-->

Resultater Verdenscup Davos - Sprint prolog - Menn 2014

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultater Verdenscup Davos - Sprint prolog fri, menn
Davos, Sveits - 21. desember 2014

Arrangementstype: Langrenn
 

Plass Startnr Navn Født Nasjon Tid Etter
 1  12 FOSSLI Sondre Turvoll  1993  NOR   2:17.43  
 2  15 GOLBERG Paal  1990  NOR   2:17.58  +0.15
 3  16 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   2:17.65  +0.22
 4  21 JOENSSON Emil  1985  SWE   2:17.88  +0.45
 5  1 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   2:18.58  +1.15
 6  18 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   2:18.71  +1.28
 7  3 JYLHAE Martti  1987  FIN   2:18.71  +1.28
 8  26 EDIN Johan  1987  SWE   2:18.97  +1.54
 9  17 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   2:19.38  +1.95
 10  4 PETUKHOV Alexey  1983  RUS   2:19.71  +2.28
 11  6 NORTHUG Tomas  1990  NOR   2:19.84  +2.41
 12  22 VALJAS Len  1988  CAN   2:19.96  +2.53
 13  23 MORILOV Nikolay  1986  RUS   2:20.02  +2.59
 14  27 HAMILTON Simeon  1987  USA   2:20.12  +2.69
 15  35 TAUGBOEL Haavard Solaas  1993  NOR   2:20.21  +2.78
 16  76 URBANI Simone  1992  ITA   2:20.33  +2.90
 17  33 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   2:20.50  +3.07
 18  39 RETIVYKH Gleb  1991  RUS   2:20.61  +3.18
 19  2 GLOEERSEN Anders  1986  NOR   2:20.64  +3.21
 20  20 KUMMEL Peeter  1982  EST   2:20.79  +3.36
 21  10 GROS Baptiste  1990  FRA   2:20.97  +3.54
 22  5 KRIUKOV Nikita  1985  RUS   2:20.98  +3.55
 23  46 COCKNEY Jesse  1989  CAN   2:21.03  +3.60
 24  44 YOUNG Andrew  1992  GBR   2:21.24  +3.81
 25  57 NORDSTROEM Gustav  1989  SWE   2:21.36  +3.93
 26  11 STAREGA Maciej  1990  POL   2:21.45  +4.02
 27  13 KINDSCHI Joeri  1986  SUI   2:21.49  +4.06
 28  52 KOZISEK Dusan  1983  CZE   2:21.68  +4.25
 29  31 SCHAAD Roman  1993  SUI   2:21.72  +4.29
 30  28 GAFAROV Anton  1987  RUS   2:21.76  +4.33
 31  14 STRANDVALL Matias  1985  FIN   2:22.10  +4.67
 32  34 HEDIGER Jovian  1990  SUI   2:22.11  +4.68
 33  40 LUUSUA Ari  1988  FIN   2:22.28  +4.85
 34  42 GOALABRE Paul  1991  FRA   2:22.50  +5.07
 35  8 JAY Renaud  1991  FRA   2:22.52  +5.09
 36  43 COLOGNA Dario  1986  SUI   2:22.65  +5.22
 37  50 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN   2:22.80  +5.37
 38  73 BALDAUF Dominik  1992  AUT   2:22.81  +5.38
 39  9 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   2:22.91  +5.48
 40  29 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   2:23.18  +5.75
 41  58 BJORNSEN Erik  1991  USA   2:23.23  +5.80
 42  37 LINDBLAD Anton  1990  SWE   2:23.33  +5.90
 43  38 GAILLARD Cyril  1986  FRA   2:23.42  +5.99
 44  41 CHEBOTKO Nikolay  1982  KAZ   2:23.58  +6.15
 45  62 VIERIN Francois  1990  ITA   2:23.72  +6.29
 45  25 WENZL Josef  1984  GER   2:23.72  +6.29
 47  61 SCHAAD Fabian  1992  SUI   2:24.00  +6.57
 48  45 KERSHAW Devon  1982  CAN   2:24.31  +6.88
 49  63 HOESLI Corsin  1992  SUI   2:24.38  +6.95
 50  74 STAROSTIN Mark  1990  KAZ   2:24.40  +6.97
 51  48 NIZZI Enrico  1990  ITA   2:24.56  +7.13
 52  32 WURM Harald  1984  AUT   2:24.60  +7.17
 53  77 PRALONG Candide  1990  SUI   2:24.70  +7.27
 54  30 TSCHARNKE Tim  1989  GER   2:24.71  +7.28
 55  56 HELLNER Marcus  1985  SWE   2:25.01  +7.58
 56  49 SCHNIDER Ueli  1990  SUI   2:25.10  +7.67
 57  51 SELLIS Siim  1987  EST   2:25.32  +7.89
 58  60 LECCARDI Valerio  1984  SUI   2:25.53  +8.10
 59  47 KAESER Erwan  1992  SUI   2:25.74  +8.31
 60  53 RANKEL Raido  1990  EST   2:25.88  +8.45
 61  55 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   2:25.93  +8.50
 62  64 VORANAU Aliaksandr  1990  BLR   2:26.06  +8.63
 63  65 BAUMANN Jonas  1990  SUI   2:26.41  +8.98
 64  19 MIKKONEN Juho  1990  FIN   2:26.48  +9.05
 65  24 PANZHINSKIY Alexander  1989  RUS   2:26.53  +9.10
 66  72 PERL Curdin  1984  SUI   2:26.74  +9.31
 67  70 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   2:27.29  +9.86
 68  54 JAKS Martin  1986  CZE   2:27.53  +10.10
 69  67 DUVILLARD Robin  1983  FRA   2:27.71  +10.28
 70  68 INNIGER Mathias  1988  SUI   2:27.96  +10.53
 71  69 GAZUREK Sebastian  1990  POL   2:29.07  +11.64
 72  66 FURGER Roman  1990  SUI   2:29.13  +11.70
 73  71 ANTOLEC Jan  1990  POL   2:31.19  +13.76
 74  80 ASTAPENKA Yury  1990  BLR   2:31.47  +14.04
 75  75 MALYSHEV Sergey  1994  KAZ   2:33.84  +16.41
 76  81 BURSILL Jackson  1993  AUS   2:35.53  +18.10
 77  36 COLOGNA Gianluca  1990  SUI   2:39.85  +22.42

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut