Resultater Verdenscup Drammen - Sprint - Prolog - Kvinner 2019



Resultater Verdenscup Drammen - Sprint, prolog, klassisk - Kvinner
Drammen, Buskerud - 12. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 21 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR 2:49.90 0.00 0.00
2 26 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 2:51.12 +1.22 8.62
3 6 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 2:51.49 +1.59 11.23
4 24 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR 2:52.30 +2.40 16.95
5 30 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 2:52.34 +2.44 17.23
6 9 VISNAR Katja 1984 SLO 2:52.74 +2.84 20.06
7 20 GIMMLER Laura 1993 GER 2:53.19 +3.29 23.24
8 5 BJORNSEN Sadie 1989 USA 2:53.22 +3.32 23.45
9 22 NILSSON Stina 1993 SWE 2:53.38 +3.48 24.58
10 3 LAURENT Greta 1992 ITA 2:53.54 +3.64 25.71
11 16 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 2:53.72 +3.82 26.98
12 13 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS 2:53.74 +3.84 27.12
13 23 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 2:54.11 +4.21 29.74
14 2 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 2:54.11 +4.21 29.74
15 4 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 2:54.15 +4.25 30.02
16 14 SUNDLING Jonna 1994 SWE 2:54.16 +4.26 30.09
17 18 RINGWALD Sandra 1990 GER 2:54.37 +4.47 31.57
18 10 DIGGINS Jessica 1991 USA 2:54.55 +4.65 32.84
19 25 FALK Hanna 1989 SWE 2:54.78 +4.88 34.47
20 7 CALDWELL Sophie 1990 USA 2:54.89 +4.99 35.24
21 29 ALESHINA Tatiana 1994 RUS 2:54.94 +5.04 35.60
22 1 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 2:54.95 +5.05 35.67
23 12 MATVEEVA Natalia 1986 RUS 2:55.15 +5.25 37.08
24 27 SVENDSEN Anna 1990 NOR 2:55.45 +5.55 39.20
25 34 SHAPOVALOVA Evgenia 1986 RUS 2:55.63 +5.73 40.47
26 39 SCARDONI Lucia 1991 ITA 2:55.87 +5.97 42.17
27 28 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR 2:55.88 +5.98 42.24
28 8 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 2:56.37 +6.47 45.70
29 44 MONONEN Laura 1984 FIN 2:56.60 +6.70 47.32
30 15 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 2:57.23 +7.33 51.77

31 31 WINKLER Anne 1994 GER 2:57.25 +7.35 51.91
32 51 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 2:57.39 +7.49 52.90
33 43 MATSOKINA Hristina 1998 RUS 2:59.06 +9.16 64.70
34 32 SARGENT Ida 1988 USA 2:59.53 +9.63 68.02
35 11 CEBASEK Alenka 1989 SLO 2:59.71 +9.81 69.29
36 37 BERANOVA Tereza 1998 CZE 2:59.78 +9.88 69.78
37 48 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 2:59.88 +9.98 70.49
38 33 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 2:59.89 +9.99 70.56
39 42 MYHRE Julie 1996 NOR 3:00.13 +10.23 72.25
39 49 MATINTALO Johanna 1996 FIN 3:00.13 +10.23 72.25
41 35 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 3:00.29 +10.39 73.38
42 46 KIRILLOVA Anastasia 1996 BLR 3:00.47 +10.57 74.66
43 41 SLIND Silje Oeyre 1988 NOR 3:00.55 +10.65 75.22
44 50 MYHRVOLD Mathilde 1998 NOR 3:01.13 +11.23 79.32
45 55 RYDZEK Coletta 1997 GER 3:01.22 +11.32 79.95
46 36 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 3:01.36 +11.46 80.94
47 19 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 3:01.83 +11.93 84.26
48 47 JULIN Andrea 1994 FIN 3:01.93 +12.03 84.97
49 40 PHINNEY Kelsey 1994 USA 3:02.49 +12.59 88.92
50 38 KERN Julia 1997 USA 3:02.67 +12.77 90.19
51 45 HERRMANN Nadine 1995 GER 3:03.43 +13.53 95.56
52 17 UREVC Eva 1995 SLO 3:03.97 +14.07 99.38
53 54 KLEMENCIC Anita 1996 SLO 3:04.86 +14.96 105.66
54 52 SMEDAAS Magni 1995 NOR 3:07.12 +17.22 121.62
55 53 MILLER Kaitlynn 1991 USA 3:07.49 +17.59 124.24


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +