Resultater Verdenscup Dresden - Sprint - Prolog - Kvinner 2019



Resultater Verdenscup Dresden - Sprint, prolog, fri - Kvinner
Dresden, Tyskland - 12. januar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 4 FALK Hanna 1989 SWE 3:41.85 0.00 0.00
2 3 CALDWELL Sophie 1990 USA 3:42.34 +0.49 2.65
3 14 NILSSON Stina 1993 SWE 3:42.65 +0.80 4.33
4 17 SETTLIN Evelina 1992 SWE 3:44.64 +2.79 15.09
5 10 RINGWALD Sandra 1990 GER 3:44.80 +2.95 15.96
6 12 SUNDLING Jonna 1994 SWE 3:45.45 +3.60 19.47
7 15 LAURENT Greta 1992 ITA 3:45.86 +4.01 21.69
8 8 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI 3:46.17 +4.32 23.37
9 16 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 3:46.17 +4.32 23.37
10 7 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR 3:46.31 +4.46 24.12
11 6 VISNAR Katja 1984 SLO 3:46.84 +4.99 26.99
12 5 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 3:46.97 +5.12 27.69
13 13 CEBASEK Alenka 1989 SLO 3:47.42 +5.57 30.13
14 11 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 3:49.16 +7.31 39.54
15 22 CARL Victoria 1995 GER 3:50.05 +8.20 44.35
16 30 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR 3:50.16 +8.31 44.95
17 19 EIDE Mari 1989 NOR 3:50.21 +8.36 45.22
18 23 FABJAN Vesna 1985 SLO 3:50.22 +8.37 45.27
19 29 SCHICHO Elisabeth 1991 GER 3:50.45 +8.60 46.52
20 36 BEATTY Dahria 1994 CAN 3:50.57 +8.72 47.17
21 26 GIMMLER Laura 1993 GER 3:51.72 +9.87 53.39
22 24 ALESHINA Tatiana 1994 RUS 3:51.76 +9.91 53.60
23 32 KERN Julia 1997 USA 3:52.69 +10.84 58.63
24 40 KREHL Sofie 1995 GER 3:53.01 +11.16 60.37
25 9 SCARDONI Lucia 1991 ITA 3:53.56 +11.71 63.34
26 21 WINKLER Anne 1994 GER 3:53.82 +11.97 64.75
27 35 BAYAZITOVA Aida 1998 RUS 3:54.09 +12.24 66.21
28 33 HERRMANN Nadine 1995 GER 3:54.19 +12.34 66.75
29 39 SKINDER Monika 2001 POL 3:54.24 +12.39 67.02
30 2 MATVEEVA Natalia 1986 RUS 3:54.25 +12.40 67.07

31 38 MATSOKINA Hristina 1998 RUS 3:54.44 +12.59 68.10
32 50 MARCISZIzabela 2000 POL 3:55.10 +13.25 71.67
33 25 OUS Amalie Haakonsen 1996 NOR 3:55.57 +13.72 74.21
34 43 JANATOVA Katerina 1997 CZE 3:55.60 +13.75 74.37
35 41 HALVORSEN Hannah 1998 USA 3:55.73 +13.88 75.08
36 18 HARSEM Kathrine Rolsted 1989 NOR 3:55.75 +13.90 75.19
37 34 FRAEBEL Antonia 1997 GER 3:55.77 +13.92 75.29
38 20 SARGENT Ida 1988 USA 3:56.55 +14.70 79.51
38 28 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 3:56.55 +14.70 79.51
40 1 UREVC Eva 1995 SLO 3:57.82 +15.97 86.38
41 47 SWIRBUL Hailey 1998 USA 3:57.98 +16.13 87.25
42 42 LETOCHA Urszula 1994 POL 3:58.16 +16.31 88.22
43 37 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK 3:58.40 +16.55 89.52
44 31 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT 3:58.64 +16.79 90.82
45 46 HYNCICOVA Petra 1994 CZE 3:59.40 +17.55 94.93
46 44 BERANOVA Tereza 1998 CZE 4:00.29 +18.44 99.74
47 27 SHAPOVALOVA Evgenia 1986 RUS 4:01.91 +20.06 108.51
48 45 TAYLOR Annika 1993 GBR 4:05.00 +23.15 125.22
49 48 KALETA Weronika 1999 POL 4:06.25 +24.40 131.98
50 49 BATHE Nichole 1995 GBR 4:07.37 +25.52 138.04
51 51 KLEMENTOVA Barbora 1994 SVK 4:08.35 +26.50 143.34
52 52 GRUKHVINA Anna 1999 RUS 4:09.27 +27.42 148.32