Resultater Verdenscup Engadin - Kvinner - 30 km - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Engadin

14. mars 2021

Engadin - Sveits

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 30 KM - JAKTSTART - FRI

* Resultatliste med 1 mellomtid

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-point
1 WENG Heidi 1991 NOR 1:28:11.60.00 0.00
2 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 1:28:16.1 +4.5 1.85
3 STUPAK Yulia 1995 RUS 1:28:45.3 +33.7 21.56
4 DIGGINS Jessie 1991 USA 1:28:48.9 +37.3 12.35
5 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR 1:29:52.4 +1:40.8 41.22
6 SORINA Tatiana 1994 RUS 1:29:55.1 +1:43.5 39.47
7 FINK Pia 1995 GER 1:29:57.3 +1:45.7 23.15
8 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 1:29:58.1 +1:46.5 23.58
9 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 1:29:58.5 +1:46.9 33.33
10 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 1:29:59.0 +1:47.4 23.52
11 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 1:30:00.0 +1:48.4 24.58
12 BRENNAN Rosie 1988 USA 1:30:01.2 +1:49.6 31.05
13 HENNIG Katharina 1996 GER 1:30:04.7 +1:53.1 48.80
14 RIBOM Emma 1997 SWE 1:30:14.2 +2:02.6 51.71
15 BEATTY Dahria 1994 CAN 1:30:15.2 +2:03.6 28.93
16 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE 1:30:16.0 +2:04.4 24.58
17 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 1:30:19.7 +2:08.1 30.25
18 STADLOBER Teresa 1993 AUT 1:30:22.2 +2:10.6 36.35
19 MONONEN Laura 1984 FIN 1:30:26.3 +2:14.7 37.46
20 GIMMLER Laura 1993 GER 1:30:39.1 +2:27.5 73.38
21 COMARELLA Anna 1997 ITA 1:30:52.7 +2:41.1 51.98
22 CARL Victoria 1995 GER 1:31:48.5 +3:36.9 96.38
23 HAGA Ragnhild 1991 NOR 1:32:28.5 +4:16.9 77.83
24 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN 1:32:29.1 +4:17.5 73.91
25 SVAHN Linn 1999 SWE 1:32:29.3 +4:17.7 90.44
26 NOVAKOVA Petra 1993 CZE 1:32:29.7 +4:18.1 75.29
27 STEPANOVA Veronika 2001 RUS 1:32:29.9 +4:18.3 78.58
28 SKAANES Marte 1996 NOR 1:32:30.8 +4:19.2 76.40
29 AMUNDSEN Hedda Oestberg 1998 NOR 1:32:31.8 +4:20.2 83.82
30 KALLA Charlotte 1987 SWE 1:32:32.3 +4:20.7 84.09

31 DOLCI Flora 1999 FRA 1:32:34.0 +4:22.4 61.14
32 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 1:32:42.1 +4:30.5 89.81
33 OGDEN Katharine 1997 USA 1:32:54.4 +4:42.8 97.38
34 FRANCHI Francesca 1997 ITA 1:33:15.0 +5:03.4 106.18
35 BROWNE Cendrine 1993 CAN 1:33:17.3 +5:05.7 86.21
36 KRUPITSKAYA Evgeniya 2002 RUS 1:33:18.8 +5:07.2 79.05
37 SUNDLING Jonna 1994 SWE 1:33:22.2 +5:10.6 130.66
38 LAUKLI Sophia 2000 USA 1:33:25.8 +5:14.2 100.78
39 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 1:33:29.8 +5:18.2 128.86
40 ISTOMINA Mariya 1997 RUS 1:33:30.7 +5:19.1 88.01
41 KERN Julia 1997 USA 1:33:47.9 +5:36.3 103.48
42 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 1:33:59.5 +5:47.9 144.59
43 MATSOKINA Hristina 1998 RUS 1:34:04.6 +5:53.0 135.64
44 SVENDSEN Anna 1990 NOR 1:34:30.4 +6:18.8 142.95
45 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 1:34:39.2 +6:27.6 159.80
46 KREHL Sofie 1995 GER 1:34:45.8 +6:34.2 159.59
47 GANZ Caterina 1995 ITA 1:34:51.1 +6:39.5 149.68
48 JANATOVA Katerina 1997 CZE 1:35:29.5 +7:17.9 148.83
49 PREUSSGER Julia 1994 GER 1:35:57.5 +7:45.9 167.91
50 BENTZ Coralie 1996 FRA 1:35:59.7 +7:48.1 159.54
51 MATINTALO Johanna 1996 FIN 1:36:15.0 +8:03.4 213.74
52 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI 1:37:01.8 +8:50.2 206.21
53 SWIRBUL Hailey 1998 USA 1:37:05.1 +8:53.5 260.42
54 JIALIN Bayani 1999 CHN 1:37:07.5 +8:55.9 139.30
55 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 1:37:38.8 +9:27.2 281.45
56 YILAMUJIANG Dinigeer 2001 CHN 1:44:41.1 +16:29.5 461.23
57 CHANLOUNG Karen 1996 THA 1:45:44.3 +17:32.7 399.87
58 HAN Dasom 1994 KOR 1:50:47.7 +22:36.1 545.79
59 LEE Eui Jin 2001 KOR 1:53:25.1 +25:13.5 630.78
60 MOURAO Jaqueline 1975 BRA 1:58:16.7 +30:05.1 709.51

61 MOURA Bruna 1994 BRA 2:09:54.1 +41:42.5 958.75
NISSINEN Vilma 1997 FIN
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse