KIRKEBAKKEN GP: Resultater alle klasser| TOTEN SKIFESTIVAL: RESULTATER: Lørdag 50 km: Kvinner- Menn| Fredag 10 km: Kvinner- Menn| Program| Startliste| VELDIG MANGE ANDRE RESULTATER mellom nyhet 4 og 5| LANGRENN PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER| FØLG LINDESNES - NORDKAPP

Resultater Verdenscup Engadin - Kvinner - 10 km - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Engadin

13. mars 2021

Engadin - Sveits

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 10 KM - FELLESSTART - KLASSISK

* Resultatliste med 5 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
13STUPAK Yulia1995RUS25:13.30.000.00
214WENG Heidi1991NOR25:20.4+7.16.57
32ANDERSSON Ebba1997SWE25:21.8+8.57.86
445GIMMLER Laura1993GER25:29.7+16.415.17
51DIGGINS Jessie1991USA25:34.0+20.719.15
66HENNIG Katharina1996GER25:41.5+28.226.09
710FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR25:43.0+29.727.48
818RIBOM Emma1997SWE25:45.2+31.929.51
98SORINA Tatiana1994RUS25:49.7+36.433.67
1029CARL Victoria1995GER25:55.7+42.439.23
1120LAMPIC Anamarija1995SLO25:56.9+43.640.34
1217SWIRBUL Hailey1998USA26:02.4+49.145.42
1322WENG Tiril Udnes1996NOR26:04.0+50.746.90
144BRENNAN Rosie1988USA26:11.3+58.053.66
1532WENG Lotta Udnes1996NOR26:22.1+1:08.863.65
1642FINK Pia1995GER26:22.2+1:08.963.74
179STADLOBER Teresa1993AUT26:22.8+1:09.564.30
1827KALVAA Anne Kjersti1992NOR26:22.8+1:09.564.30
1915FAEHNDRICH Nadine1995SUI26:23.6+1:10.365.04
2023COMARELLA Anna1997ITA26:23.9+1:10.665.31
2124SUNDLING Jonna1994SWE26:24.0+1:10.765.41
2226MONONEN Laura1984FIN26:24.9+1:11.666.24
2358BEATTY Dahria1994CAN26:29.2+1:15.970.22
2412PARMAKOSKI Krista1990FIN26:31.8+1:18.572.62
257NEPRYAEVA Natalia1995RUS26:35.2+1:21.975.77
2646HAGSTROEM Johanna1998SWE26:35.8+1:22.576.32
2713RAZYMOVA Katerina1991CZE26:38.9+1:25.679.19
2821MATINTALO Johanna1996FIN26:40.5+1:27.280.67
2916CLAUDEL Delphine1996FRA26:46.6+1:33.386.31
3011SVAHN Linn1999SWE26:47.0+1:33.786.68

3147KREHL Sofie1995GER26:53.5+1:40.292.70
3248MATSOKINA Hristina1998RUS26:57.0+1:43.795.94
3339OGDEN Katharine1997USA26:59.1+1:45.897.88
3419DAHLQVIST Maja1994SWE27:01.4+1:48.1100.01
3525KALLA Charlotte1987SWE27:02.4+1:49.1100.93
3641AMUNDSEN Hedda Oestberg1998NOR27:02.4+1:49.1100.93
3736FRANCHI Francesca1997ITA27:03.7+1:50.4102.13
3834SVENDSEN Anna1990NOR27:09.4+1:56.1107.41
3928HAGA Ragnhild1991NOR27:10.2+1:56.9108.15
4056STEPANOVA Veronika2001RUS27:10.3+1:57.0108.24
4133SKAANES Marte1996NOR27:15.5+2:02.2113.05
4235NOVAKOVA Petra1993CZE27:16.3+2:03.0113.79
4352GANZ Caterina1995ITA27:17.6+2:04.3114.99
4431STEWART-JONES Katherine1995CAN27:18.2+2:04.9115.55
4553YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN27:19.3+2:06.0116.57
4651LAUKLI Sophia2000USA27:24.1+2:10.8121.01
4738KERN Julia1997USA27:41.0+2:27.7136.64
4844VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI27:41.9+2:28.6137.47
4950BROWNE Cendrine1993CAN27:43.5+2:30.2138.95
5040DOLCI Flora1999FRA27:47.4+2:34.1142.56
5149PREUSSGER Julia1994GER27:49.5+2:36.2144.51
5254ISTOMINA Mariya1997RUS27:53.8+2:40.5148.48
5337JANATOVA Katerina1997CZE27:57.8+2:44.5152.18
5457KRUPITSKAYA Evgeniya2002RUS27:58.4+2:45.1152.74
5530BENTZ Coralie1996FRA28:07.7+2:54.4161.34
5643NISSINEN Vilma1997FIN28:40.6+3:27.3191.78
5755JIALIN Bayani1999CHN29:53.0+4:39.7258.76
5863CHANLOUNG Karen1996THA30:18.6+5:05.3282.44
5959LEE Eui Jin2001KOR30:43.2+5:29.9305.20
6060HAN Dasom1994KOR30:46.3+5:33.0308.07

6164MOURAO Jaqueline1975BRA33:06.9+7:53.6438.14
6262MOURA Bruna1994BRA36:53.9+11:40.6648.15
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
61UREVC Eva1995SLO
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
5JOHAUG Therese1988NOR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse