Resultater Verdenscup Davos - Sprint prolog fristil - Menn 2015



Resultater Verdenscup - Sprint prolog fristil, menn
Davos, Sveits - 13. desember 2015

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  21 USTIUGOV Sergey  1992  RUS   2:22.03     0.00
 2  29 TAUGBOEL Haavard Solaas  1993  NOR   2:23.15  +1.12  9.46
 3  26 JYLHAE Martti  1987  FIN   2:23.35  +1.32  11.15
 4  49 YOUNG Andrew  1992  GBR   2:23.44  +1.41  11.91
 5  20 FOSSLI Sondre Turvoll  1993  NOR   2:23.51  +1.48  12.50
 6  10 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   2:24.10  +2.07  17.49
 7  15 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   2:24.16  +2.13  18.00
 8  22 GOLBERG Paal  1990  NOR   2:24.24  +2.21  18.67
 9  70 CHANAVAT Lucas  1994  FRA   2:24.33  +2.30  19.43
 10  30 HAMILTON Simeon  1987  USA   2:24.34  +2.31  19.52
 11  62 SCHAAD Roman  1993  SUI   2:24.57  +2.54  21.46
 12  36 COLOGNA Gianluca  1990  SUI   2:25.11  +3.08  26.02
 13  38 JAY Renaud  1991  FRA   2:25.32  +3.29  27.80
 14  23 HATTESTAD Ola Vigen  1982  NOR   2:25.41  +3.38  28.56
 15  25 EDIN Johan  1987  SWE   2:25.56  +3.53  29.82
 16  44 MIKKONEN Juho  1990  FIN   2:25.57  +3.54  29.91
 17  16 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   2:25.58  +3.55  29.99
 18  19 GROS Baptiste  1990  FRA   2:25.71  +3.68  31.09
 19  31 STAREGA Maciej  1990  POL   2:25.71  +3.68  31.09
 20  11 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   2:25.83  +3.80  32.11
 21  7 NEWELL Andrew  1983  USA   2:25.87  +3.84  32.44
 22  8 GLOEERSEN Anders  1986  NOR   2:25.89  +3.86  32.61
 23  41 BALDAUF Dominik  1992  AUT   2:26.09  +4.06  34.30
 24  24 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   2:26.14  +4.11  34.73
 25  35 MORILOV Nikolay  1986  RUS   2:26.17  +4.14  34.98
 26  9 STRANDVALL Matias  1985  FIN   2:26.34  +4.31  36.41
 27  59 PERSSON Simon  1991  SWE   2:26.37  +4.34  36.67
 28  39 JOUVE Richard  1994  FRA   2:26.39  +4.36  36.84
 29  13 PETUKHOV Alexey  1983  RUS   2:26.42  +4.39  37.09
 30  6 HEDIGER Jovian  1990  SUI   2:26.63  +4.60  38.87
 31  3 VALJAS Len  1988  CAN   2:26.67  +4.64  39.20
 32  32 RETIVYKH Gleb  1991  RUS   2:26.85  +4.82  40.72
 33  50 COLOGNA Dario  1986  SUI   2:26.98  +4.95  41.82
 34  43 STEEN Andreas Myran  1988  NOR   2:27.22  +5.19  43.85
 35  18 NORTHUG Petter Jr.  1986  NOR   2:27.43  +5.40  45.62
 36  4 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   2:27.45  +5.42  45.79
 37  37 NORDSTROEM Gustav  1989  SWE   2:27.50  +5.47  46.22
 37  2 JOENSSON Emil  1985  SWE   2:27.50  +5.47  46.22
 39  12 PENTSINEN Anssi  1986  FIN   2:27.51  +5.48  46.30
 40  86 SIMENC Miha  1995  SLO   2:27.73  +5.70  48.16
 41  5 KRIUKOV Nikita  1985  RUS   2:27.76  +5.73  48.41
 42  45 GOALABRE Paul  1991  FRA   2:27.77  +5.74  48.50
 43  40 URBANI Simone  1992  ITA   2:27.80  +5.77  48.75
 44  33 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   2:27.98  +5.95  50.27
 45  51 HOESLI Corsin  1992  SUI   2:28.29  +6.26  52.89
 46  77 STADLOBER Luis  1991  AUT   2:28.90  +6.87  58.04
 47  72 ARNAULT Clement  1990  FRA   2:29.00  +6.97  58.89
 48  58 SELLIS Siim  1987  EST   2:29.06  +7.03  59.40
 49  46 DEVJATIAROV Mikhail Jun.  1985  RUS   2:29.21  +7.18  60.66
 50  52 KOZISEK Dusan  1983  CZE   2:29.23  +7.20  60.83
 51  69 SCHAAD Fabian  1992  SUI   2:29.37  +7.34  62.02
 52  79 VAICIULIS Modestas  1989  LTU   2:29.40  +7.37  62.27
 52  1 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   2:29.40  +7.37  62.27
 54  34 HARVEY Alex  1988  CAN   2:29.42  +7.39  62.44
 55  42 KINDSCHI Joeri  1986  SUI   2:29.51  +7.48  63.20
 56  27 KUMMEL Peeter  1982  EST   2:29.55  +7.52  63.54
 57  14 PAAKKONEN Lasse  1986  FIN   2:29.90  +7.87  66.49
 58  48 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN   2:29.95  +7.92  66.92
 59  57 MOTOR Konrad  1993  POL   2:30.16  +8.13  68.69
 60  53 KAESER Erwan  1992  SUI   2:30.23  +8.20  69.28
 61  54 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   2:30.26  +8.23  69.53
 62  55 COCKNEY Jesse  1989  CAN   2:30.30  +8.27  69.87
 63  60 VIERIN Francois  1990  ITA   2:30.42  +8.39  70.89
 64  63 KUKLIN Mikhail  1987  BLR   2:30.43  +8.40  70.97
 64  61 FURGER Roman  1990  SUI   2:30.43  +8.40  70.97
 66  66 VORANAU Aliaksandr  1990  BLR   2:30.52  +8.49  71.73
 67  56 KILP Marko  1993  EST   2:30.77  +8.74  73.84
 68  64 BJORNSEN Erik  1991  USA   2:31.09  +9.06  76.55
 69  65 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   2:31.14  +9.11  76.97
 70  47 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ   2:31.16  +9.13  77.14
 71  74 VOLOTKA Denis  1985  KAZ   2:31.52  +9.49  80.18
 72  73 WEEGER Markus  1991  GER   2:31.88  +9.85  83.22
 73  75 INNIGER Mathias  1988  SUI   2:32.28  +10.25  86.60
 74  71 BING Thomas  1990  GER   2:33.01  +10.98  92.77
 75  67 ANDERSSON Simon  1991  SWE   2:33.25  +11.22  94.80
 76  83 HOLUND Hans Christer  1989  NOR   2:33.58  +11.55  97.59
 77  84 KASHIWABARA Nobuhito  1988  JPN   2:33.86  +11.83  99.95
 78  80 PRALONG Candide  1990  SUI   2:34.14  +12.11  102.32
 79  76 BAUMANN Jonas  1990  SUI   2:34.25  +12.22  103.25
 80  81 MLYNAR Peter  1988  SVK   2:34.60  +12.57  106.20
 81  82 DOBLER Jonas  1991  GER   2:35.45  +13.42  113.38
 82  88 NARUSE Kaichi  1988  JPN   2:35.92  +13.89  117.36
 83  95 CUENOT Jules  1994  SUI   2:36.13  +14.10  119.13
 84  85 BORTSOV Konstantin  1995  KAZ   2:37.20  +15.17  128.17
 85  78 SOMPPI Michael  1988  CAN   2:37.39  +15.36  129.78
 86  89 HAELG Philipp  1991  LIE   2:37.55  +15.52  131.13
 87  87 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   2:38.11  +16.08  135.86
 88  94 MOELLER Martin  1980  DAN   2:38.39  +16.36  138.22
 89  93 CHUCHUGANOV Yordan  1996  BUL   2:39.08  +17.05  144.05
 90  91 HWANG Jun-ho  1993  KOR   2:41.39  +19.36  163.57
 91  92 SALADKOU Aliaksandr  1992  BLR   2:41.56  +19.53  165.01
 92  90 GRIDIN Andrey  1988  BUL   2:43.18  +21.15  178.69
 93  28 SCHNIDER Ueli  1990  SUI   2:54.40  +32.37  273.49
Did not start
   68 KERSHAW Devon  1982  CAN       
   17 KETELAE Toni  1988  FIN     


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +