Resultater Verdenscup Dresden - Sprint - Prolog - Kvinner 2018



Resultater Verdenscup Dresden - Sprint, prolog, fri teknikk, kvinner
Dresden, Tyskland - 13. januar 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  9 FALK Hanna  1989  SWE   2:06.34     0.00
 2  7 NILSSON Stina  1993  SWE   2:06.36  +0.02  0.19
 3  11 VAN DER GRAAFF Laurien  1987  SUI   2:06.48  +0.14  1.33
 4  13 DYVIK Anna  1994  SWE   2:06.49  +0.15  1.42
 5  15 DAHLQVIST Maja  1994  SWE   2:07.33  +0.99  9.40
 6  14 EIDE Mari  1989  NOR   2:07.37  +1.03  9.78
 7  21 CEBASEK Alenka  1989  SLO   2:07.87  +1.53  14.53
 8  16 LAURENT Greta  1992  ITA   2:07.93  +1.59  15.10
 9  48 RAZINGER Nika  1993  SLO   2:08.13  +1.79  17.00
 10  5 VISNAR Katja  1984  SLO   2:08.19  +1.85  17.57
 11  3 CALDWELL Sophie  1990  USA   2:08.36  +2.02  19.19
 12  12 RINGWALD Sandra  1990  GER   2:08.50  +2.16  20.52
 13  29 WINKLER Anne  1994  GER   2:08.74  +2.40  22.80
 14  2 SARGENT Ida  1988  USA   2:08.78  +2.44  23.18
 15  34 CARL Victoria  1995  GER   2:08.80  +2.46  23.37
 16  8 INGEMARSDOTTER Ida  1985  SWE   2:08.97  +2.63  24.98
 17  17 VUERICH Gaia  1991  ITA   2:09.41  +3.07  29.16
 18  26 SCHICHO Elisabeth  1991  GER   2:09.55  +3.21  30.49
 19  27 ALESHINA Tatiana  1994  RUS   2:09.62  +3.28  31.15
 20  10 FAEHNDRICH Nadine  1995  SUI   2:09.78  +3.44  32.67
 21  1 KOLB Hanna  1991  GER   2:10.02  +3.68  34.95
 22  18 FABJAN Vesna  1985  SLO   2:10.02  +3.68  34.95
 23  30 RONCARI Debora  1992  ITA   2:10.18  +3.84  36.47
 24  20 SUNDLING Jonna  1994  SWE   2:10.45  +4.11  39.04
 25  37 HERRMANN Nadine  1995  GER   2:10.60  +4.26  40.46
 26  28 GIMMLER Laura  1993  GER   2:10.99  +4.65  44.17
 27  35 JEAN Aurore  1985  FRA   2:10.99  +4.65  44.17
 28  23 KOVALEVA Polina  1993  RUS   2:11.79  +5.45  51.77
 29  25 OUS Amalie Haakonsen  1996  NOR   2:11.88  +5.54  52.62
 30  42 STUERZ Giulia  1993  ITA   2:12.31  +5.97  56.70
 31  22 SOBOLEVA Elena  1992  RUS   2:12.55  +6.21  58.98
 32  19 WENG Tiril Udnes  1996  NOR   2:12.68  +6.34  60.22
 33  6 BELORUKOVA Yulia  1995  RUS   2:12.71  +6.37  60.50
 34  4 RANDALL Kikkan  1982  USA   2:12.91  +6.57  62.40
 35  36 YEATON Jessica  1991  AUS   2:13.18  +6.84  64.97
 36  24 WENG Lotta Udnes  1996  NOR   2:13.38  +7.04  66.87
 37  40 UNTERWEGER Lisa  1995  AUT   2:13.63  +7.29  69.24
 38  38 KERN Julia  1997  USA   2:14.12  +7.78  73.90
 39  31 CLAUDEL Delphine  1996  FRA   2:14.38  +8.04  76.37
 40  39 PATTERSON Caitlin  1990  USA   2:14.90  +8.56  81.30
 41  47 JASKOWIEC Sylwia  1986  POL   2:15.40  +9.06  86.05
 42  43 MARCISZ Ewelina  1991  POL   2:16.02  +9.68  91.94
 43  44 LETOCHA Urszula  1994  POL   2:16.08  +9.74  92.51
 43  33 OSCHEPKOVA Evgenia  1993  RUS   2:16.08  +9.74  92.51
 45  41 JEZERSEK Barbara  1986  AUS   2:17.36  +11.02  104.67
 46  46 SEEBACHER Anna Roswitha  1994  AUT   2:17.56  +11.22  106.57
 47  45 MALEC Vedrana  1990  CRO   2:17.77  +11.43  108.56
 48  32 DAVYDENKOVA Maria  1992  RUS   2:18.49  +12.15  115.40
 49  49 KAZNACENKO Marija  1993  LTU   2:27.48  +21.14  200.79