Resultater Verdenscup Davos - Sprint - Finale - Menn 2018



Resultater Verdenscup Davos - Sprint, finale, fri - Menn
Davos, Sveits - 15. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
2 3 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
3 15 GROS Baptiste 1990 FRA
4 2 CHANAVAT Lucas 1994 FRA
5 4 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR
6 9 RETIVYKH Gleb 1991 RUS
7 6 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR
8 7 JAY Renaud 1991 FRA
9 13 HALFVARSSON Calle 1989 SWE
10 16 MAEKI Joni 1995 FIN
11 5 FOSSLI Sondre Turvoll 1993 NOR
12 17 HAMILTON Simeon 1987 USA
13 8 THORN Viktor 1996 SWE
14 12 KROGH Finn Haagen 1990 NOR
15 14 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR
16 20 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
17 18 HEDIGER Jovian 1990 SUI
18 21 BERGSTROEM Martin 1992 SWE
19 26 SIMENC Miha 1995 SLO
20 27 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS
21 10 VUORINEN Lauri 1995 FIN
22 11 SCHAAD Roman 1993 SUI
23 19 FURGER Roman 1990 SUI
24 28 NOVAK Michal 1996 CZE
25 30 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
26 23 VORANAU Aliaksandr 1990 BLR
27 24 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN
28 25 CLUGNET James 1996 GBR
29 29 STAREGA Maciej 1990 POL
30 22 STADAAS Kasper 1994 NOR

31 31 BOLGER Kevin 1993 USA
32 32 BALDAUF Dominik 1992 AUT
33 33 YOUNG Andrew 1992 GBR
34 34 PENTSINEN Anssi 1986 FIN
35 35 CHAUVIN Valentin 1995 FRA
36 36 SVENSSON Oskar 1995 SWE
37 37 HARVEY Alex 1988 CAN
38 38 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR
39 39 KILP Marko 1993 EST
40 40 TAMMJARV Karel 1989 EST
41 41 PERSSON Anton 1995 SWE
42 42 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN
43 43 JYLHAE Martti 1987 FIN
43 44 KRASNOV Andrey 1994 RUS
43 45 ARNAULT Clement 1990 FRA
46 46 TIBERGHIEN Jean 1995 FRA
47 47 OLEX Max 1989 GER
48 48 JOUVE Richard 1994 FRA
49 49 PETUKHOV Alexey 1983 RUS
49 50 SELLER Ludek 1995 CZE
51 51 STEINER Cédric 1995 SUI
52 52 PETERSON Teodor 1988 SWE
53 53 VALJAS Len 1988 CAN
54 54 STADLOBER Luis 1991 AUT
55 55 HOESLI Corsin 1992 SUI
56 56 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS
57 57 KINDSCHI Joeri 1986 SUI
58 58 BERTOLINA Mirco 1991 ITA
59 59 PECHOUSEK Jan 1997 CZE
60 60 SHIELDS Andy 1991 CAN

61 61 KAESER Erwan 1992 SUI
62 62 BIELER Livio 1993 SUI
63 63 ASTAPENKA Yury 1990 BLR
64 64 RIEBLI Janik 1998 SUI
65 65 HELLWEGER Michael 1996 ITA
66 66 LAMPIC Janez 1996 SLO
67 67 MIKKONEN Juho 1990 FIN
67 68 MATOSSI Livio 1997 SUI
69 69 GROSS Lukas 1995 GER
70 70 BURY Kamil 1995 POL
71 71 BAUMANN Jonas 1990 SUI
72 72 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ
73 73 BURY Dominik 1996 POL
74 74 CHEBOTKO Nikolay 1982 KAZ
75 75 VOLOTKA Denis 1985 KAZ
76 76 ROOS Henri 1998 EST
77 77 BORTSOV Konstantin 1995 KAZ
78 78 RIESSLE Fabian 1990 GER
79 79 KLEE Beda 1996 SUI
80 80 PFAEFFLI Gian Flurin 1996 SUI
81 81 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT
81 82 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST
83 83 GABRIELLI Giacomo 1996 ITA
84 84 CHANLOUNG Mark 1995 THA
85 85 BIEDERMANN Michael 1996 LIE
86 86 POPARaul Mihai 1997 ROU
87 87 HAMMER Simon 1994 SUI
88 88 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU
89 89 DANUSER Marius 1992 SUI
90 90 RYDZEK Johannes 1991 GER

91 91 VIYACHEV Nikolay 1998 BUL
92 92 HOGIU Petrica 1991 ROU
93 93 POLLOCK Mark 1992 AUS
94 94 DE CAMPO Seve 1998 AUS
95 95 BURTON Liam 1998 AUS
DID NOT START
Startnr. Navn Født Nasjon
1001 BIKSE Indulis 1995 LAT