-->

Resultater Verdenscup Dresden - Menn - Sprint - Prolog - 2020



Resultater Verdenscup Dresden
Dresden, Tyskland - 11. januar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - SPRINT - PROLOG - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
19CHANAVAT Lucas1994FRA2:14.720.000.00
21TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR2:14.86+0.141.25
37TEFRE Gjoeran1994NOR2:15.27+0.554.90
421BRANDSDAL Eirik1986NOR2:15.47+0.756.68
515RETIVYKH Gleb1991RUS2:15.64+0.928.19
64PETERSON Teodor1988SWE2:15.88+1.1610.33
720YOUNG Andrew1992GBR2:16.03+1.3111.67
827STADAAS Kasper1994NOR2:16.09+1.3712.20
923AUNE Paal Troean1992NOR2:16.38+1.6614.79
108SKAR Sindre Bjoernestad1992NOR2:16.47+1.7515.59
1113PELLEGRINO Federico1990ITA2:16.66+1.9417.28
1239ARNESEN Harald Astrup1995NOR2:16.97+2.2520.04
1325KRASNOV Andrey1994RUS2:17.34+2.6223.34
1412HEDIGER Jovian1990SUI2:17.61+2.8925.74
1516JOUVE Richard1994FRA2:17.83+3.1127.70
162SVENSSON Oskar1995SWE2:18.10+3.3830.11
1726CHAUVIN Valentin1995FRA2:18.18+3.4630.82
1814MAEKI Joni1995FIN2:18.26+3.5431.53
196JAY Renaud1991FRA2:18.26+3.5431.53
205HAEGGSTROEM Johan1992SWE2:18.32+3.6032.07
213HANNEMAN Logan1993USA2:18.37+3.6532.51
2236SUHONEN Verneri1997FIN2:18.39+3.6732.69
2353SUN Qinghai1988CHN2:18.51+3.7933.76
2473SCHOONMAKER James Clinton2000USA2:18.52+3.8033.85
2517GRATE Marcus1996SWE2:18.53+3.8133.94
2619SIMENC Miha1995SLO2:18.57+3.8534.29
2722CLUGNET James1996GBR2:18.69+3.9735.36
2828BOLGER Kevin1993USA2:18.72+4.0035.63
2942PECHOUSEK Jan1997CZE2:19.19+4.4739.82
3030RASTELLI Maicol1991ITA2:19.20+4.4839.90

3146SELLER Ludek1995CZE2:19.38+4.6641.51
3229BERGSTROEM Martin1992SWE2:19.74+5.0244.71
3335VUORINEN Lauri1995FIN2:19.76+5.0444.89
3452THOMPSON Bob1991CAN2:19.96+5.2446.67
3531SOBAKAREV Andrey1996RUS2:19.98+5.2646.85
3659MARKUN Luka1998SLO2:20.05+5.3347.48
3744OLEX Max1989GER2:20.09+5.3747.83
3843RIEBLI Janik1998SUI2:20.23+5.5149.08
3940LAMPIC Janez1996SLO2:20.34+5.6250.06
4047CHAUTEMPS Arnaud1997FRA2:20.38+5.6650.42
4134HELLWEGER Michael1996ITA2:20.39+5.6750.50
4224TERENTEV Alexander1999RUS2:20.43+5.7150.86
4332STAREGA Maciej1990POL2:20.74+6.0253.62
4456CERNY Ondrej1999CZE2:20.75+6.0353.71
4511HAKOLA Ristomatti1991FIN2:20.80+6.0854.16
4651RITCHIE Graham1998CAN2:20.84+6.1254.51
4748HABENICHT Tobias1993AUT2:21.04+6.3256.29
4837KILP Marko1993EST2:21.27+6.5558.34
4918ZELGER Stefan1995ITA2:21.36+6.6459.14
5066SOSSAU Anian2000GER2:21.49+6.7760.30
5160CYR Antoine1998CAN2:21.63+6.9161.55
5272SCHROETER Jonas2000GER2:21.72+7.0062.35
5354FILIMONOV Denis1999RUS2:21.86+7.1463.60
5449MOSER Benjamin1997AUT2:21.90+7.1863.95
5533SCHAAD Roman1993SUI2:22.05+7.3365.29
5655FOETTINGER Michael1997AUT2:22.07+7.3565.47
5745MANCINI Tom1998FRA2:22.31+7.5967.61
5865MRKONJIC Lukas1999AUT2:22.36+7.6468.05
5963ENTEMAKE Maowulietibieke1996CHN2:22.54+7.8269.66
6041KAESER Erwan1992SUI2:22.68+7.9670.90

6157ROOS Henri1998EST2:22.75+8.0371.53
6267CERVINKA Maxim2000GER2:23.00+8.2873.75
6338WESTBERG Karl-Johan1992SWE2:23.06+8.3474.29
6450LEUPOLD Richard1997GER2:23.76+9.0480.52
6564WEI Meng1996CHN2:23.96+9.2482.30
6658GRALL-JOHNSON Pierre1999CAN2:25.22+10.5093.53
6769DRUSYS Jaunius1995LTU2:25.24+10.5293.71
6875WUERKAIXI Kuerbanjiang2000CHN2:25.61+10.8997.00
6974DE CAMPO Seve1998AUS2:26.63+11.91106.09
7061BELLINGHAM Phillip1991AUS2:26.87+12.15108.22
7170TERENTJEV Stepan1996LTU2:27.63+12.91114.99
7262KRASOVSKYI Oleksii1994UKR2:27.90+13.18117.40
7368HARATYK Mateusz1998POL2:29.19+14.47128.89
7471POLLOCK Mark1992AUS2:35.16+20.44182.07
7576KOSTRUBA Yan1999UKR2:36.67+21.95195.52
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
10HAMILTON Simeon1987USA



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +