 15 km klassisk - Menn - 2014

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Verdenscup Davos - Herrer - 15 km klassisk 2014
Davos, Sveits - 13. desember 2014

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon Tid Tid bak
 1  88 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   39:39.7  
 2  82 TOENSETH Didrik  1991  NOR   39:46.3  +6.6
 3  70 COLOGNA Dario  1986  SUI   39:47.0  +7.3
 4  76 ROETHE Sjur  1988  NOR   39:56.1  +16.4
 5  72 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE   40:02.6  +22.9
 6  60 JAUHOJAERVI Sami  1981  FIN   40:05.1  +25.4
 7  80 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   40:11.0  +31.3
 8  52 JESPERSEN Chris Andre  1983  NOR   40:13.2  +33.5
 9  62 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   40:30.9  +51.2
 10  48 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR   40:34.6  +54.9
 11  32 JAKS Martin  1986  CZE   40:35.6  +55.9
 12  42 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN   40:35.9  +56.2
 13  78 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   40:38.5  +58.8
 13  46 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   40:38.5  +58.8
 15  58 BELOV Evgeniy  1990  RUS   40:40.0  +1:00.3
 16  86 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   40:43.7  +1:04.0
 17  68 HARVEY Alex  1988  CAN   40:45.5  +1:05.8
 18  24 ROENNING Eldar  1982  NOR   40:47.0  +1:07.3
 19  23 BAUER Lukas  1977  CZE   40:53.1  +1:13.4
 20  20 SKOBELEV Vladislav  1987  RUS   40:55.4  +1:15.7
 21  54 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   40:58.9  +1:19.2
 22  25 VOLZHENTSEV Stanislav  1985  RUS   41:03.5  +1:23.8
 23  64 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   41:04.3  +1:24.6
 24  36 NELSON Lars  1985  SWE   41:06.2  +1:26.5
 25  50 LIVERS Toni  1983  SUI   41:07.4  +1:27.7
 26  84 NISKANEN Iivo  1992  FIN   41:09.2  +1:29.5
 27  19 PELLEGRIN Mattia  1989  ITA   41:09.6  +1:29.9
 28  26 DOTZLER Hannes  1990  GER   41:14.2  +1:34.5
 29  28 HELLNER Marcus  1985  SWE   41:15.4  +1:35.7
 30  22 BING Thomas  1990  GER   41:19.0  +1:39.3
 31  13 DOBLER Jonas  1991  GER   41:24.3  +1:44.6
 32  38 KERSHAW Devon  1982  CAN   41:25.2  +1:45.5
 33  2 RAZYM Ales  1986  CZE   41:26.9  +1:47.2
 34  17 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA   41:30.1  +1:50.4
 35  34 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   41:34.5  +1:54.8
 36  44 JOHANSSON Martin  1984  SWE   41:36.9  +1:57.2
 37  5 LENTING Akira  1990  JPN   41:39.7  +2:00.0
 38  3 JOENSSON Emil  1985  SWE   41:40.3  +2:00.6
 39  9 BAUMANN Jonas  1990  SUI   41:45.4  +2:05.7
 40  81 SCHNIDER Ueli  1990  SUI   41:47.2  +2:07.5
 41  10 KILLICK Graeme  1989  CAN   41:47.7  +2:08.0
 42  14 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   41:48.0  +2:08.3
 43  15 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   41:49.5  +2:09.8
 44  30 PERL Curdin  1984  SUI   41:51.9  +2:12.2
 45  12 KUEHNE Andy  1987  GER   41:54.5  +2:14.8
 46  16 WIBAULT Mathias  1985  FRA   42:02.6  +2:22.9
 47  83 VELICHKO Yevgeniy  1987  KAZ   42:05.0  +2:25.3
 48  87 BJORNSEN Erik  1991  USA   42:10.7  +2:31.0
 49  4 BAJCICAK Martin  1976  SVK   42:10.8  +2:31.1
 50  73 KRECZMER Maciej  1981  POL   42:14.9  +2:35.2
 51  27 CHERNOUSOV Ilia  1986  RUS   42:22.2  +2:42.5
 52  56 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   42:22.8  +2:43.1
 53  21 CLARA Roland  1982  ITA   42:26.8  +2:47.1
 54  51 RUEESCH Jason  1994  SUI   42:34.2  +2:54.5
 55  18 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA   42:35.9  +2:56.2
 56  63 KAESER Erwan  1992  SUI   42:40.1  +3:00.4
 57  79 REHEMAA Aivar  1982  EST   42:49.2  +3:09.5
 58  47 BIELER Livio  1993  SUI   42:51.5  +3:11.8
 59  75 PRALONG Candide  1990  SUI   42:51.7  +3:12.0
 60  49 KINDSCHI Linard  1993  SUI   42:53.7  +3:14.0
 61  59 HOESLI Corsin  1992  SUI   43:00.2  +3:20.5
 62  45 GAZUREK Sebastian  1990  POL   43:05.0  +3:25.3
 63  8 TSINZOV Veselin  1986  BUL   43:15.0  +3:35.3
 63  1 KARP Algo  1985  EST   43:15.0  +3:35.3
 65  61 RANKEL Raido  1990  EST   43:28.3  +3:48.6
 66  6 KATZ Andreas  1988  GER   43:36.4  +3:56.7
 67  67 TAMMJARV Karel  1989  EST   43:40.6  +4:00.9
 68  37 MLYNAR Peter  1988  SVK   43:42.4  +4:02.7
 69  40 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   43:45.9  +4:06.2
 70  7 SANDAU Kevin  1988  CAN   43:47.1  +4:07.4
 71  11 SEMENOV Michail  1986  BLR   43:48.1  +4:08.4
 72  65 LASUTKIN Alexander  1983  BLR   43:50.1  +4:10.4
 73  85 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ   43:55.9  +4:16.2
 74  71 HAUKE Max  1992  AUT   44:07.9  +4:28.2
 75  55 ASTAPENKA Yury  1990  BLR   44:12.6  +4:32.9
 76  39 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   44:15.9  +4:36.2
 77  69 HAELG Philipp  1991  LIE   44:49.9  +5:10.2
 78  33 DANUSER Marius  1992  SUI   45:08.5  +5:28.8
 79  77 HANNEMAN Reese  1989  USA   45:16.1  +5:36.4
 80  57 GRIDIN Andrey  1988  BUL   45:27.3  +5:47.6
 81  31 SEGEC Andrej  1994  SVK   45:56.9  +6:17.2
 82  35 DU PASQUIER Arnaud  1992  SUI   46:10.9  +6:31.2
 83  53 SRAIL Jan  1990  CZE   47:08.3  +7:28.6
Did not finish
   74 OESTENSEN Simen Haakon  1984  NOR     
   66 GOLBERG Paal  1990  NOR     
   43 MOTOR Konrad  1993  POL     
   41 WATSON Callum  1989  AUS     
   29 CHUCHUGANOV Yordan  1996  BUL     

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut