RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Verdenscup Engadin - Menn - 15 km - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Engadin

13. mars 2021

Engadin - Sveits

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - 15 KM - FELLESSTART - KLASSISK

* Resultatliste med 7 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11BOLSHUNOV Alexander1996RUS34:07.10.000.00
216KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR34:25.5+18.412.58
314GOLBERG Paal1990NOR34:26.0+18.912.93
429BURMAN Jens1994SWE34:27.1+20.013.68
511KRUEGER Simen Hegstad1993NOR34:28.3+21.214.50
65MALTSEV Artem1993RUS34:31.3+24.216.55
719NISKANEN Iivo1992FIN34:34.5+27.418.74
813HOLUND Hans Christer1989NOR34:38.3+31.221.34
928NYENGET Martin Loewstroem1992NOR34:46.3+39.226.81
108CHERVOTKIN Alexey1995RUS34:48.0+40.927.97
1125POROMAA William2000SWE34:48.5+41.428.31
1232VALNES Erik1996NOR34:48.9+41.828.59
1334AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR34:49.5+42.429.00
147COLOGNA Dario1986SUI34:50.1+43.029.41
1518PARISSE Clement1993FRA34:50.6+43.529.75
1635STOCK Daniel1992NOR34:55.5+48.433.10
1722SVENSSON Oskar1995SWE34:59.8+52.736.04
1824HAKOLA Ristomatti1991FIN35:00.1+53.036.25
1931HYVARINEN Perttu1991FIN35:00.1+53.036.25
2010MUSGRAVE Andrew1990GBR35:00.3+53.236.38
2163CYR Antoine1998CAN35:01.6+54.537.27
226MANIFICAT Maurice1986FRA35:08.2+1:01.141.79
2339GAILLARD Jean Marc1980FRA35:08.7+1:01.642.13
2412DE FABIANI Francesco1993ITA35:10.9+1:03.843.63
252YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS35:11.5+1:04.444.04
2615LAPALUS Hugo1998FRA35:13.1+1:06.045.14
274BELOV Evgeniy1990RUS35:18.5+1:11.448.83
2846MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL35:18.6+1:11.548.90
2959EISENLAUER Sebastian1990GER35:19.0+1:11.949.17
3056PELLEGRINO Federico1990ITA35:19.7+1:12.649.65

3136NOVAK Michal1996CZE35:20.6+1:13.550.27
3233POROSHKIN Ilia1995RUS35:21.8+1:14.751.09
3345SCHNIDER Ueli1990SUI35:23.3+1:16.252.11
349SEMIKOV Ilia1993RUS35:23.8+1:16.752.45
3568KENNEDY Russell1991CAN35:24.1+1:17.052.66
3641SANDSTROEM Bjoern1995SWE35:28.5+1:21.455.67
3743SALVADORI Giandomenico1992ITA35:30.0+1:22.956.69
3848GARDENER Stefano1990ITA35:30.4+1:23.356.97
3926BACKSCHEIDER Adrien1992FRA35:30.6+1:23.557.11
4038BAUMANN Jonas1990SUI35:34.4+1:27.359.70
4161NORRIS David1990USA35:38.5+1:31.462.51
4265JOUVE Richard1994FRA35:38.7+1:31.662.64
4323DOBLER Jonas1991GER35:38.9+1:31.862.78
4450HOPE Jon Rolf Skamo1998NOR35:41.6+1:34.564.63
4542RUEESCH Jason1994SUI35:41.8+1:34.764.76
4669CHAUVIN Valentin1995FRA35:52.5+1:45.472.08
4762WONDERS Hunter1998USA35:52.5+1:45.472.08
4821SCHUMACHER Gus2000USA35:53.2+1:46.172.56
4953STEINER Cedric1995SUI35:53.2+1:46.172.56
5040HAEGGSTROEM Johan1992SWE35:58.6+1:51.576.25
5171OGDEN Ben2000USA35:58.6+1:51.576.25
5244KLEE Beda1996SUI36:05.5+1:58.480.97
5352PATTERSON Scott1992USA36:05.9+1:58.881.25
5455LAPIERRE Jules1996FRA36:06.2+1:59.181.45
5557PRALONG Candide1990SUI36:06.6+1:59.581.73
5637ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu1996AND36:06.6+1:59.581.73
5749BIELER Livio1993SUI36:10.2+2:03.184.19
5820BOEGL Lucas1990GER36:12.9+2:05.886.03
5958BURY Dominik1996POL36:17.2+2:10.188.97
6073BOLGER Kevin1993USA36:18.6+2:11.589.93

6166FELLNER Adam1993CZE36:19.0+2:11.990.21
6247BRUGGER Janosch1997GER36:26.8+2:19.795.54
6354WESTBERG Karl-Johan1992SWE36:26.8+2:19.795.54
643MELNICHENKO Andrey1992RUS36:41.6+2:34.5105.66
6530FURGER Roman1990SUI36:44.5+2:37.4107.64
6664LEPISTO Lauri1996FIN37:04.0+2:56.9120.98
6770DROLET Remi2000CAN37:04.2+2:57.1121.12
6817NOTZ Florian1992GER37:06.7+2:59.6122.83
6951ROJO Imanol1990ESP37:14.2+3:07.1127.96
7027YOUNG Andrew1992GBR37:32.3+3:25.2140.34
7174RITCHIE Graham1998CAN37:32.6+3:25.5140.54
7267HAGENBUCH Johnny2001USA37:46.8+3:39.7150.25
7360VERMEULEN Mika1999AUT37:47.1+3:40.0150.46
7477BIKSE Indulis1995LAT37:47.7+3:40.6150.87
7578CLUGNET James1996GBR38:09.3+4:02.2165.64
7679BELLINGHAM Phillip1991AUS38:24.2+4:17.1175.83
7772KIM Eunho1996KOR39:32.9+5:25.8222.81
7875JEONG Jongwon1992KOR39:34.1+5:27.0223.63
7981CHANLOUNG Mark1995THA39:43.9+5:36.8230.34
8076KIM Minwoo1998KOR39:59.2+5:52.1240.80
8182SILVA Manex2002BRA41:59.2+7:52.1322.87
8283HIESTAND Steve1984BRA44:49.7+10:42.6439.47
8380SANTOS Victor1997BRA 
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse