Resultater Verdenscup Drammen - Sprint - Prolog - Menn 2019



Resultater Verdenscup Drammen - Sprint, prolog, klassisk - Menn
Drammen, Buskerud - 12. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 20 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 2:25.60 0.00 0.00
2 3 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 2:29.14 +3.54 29.18
3 15 FOSSLI Sondre Turvoll 1993 NOR 2:29.56 +3.96 32.64
4 18 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR 2:30.43 +4.83 39.81
5 12 JOUVE Richard 1994 FRA 2:30.85 +5.25 43.27
6 25 AUNE Paal Troean 1992 NOR 2:31.00 +5.40 44.51
7 10 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 2:31.95 +6.35 52.34
8 44 GRATE Marcus 1996 SWE 2:32.35 +6.75 55.63
9 13 SVENSSON Oskar 1995 SWE 2:32.71 +7.11 58.60
10 41 WIIG Sivert 1997 NOR 2:32.91 +7.31 60.25
11 26 STADAAS Kasper 1994 NOR 2:32.92 +7.32 60.33
12 6 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 2:32.96 +7.36 60.66
13 21 VALNES Erik 1996 NOR 2:33.01 +7.41 61.07
14 5 GOLBERG Paal 1990 NOR 2:33.15 +7.55 62.23
15 31 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 2:33.19 +7.59 62.55
16 9 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 2:33.34 +7.74 63.79
17 35 RASTELLI Maicol 1991 ITA 2:33.66 +8.06 66.43
18 27 TERENTEV Alexander 1999 RUS 2:33.68 +8.08 66.59
19 17 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 2:33.81 +8.21 67.66
20 14 MAEKI Joni 1995 FIN 2:33.96 +8.36 68.90
21 40 AURLAND Joachim 1996 NOR 2:34.11 +8.51 70.14
22 1 TAUGBOEL Haavard Solaas 1993 NOR 2:34.51 +8.91 73.43
23 37 PENTSINEN Anssi 1986 FIN 2:34.58 +8.98 74.01
24 28 KRASNOV Andrey 1994 RUS 2:34.59 +8.99 74.09
25 2 CHANAVAT Lucas 1994 FRA 2:34.61 +9.01 74.26
26 8 PETERSON Teodor 1988 SWE 2:35.19 +9.59 79.04
27 24 TEFRE Gjoeran 1994 NOR 2:35.26 +9.66 79.62
28 4 THORN Viktor 1996 SWE 2:35.27 +9.67 79.70
29 32 NOVAK Michal 1996 CZE 2:35.42 +9.82 80.93
30 11 HAMILTON Simeon 1987 USA 2:35.43 +9.83 81.02

31 16 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 2:35.62 +10.02 82.58
32 36 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 2:35.76 +10.16 83.74
33 7 IVERSEN Emil 1991 NOR 2:35.77 +10.17 83.82
34 39 VORANAU Aliaksandr 1990 BLR 2:35.82 +10.22 84.23
35 23 HEDIGER Jovian 1990 SUI 2:35.83 +10.23 84.31
36 34 VUORINEN Lauri 1995 FIN 2:35.93 +10.33 85.14
37 52 NISKANEN Iivo 1992 FIN 2:36.35 +10.75 88.60
38 45 EISENLAUER Sebastian 1990 GER 2:36.40 +10.80 89.01
39 30 CHAUVIN Valentin 1995 FRA 2:36.60 +11.00 90.66
40 47 LAMPIC Janez 1996 SLO 2:36.74 +11.14 91.81
41 33 STAREGA Maciej 1990 POL 2:36.86 +11.26 92.80
42 22 SIMENC Miha 1995 SLO 2:36.95 +11.35 93.54
43 50 ARDASHEV Sergey 1998 RUS 2:37.13 +11.53 95.03
44 48 LEPISTO Lauri 1996 FIN 2:37.94 +12.34 101.70
45 19 GROS Baptiste 1990 FRA 2:38.49 +12.89 106.24
46 38 HAARALA Juuso 1996 FIN 2:38.62 +13.02 107.31
47 51 BURY Kamil 1995 POL 2:39.11 +13.51 111.35
48 42 HANNEMAN Logan 1993 USA 2:39.41 +13.81 113.82
49 49 SAXTON Benjamin 1993 USA 2:40.58 +14.98 123.46
50 29 BOLGER Kevin 1993 USA 2:40.95 +15.35 126.51
51 43 HOEL Amund 1997 NOR 2:42.93 +17.33 142.83
52 53 ZHU Mingliang 1998 CHN 2:46.89 +21.29 175.47
DISQUALIFIED
Startnr Navn Født Nasjon
46 WANG Qiang 1993 CHN