Resultater Verdenscup Davos - Kvinner - 10 km - 2020


Annonse

Resultater Verdenscup Davos

13. desember 2020

Davos - Sveits

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
145BRENNAN Rosie1988USA24:49.80.000.00
251STUPAK Yulia1995RUS25:23.8+34.018.26
341SWIRBUL Hailey1998USA25:30.3+40.521.75
427NEPRYAEVA Natalia1995RUS25:34.6+44.824.06
549STADLOBER Teresa1993AUT25:36.6+46.825.13
653SORINA Tatiana1994RUS25:41.3+51.527.65
725DIGGINS Jessie1991USA25:45.7+55.930.02
835EIDUKA Patricija2000LAT25:48.5+58.731.52
921CLAUDEL Delphine1996FRA25:50.0+1:00.232.33
1031RAZYMOVA Katerina1991CZE25:53.0+1:03.233.94
1129HENNIG Katharina1996GER25:54.6+1:04.834.80
1239FAEHNDRICH Nadine1995SUI26:03.1+1:13.339.36
1320ZHAMBALOVA Alisa1994RUS26:05.5+1:15.740.65
1447LAMPIC Anamarija1995SLO26:10.5+1:20.743.33
1512NECHAEVSKAYA Anna1991RUS26:11.1+1:21.343.66
1622KIRPICHENKO Yana1996RUS26:13.8+1:24.045.11
1710FRANCHI Francesca1997ITA26:21.1+1:31.349.03
1843COMARELLA Anna1997ITA26:22.9+1:33.149.99
1946YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN26:23.2+1:33.450.15
2033FINK Pia1995GER26:26.9+1:37.152.14
2124PREUSSGER Julia1994GER26:40.3+1:50.559.34
2213OGDEN Katharine1997USA26:43.2+1:53.460.89
2318JANATOVA Katerina1997CZE26:43.7+1:53.961.16
2423DEBERTOLIS Ilaria1989ITA26:50.7+2:00.964.92
2540JIALIN Bayani1999CHN26:52.5+2:02.765.89
2626UREVC Eva1995SLO26:53.7+2:03.966.53
2716NOVAKOVA Petra1993CZE26:55.3+2:05.567.39
2819BROCARD Elisa1984ITA26:56.5+2:06.768.04
296KREHL Sofie1995GER26:59.4+2:09.669.59
3037PATTERSON Caitlin1990USA27:03.1+2:13.371.58

312FRAEBEL Antonia1997GER27:11.7+2:21.976.20
3250VILA OBIOLS Carola1999AND27:13.1+2:23.376.95
3314KERN Julia1997USA27:15.2+2:25.478.08
348HERRMANN Nadine1995GER27:17.6+2:27.879.37
3515MARCISZ Izabela2000POL27:26.1+2:36.383.93
365UNTERWEGER Lisa1995AUT27:30.3+2:40.586.19
371MEIER Alina1996SUI27:42.6+2:52.892.79
383PITTIN Cristina1998ITA27:46.6+2:56.894.94
3938KALETA Weronika1999POL27:52.2+3:02.497.95
409STEINER Desiree1998SUI28:05.1+3:15.3104.87
414LOZZA Anja2000SUI28:11.5+3:21.7108.31
4242SKINDER Monika2001POL28:23.1+3:33.3114.54
4334FISCHER Lea1998SUI28:45.4+3:55.6126.51
4436WERRO Giuliana1999SUI28:54.2+4:04.4131.24
4528CHANLOUNG Karen1996THA29:43.2+4:53.4157.55
4648DRNDIC Maida1999SRB30:53.9+6:04.1195.52
4732NTANOU Maria1990GRE32:47.8+7:58.0256.68
4844ILIC Anja1998SRB33:07.1+8:17.3267.04
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
11HIERNICKEL Lydia1996SUI
17PROCHAZKOVA Alena1984SVK
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
7VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI
30PAUL Katerina1996AUS
52HYNCICOVA Petra1994CZE
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse