Resultater Verdenscup Davos - Sprint - Finale - Kvinner 2018



Resultater Verdenscup Davos - Sprint, finale, fri - Kvinner
Davos, Sveits - 15. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 3 NILSSON Stina 1993 SWE
2 1 CALDWELL Sophie 1990 USA
3 2 DAHLQVIST Maja 1994 SWE
4 21 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS
5 5 VISNAR Katja 1984 SLO
6 12 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN
7 8 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI
8 13 SETTLIN Evelina 1992 SWE
9 9 WENG Lotta Udnes 1996 NOR
10 11 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR
11 6 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
12 7 FALK Hanna 1989 SWE
13 4 CEBASEK Alenka 1989 SLO
14 10 BJORNSEN Sadie 1989 USA
15 22 LAURENT Greta 1992 ITA
16 16 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR
17 19 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS
18 20 UREVC Eva 1995 SLO
19 24 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI
20 29 FABJAN Vesna 1985 SLO
21 14 SARGENT Ida 1988 USA
22 17 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE
23 18 SUNDLING Jonna 1994 SWE
24 23 MATVEEVA Natalia 1986 RUS
25 26 WINKLER Anne 1994 GER
26 15 DIGGINS Jessica 1991 USA
27 25 RINGWALD Sandra 1990 GER
28 27 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR
29 28 BRENNAN Rosie 1988 USA
30 30 ALESHINA Tatiana 1994 RUS

31 31 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR
32 32 LYLYNPERA Katri 1994 FIN
33 33 LAMPIC Anamarija 1995 SLO
34 34 BROCARD Elisa 1984 ITA
35 35 GIMMLER Laura 1993 GER
36 36 EIDE Mari 1989 NOR
37 37 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI
38 38 PHINNEY Kelsey 1994 USA
39 39 SCARDONI Lucia 1991 ITA
40 40 HIERNICKEL Lydia 1996 SUI
41 41 CANCLINI Alice 1994 ITA
42 42 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE
43 43 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA
44 44 SKINDER Monika 2001 POL
45 45 FISCHER Lea 1998 SUI
46 46 SHAPOVALOVA Evgenia 1986 RUS
47 47 KIRILLOVA Anastasia 1996 BLR
48 48 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE
49 49 SERONOSOVA Polina 1993 BLR
50 50 BERANOVA Tereza 1998 CZE
51 51 JANATOVA Katerina 1997 CZE
52 52 CLAUDEL Delphine 1996 FRA
53 53 SCHICHO Elisabeth 1991 GER
54 54 HYNCICOVA Petra 1994 CZE
55 55 STADLOBER Teresa 1993 AUT
56 56 FINK Pia 1995 GER
57 57 ARNOLD Stefanie 1996 SUI
58 58 SOBOLEVA Elena 1992 RUS
59 59 LETOCHA Urszula 1994 POL
60 60 HERRMANN Nadine 1995 GER

61 61 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT
62 62 WIESER Fabiana 1996 SUI
63 63 EIDUKA Patricija 2000 LAT
64 64 STEINER Desiree 1998 SUI
65 65 MARCISZIzabela 2000 POL
66 66 NURMI Leena 1994 FIN
67 67 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK
68 68 PIIPPO Eveliina 1998 FIN
69 69 MALEC Vedrana 1990 CRO
70 70 BYKOVA Irina 1993 KAZ
71 71 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ
72 72 MUTAGAROVA Elmira 1996 KAZ
73 73 STIFFLER Tatjana 1988 SUI
74 74 LUKONINA Ina 1994 BLR
75 75 CHANLOUNG Karen 1996 THA
76 76 NTANOU Maria 1990 GRE