www.langrenn.com

RESULTATER: Alsvågmila| Sans Senja (skyrace, ultra, maraton)

Resultater Verdenscup Davos - 15 km - Menn 2014

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Verdenscup Davos - 15 km fri, menn
Davos, Sveits - 20. desember 2014

Arrangementstype: Langrenn
 

Plass Startnr Navn Født Nasjon Tid Etter
 1  15 GLOEERSEN Anders  1986  NOR   34:27.9  
 2  51 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR   34:32.7  +4.8
 3  57 JESPERSEN Chris Andre  1983  NOR   34:38.3  +10.4
 4  75 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   34:39.1  +11.2
 5  47 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   34:39.5  +11.6
 6  81 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   34:41.7  +13.8
 7  53 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   34:42.8  +14.9
 8  19 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   34:43.2  +15.3
 9  55 BELOV Evgeniy  1990  RUS   34:43.5  +15.6
 10  79 COLOGNA Dario  1986  SUI   34:45.0  +17.1
 11  69 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   34:53.1  +25.2
 12  27 BAUER Lukas  1977  CZE   34:56.8  +28.9
 13  73 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   35:00.4  +32.5
 14  20 HELLNER Marcus  1985  SWE   35:01.9  +34.0
 15  3 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   35:14.7  +46.8
 16  21 DUVILLARD Robin  1983  FRA   35:14.8  +46.9
 17  74 BAUMANN Jonas  1990  SUI   35:15.3  +47.4
 18  45 JAKS Martin  1986  CZE   35:17.9  +50.0
 19  37 NELSON Lars  1985  SWE   35:18.8  +50.9
 20  11 PERRILLAT BOITEUX Ivan  1985  FRA   35:19.6  +51.7
 21  61 OESTENSEN Simen Haakon  1984  NOR   35:20.2  +52.3
 22  43 LIVERS Toni  1983  SUI   35:20.7  +52.8
 23  59 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   35:23.4  +55.5
 24  49 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   35:24.6  +56.7
 25  35 JOHANSSON Martin  1984  SWE   35:24.8  +56.9
 26  31 SVEEN Simen Andreas  1988  NOR   35:26.1  +58.2
 27  71 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE   35:28.0  +1:00.1
 28  25 LEGKOV Alexander  1983  RUS   35:30.2  +1:02.3
 29  23 TURYSHEV Sergey  1985  RUS   35:33.0  +1:05.1
 30  8 WIBAULT Mathias  1985  FRA   35:33.6  +1:05.7
 31  6 PERL Curdin  1984  SUI   35:39.4  +1:11.5
 32  41 LEHTONEN Lari  1987  FIN   35:42.7  +1:14.8
 33  77 ROETHE Sjur  1988  NOR   35:43.6  +1:15.7
 34  39 BABIKOV Ivan  1980  CAN   35:46.3  +1:18.4
 35  10 DOLIDOVICH Sergei  1973  BLR   35:50.0  +1:22.1
 36  9 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA   35:50.3  +1:22.4
 37  17 TSCHARNKE Tim  1989  GER   35:50.4  +1:22.5
 38  63 HARVEY Alex  1988  CAN   35:52.0  +1:24.1
 39  18 VOLZHENTSEV Stanislav  1985  RUS   35:52.4  +1:24.5
 40  12 CLARA Roland  1982  ITA   35:55.5  +1:27.6
 41  65 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   35:55.8  +1:27.9
 42  34 FURGER Roman  1990  SUI   35:56.1  +1:28.2
 43  7 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   35:56.3  +1:28.4
 44  14 LARKOV Andrey  1989  RUS   36:00.0  +1:32.1
 45  4 DOBLER Jonas  1991  GER   36:00.2  +1:32.3
 46  48 KAESER Erwan  1992  SUI   36:03.2  +1:35.3
 47  5 JAPAROV Dmitriy  1986  RUS   36:05.4  +1:37.5
 48  56 PRALONG Candide  1990  SUI   36:08.4  +1:40.5
 49  40 GRIDIN Andrey  1988  BUL   36:10.7  +1:42.8
 50  38 IVANOU Aliaksei  1980  BLR   36:15.5  +1:47.6
 51  33 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   36:16.1  +1:48.2
 52  29 KERSHAW Devon  1982  CAN   36:17.8  +1:49.9
 53  16 DI CENTA Giorgio  1972  ITA   36:18.7  +1:50.8
 54  76 KILLICK Graeme  1989  CAN   36:24.0  +1:56.1
 55  70 TSINZOV Veselin  1986  BUL   36:25.2  +1:57.3
 56  66 BJORNSEN Erik  1991  USA   36:28.3  +2:00.4
 57  68 BAJCICAK Martin  1976  SVK   36:28.8  +2:00.9
 58  62 TARANTOLA Damien  1991  FRA   36:30.3  +2:02.4
 59  13 BING Thomas  1990  GER   36:30.8  +2:02.9
 60  50 HAUKE Max  1992  AUT   36:33.2  +2:05.3
 61  54 LINDBLAD Anton  1990  SWE   36:34.8  +2:06.9
 62  78 GOALABRE Paul  1991  FRA   36:37.8  +2:09.9
 63  2 PARISSE Clement  1993  FRA   36:38.0  +2:10.1
 64  1 POIRRIER Bastien  1988  FRA   36:38.4  +2:10.5
 65  64 LECCARDI Valerio  1984  SUI   36:39.3  +2:11.4
 66  42 TAMMJARV Karel  1989  EST   36:39.5  +2:11.6
 67  58 LENTING Akira  1990  JPN   36:52.2  +2:24.3
 68  32 YOUNG Andrew  1992  GBR   36:55.4  +2:27.5
 69  80 SEMENOV Michail  1986  BLR   37:03.3  +2:35.4
 70  72 SANDAU Kevin  1988  CAN   37:09.4  +2:41.5
 71  36 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ   37:15.2  +2:47.3
 72  52 REHEMAA Aivar  1982  EST   37:16.8  +2:48.9
 73  44 STAROSTIN Mark  1990  KAZ   37:17.1  +2:49.2
 74  60 RAZYM Ales  1986  CZE   37:23.8  +2:55.9
 75  22 DANUSER Marius  1992  SUI   37:24.1  +2:56.2
 76  30 ANTOLEC Jan  1990  POL   37:27.5  +2:59.6
 77  46 GRAEF Jakub  1991  CZE   37:28.3  +3:00.4
 78  28 GAZUREK Sebastian  1990  POL   37:36.2  +3:08.3
 79  26 MLYNAR Peter  1988  SVK   37:38.8  +3:10.9

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut


Resultater Nyttårsrennet Gjesdal 2014

Resultater Strindheimstafetten 2014

Resultater Ringkollstafetten 2014

Resultater Tolgastafetten 2014

Resultater Nyttårsraketten 2014

Resultater Skallrennet 2014

Resultater Romjulsrenn Svene 2014

Resultater Romjulsrennet Drevja 2014

Resultater Romjulsrennet Tydal 2014

Resultater Tour de Hedmarken sammenlagt 2014

Resultater Budor fristil - Tour de Hedmarken finale 2014

Resultater Romjulsrennet Molde 2014

Resultater Svarstadrennet 2014

Resultater Julesprinten Vadsø 2014

Resultater Ribberennet Ål 2014

Resultater Rognerennet 2014

Resultater Romjulsrennet Nes Ski 2014 - Avlyst

Resultater Sprintstafett Vik 2014

Resultater Røldalsrennet 2014

Resultater Juleskirennet IL Nor 2014