Resultater Verdenscup Davos - Kvinner - Sprint - Prolog - 2020


Annonse

Resultater Verdenscup Davos

12. desember 2020

Davos - Sveits

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - SPRINT - PROLOG - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
13BRENNAN Rosie1988USA2:40.030.000.00
214CALDWELL HAMILTON Sophie1990USA2:41.78+1.7513.12
31LAMPIC Anamarija1995SLO2:42.45+2.4218.15
411FAEHNDRICH Nadine1995SUI2:42.81+2.7820.85
59DIGGINS Jessie1991USA2:42.93+2.9021.75
612LAURENT Greta1992ITA2:43.09+3.0622.95
78UREVC Eva1995SLO2:43.70+3.6727.52
815JANATOVA Katerina1997CZE2:43.98+3.9529.62
97VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI2:44.21+4.1831.34
1016KERN Julia1997USA2:45.63+5.6041.99
1120MATSOKINA Hristina1998RUS2:46.18+6.1546.12
124SCARDONI Lucia1991ITA2:46.25+6.2246.64
135NEPRYAEVA Natalia1995RUS2:46.45+6.4248.14
1431EIDUKA Patricija2000LAT2:46.82+6.7950.92
1518BERANOVA Tereza1998CZE2:47.07+7.0452.79
1617KREHL Sofie1995GER2:47.61+7.5856.84
172SKINDER Monika2001POL2:47.74+7.7157.81
186SWIRBUL Hailey1998USA2:48.08+8.0560.36
1919GIMMLER Laura1993GER2:48.10+8.0760.51
2013SORINA Tatiana1994RUS2:48.36+8.3362.46
2123UNTERWEGER Lisa1995AUT2:48.36+8.3362.46
2224BROCARD Elisa1984ITA2:48.64+8.6164.56
2310STUPAK Yulia1995RUS2:48.77+8.7465.54
2436KALETA Weronika1999POL2:49.32+9.2969.66
2529MEIER Alina1996SUI2:49.92+9.8974.16
2646MEKRYUKOVA Nataliya2000RUS2:50.37+10.3477.54
2722HERRMANN Nadine1995GER2:50.59+10.5679.19
2827HENNIG Katharina1996GER2:50.68+10.6579.86
2943FISCHER Lea1998SUI2:51.29+11.2684.43
3041JIALIN Bayani1999CHN2:51.95+11.9289.38

3125HOLIKOVA Zuzana1999CZE2:52.08+12.0590.36
3228DEBERTOLIS Ilaria1989ITA2:52.41+12.3892.83
3321FRANCHI Francesca1997ITA2:52.43+12.4092.98
3426HYNCICOVA Petra1994CZE2:52.44+12.4193.06
3532PROCHAZKOVA Alena1984SVK2:52.46+12.4393.21
3635STADLOBER Teresa1993AUT2:52.52+12.4993.66
3730NOVAKOVA Petra1993CZE2:53.17+13.1498.53
3840HALVORSEN Hannah1998USA2:53.62+13.59101.91
3944HIERNICKEL Lydia1996SUI2:53.66+13.63102.21
4039YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN2:53.90+13.87104.01
4133FINK Pia1995GER2:54.28+14.25106.85
4142MARCISZ Izabela2000POL2:54.28+14.25106.85
4338STEINER Desiree1998SUI2:54.63+14.60109.48
4437ZHAMBALOVA Alisa1994RUS2:56.24+16.21121.55
4550MATTER Nadine1998SUI2:57.46+17.43130.70
4645CHANLOUNG Karen1996THA3:01.65+21.62162.12
4734FRAEBEL Antonia1997GER3:03.94+23.91179.29
4847PAUL Katerina1996AUS3:07.28+27.25204.34
4948DRNDIC Maida1999SRB3:12.61+32.58244.30
5049ILIC Anja1998SRB3:15.63+35.60266.95
5151NTANOU Maria1990GRE3:25.04+45.01337.51
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse