-->
50 min. med Petter Eliassen

Resultater Verdenscup Davos - 15 km - Menn 2014

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Verdenscup Davos - 15 km fri, menn
Davos, Sveits - 20. desember 2014

Arrangementstype: Langrenn
 

Plass Startnr Navn Født Nasjon Tid Etter
 1  15 GLOEERSEN Anders  1986  NOR   34:27.9  
 2  51 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR   34:32.7  +4.8
 3  57 JESPERSEN Chris Andre  1983  NOR   34:38.3  +10.4
 4  75 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   34:39.1  +11.2
 5  47 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   34:39.5  +11.6
 6  81 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   34:41.7  +13.8
 7  53 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   34:42.8  +14.9
 8  19 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   34:43.2  +15.3
 9  55 BELOV Evgeniy  1990  RUS   34:43.5  +15.6
 10  79 COLOGNA Dario  1986  SUI   34:45.0  +17.1
 11  69 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   34:53.1  +25.2
 12  27 BAUER Lukas  1977  CZE   34:56.8  +28.9
 13  73 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   35:00.4  +32.5
 14  20 HELLNER Marcus  1985  SWE   35:01.9  +34.0
 15  3 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   35:14.7  +46.8
 16  21 DUVILLARD Robin  1983  FRA   35:14.8  +46.9
 17  74 BAUMANN Jonas  1990  SUI   35:15.3  +47.4
 18  45 JAKS Martin  1986  CZE   35:17.9  +50.0
 19  37 NELSON Lars  1985  SWE   35:18.8  +50.9
 20  11 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA   35:19.6  +51.7
 21  61 OESTENSEN Simen Haakon  1984  NOR   35:20.2  +52.3
 22  43 LIVERS Toni  1983  SUI   35:20.7  +52.8
 23  59 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   35:23.4  +55.5
 24  49 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   35:24.6  +56.7
 25  35 JOHANSSON Martin  1984  SWE   35:24.8  +56.9
 26  31 SVEEN Simen Andreas  1988  NOR   35:26.1  +58.2
 27  71 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE   35:28.0  +1:00.1
 28  25 LEGKOV Alexander  1983  RUS   35:30.2  +1:02.3
 29  23 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   35:33.0  +1:05.1
 30  8 WIBAULT Mathias  1985  FRA   35:33.6  +1:05.7
 31  6 PERL Curdin  1984  SUI   35:39.4  +1:11.5
 32  41 LEHTONEN Lari  1987  FIN   35:42.7  +1:14.8
 33  77 ROETHE Sjur  1988  NOR   35:43.6  +1:15.7
 34  39 BABIKOV Ivan  1980  CAN   35:46.3  +1:18.4
 35  10 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR   35:50.0  +1:22.1
 36  9 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA   35:50.3  +1:22.4
 37  17 TSCHARNKE Tim  1989  GER   35:50.4  +1:22.5
 38  63 HARVEY Alex  1988  CAN   35:52.0  +1:24.1
 39  18 VOLZHENTSEV Stanislav  1985  RUS   35:52.4  +1:24.5
 40  12 CLARA Roland  1982  ITA   35:55.5  +1:27.6
 41  65 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   35:55.8  +1:27.9
 42  34 FURGER Roman  1990  SUI   35:56.1  +1:28.2
 43  7 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   35:56.3  +1:28.4
 44  14 LARKOV Andrey  1989  RUS   36:00.0  +1:32.1
 45  4 DOBLER Jonas  1991  GER   36:00.2  +1:32.3
 46  48 KAESER Erwan  1992  SUI   36:03.2  +1:35.3
 47  5 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS   36:05.4  +1:37.5
 48  56 PRALONG Candide  1990  SUI   36:08.4  +1:40.5
 49  40 GRIDIN Andrey  1988  BUL   36:10.7  +1:42.8
 50  38 IVANOU Aliaksei  1980  BLR   36:15.5  +1:47.6
 51  33 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   36:16.1  +1:48.2
 52  29 KERSHAW Devon  1982  CAN   36:17.8  +1:49.9
 53  16 DI CENTA Giorgio  1972  ITA   36:18.7  +1:50.8
 54  76 KILLICK Graeme  1989  CAN   36:24.0  +1:56.1
 55  70 TSINZOV Veselin  1986  BUL   36:25.2  +1:57.3
 56  66 BJORNSEN Erik  1991  USA   36:28.3  +2:00.4
 57  68 BAJCICAK Martin  1976  SVK   36:28.8  +2:00.9
 58  62 TARANTOLA Damien  1991  FRA   36:30.3  +2:02.4
 59  13 BING Thomas  1990  GER   36:30.8  +2:02.9
 60  50 HAUKE Max  1992  AUT   36:33.2  +2:05.3
 61  54 LINDBLAD Anton  1990  SWE   36:34.8  +2:06.9
 62  78 GOALABRE Paul  1991  FRA   36:37.8  +2:09.9
 63  2 PARISSE Clement  1993  FRA   36:38.0  +2:10.1
 64  1 POIRRIER Bastien  1988  FRA   36:38.4  +2:10.5
 65  64 LECCARDI Valerio  1984  SUI   36:39.3  +2:11.4
 66  42 TAMMJARV Karel  1989  EST   36:39.5  +2:11.6
 67  58 LENTING Akira  1990  JPN   36:52.2  +2:24.3
 68  32 YOUNG Andrew  1992  GBR   36:55.4  +2:27.5
 69  80 SEMENOV Michail  1986  BLR   37:03.3  +2:35.4
 70  72 SANDAU Kevin  1988  CAN   37:09.4  +2:41.5
 71  36 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ   37:15.2  +2:47.3
 72  52 REHEMAA Aivar  1982  EST   37:16.8  +2:48.9
 73  44 STAROSTIN Mark  1990  KAZ   37:17.1  +2:49.2
 74  60 RAZYM Ales  1986  CZE   37:23.8  +2:55.9
 75  22 DANUSER Marius  1992  SUI   37:24.1  +2:56.2
 76  30 ANTOLEC Jan  1990  POL   37:27.5  +2:59.6
 77  46 GRAEF Jakub  1991  CZE   37:28.3  +3:00.4
 78  28 GAZUREK Sebastian  1990  POL   37:36.2  +3:08.3
 79  26 MLYNAR Peter  1988  SVK   37:38.8  +3:10.9

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut