Resultater Verdenscup Davos - Sprint - Prolog - Kvinner 2018



Resultater Verdenscup Davos - Sprint, prolog, fri - Kvinner
Davos, Sveits - 15. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 16 CALDWELL Sophie 1990 USA 2:46.28 0.00 0.00
2 24 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 2:46.90 +0.62 4.47
3 7 NILSSON Stina 1993 SWE 2:48.31 +2.03 14.65
4 31 CEBASEK Alenka 1989 SLO 2:49.22 +2.94 21.22
5 4 VISNAR Katja 1984 SLO 2:49.32 +3.04 21.94
6 5 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 2:49.88 +3.60 25.98
7 14 FALK Hanna 1989 SWE 2:50.09 +3.81 27.50
8 12 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 2:50.31 +4.03 29.08
9 20 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 2:50.80 +4.52 32.62
10 3 BJORNSEN Sadie 1989 USA 2:51.10 +4.82 34.78
11 15 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 2:51.29 +5.01 36.16
12 18 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 2:51.37 +5.09 36.73
13 21 SETTLIN Evelina 1992 SWE 2:51.61 +5.33 38.47
14 28 SARGENT Ida 1988 USA 2:51.69 +5.41 39.04
15 2 DIGGINS Jessica 1991 USA 2:51.78 +5.50 39.69
16 17 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR 2:51.84 +5.56 40.13
17 10 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 2:52.01 +5.73 41.35
18 23 SUNDLING Jonna 1994 SWE 2:52.04 +5.76 41.57
19 9 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS 2:52.11 +5.83 42.07
20 70 UREVC Eva 1995 SLO 2:53.38 +7.10 51.24
21 19 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 2:53.97 +7.69 55.50
22 6 LAURENT Greta 1992 ITA 2:54.06 +7.78 56.15
23 8 MATVEEVA Natalia 1986 RUS 2:54.14 +7.86 56.72
24 25 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI 2:54.17 +7.89 56.94
25 13 RINGWALD Sandra 1990 GER 2:54.17 +7.89 56.94
26 29 WINKLER Anne 1994 GER 2:54.99 +8.71 62.86
27 26 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 2:55.08 +8.80 63.51
28 37 BRENNAN Rosie 1988 USA 2:55.11 +8.83 63.72
29 32 FABJAN Vesna 1985 SLO 2:55.13 +8.85 63.87
30 30 ALESHINA Tatiana 1994 RUS 2:55.33 +9.05 65.31

31 36 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 2:55.47 +9.19 66.32
32 51 LYLYNPERA Katri 1994 FIN 2:55.87 +9.59 69.21
33 1 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 2:56.84 +10.56 76.21
34 45 BROCARD Elisa 1984 ITA 2:57.20 +10.92 78.81
35 33 GIMMLER Laura 1993 GER 2:57.98 +11.70 84.44
36 27 EIDE Mari 1989 NOR 2:58.17 +11.89 85.81
37 46 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI 2:58.22 +11.94 86.17
38 40 PHINNEY Kelsey 1994 USA 2:58.38 +12.10 87.32
39 11 SCARDONI Lucia 1991 ITA 2:58.83 +12.55 90.57
40 62 HIERNICKEL Lydia 1996 SUI 2:59.08 +12.80 92.37
41 42 CANCLINI Alice 1994 ITA 2:59.56 +13.28 95.84
42 50 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE 2:59.73 +13.45 97.07
43 53 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA 2:59.80 +13.52 97.57
44 57 SKINDER Monika 2001 POL 2:59.83 +13.55 97.79
45 69 FISCHER Lea 1998 SUI 3:00.13 +13.85 99.95
46 22 SHAPOVALOVA Evgenia 1986 RUS 3:00.21 +13.93 100.53
47 48 KIRILLOVA Anastasia 1996 BLR 3:01.04 +14.76 106.52
48 68 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 3:01.30 +15.02 108.40
49 54 SERONOSOVA Polina 1993 BLR 3:01.43 +15.15 109.33
50 66 BERANOVA Tereza 1998 CZE 3:01.61 +15.33 110.63
51 55 JANATOVA Katerina 1997 CZE 3:02.20 +15.92 114.89
52 38 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 3:02.46 +16.18 116.77
53 35 SCHICHO Elisabeth 1991 GER 3:02.48 +16.20 116.91
54 60 HYNCICOVA Petra 1994 CZE 3:02.69 +16.41 118.43
55 47 STADLOBER Teresa 1993 AUT 3:03.15 +16.87 121.75
56 49 FINK Pia 1995 GER 3:03.42 +17.14 123.69
57 58 ARNOLD Stefanie 1996 SUI 3:04.20 +17.92 129.32
58 34 SOBOLEVA Elena 1992 RUS 3:04.86 +18.58 134.09
59 56 LETOCHA Urszula 1994 POL 3:05.14 +18.86 136.11
60 43 HERRMANN Nadine 1995 GER 3:06.18 +19.90 143.61

61 41 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT 3:06.27 +19.99 144.26
62 67 WIESER Fabiana 1996 SUI 3:07.13 +20.85 150.47
63 61 EIDUKA Patricija 2000 LAT 3:07.76 +21.48 155.02
64 63 STEINER Desiree 1998 SUI 3:08.58 +22.30 160.93
65 73 MARCISZIzabela 2000 POL 3:08.77 +22.49 162.30
66 39 NURMI Leena 1994 FIN 3:08.85 +22.57 162.88
67 44 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK 3:09.07 +22.79 164.47
68 64 PIIPPO Eveliina 1998 FIN 3:09.38 +23.10 166.71
69 59 MALEC Vedrana 1990 CRO 3:10.19 +23.91 172.55
70 65 BYKOVA Irina 1993 KAZ 3:10.68 +24.40 176.09
71 52 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ 3:10.89 +24.61 177.60
72 71 MUTAGAROVA Elmira 1996 KAZ 3:11.46 +25.18 181.72
73 72 STIFFLER Tatjana 1988 SUI 3:12.14 +25.86 186.62
74 75 LUKONINA Ina 1994 BLR 3:12.18 +25.90 186.91
75 74 CHANLOUNG Karen 1996 THA 3:17.87 +31.59 227.98
76 76 NTANOU Maria 1990 GRE 3:35.05 +48.77 351.96


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +