RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Verdenscup Engadin - Menn - 50 km - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Engadin

14. mars 2021

Engadin - Sveits

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - 50 KM - JAKTSTART - FRI

* Resultatliste med 2 mellomtider

PlassNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-point
1 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 2:10:41.40.00 24.78
2 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 2:10:42.6 +1.2 21.60
3 BURMAN Jens 1994 SWE 2:10:44.4 +3.0 26.22
4 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 2:10:54.4 +13.0 30.56
5 GOLBERG Paal 1990 NOR 2:10:56.1 +14.7 30.81
6 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 2:10:59.1 +17.7 38.76
7 NYENGET Martin Loewstroem 1992 NOR 2:11:00.5 +19.1 25.18
8 VALNES Erik 1996 NOR 2:11:02.9 +21.5 25.32
9 COLOGNA Dario 1986 SUI 2:11:06.3 +24.9 25.83
10 SVENSSON Oskar 1995 SWE 2:11:14.5 +33.1 25.54
11 BOEGL Lucas 1990 GER 2:11:16.8 +35.4 0.00
12 HOPE Jon Rolf Skamo 1998 NOR 2:11:21.7 +40.3 12.97
13 YAKIMUSHKIN Ivan 1996 RUS 2:11:32.5 +51.1 27.70
14 STOCK Daniel 1992 NOR 2:11:34.0 +52.6 34.03
15 AMUNDSEN Harald Oestberg 1998 NOR 2:11:41.0 +59.6 38.72
16 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 2:11:41.6 +1:00.2 24.13
17 DOBLER Jonas 1991 GER 2:11:44.5 +1:03.1 22.29
18 LAPIERRE Jules 1996 FRA 2:11:51.0 +1:09.6 14.52
19 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS 2:12:02.1 +1:20.7 46.70
20 SCHUMACHER Gus 2000 USA 2:12:04.4 +1:23.0 24.06
21 NOVAK Michal 1996 CZE 2:12:12.1 +1:30.7 38.76
22 NISKANEN Iivo 1992 FIN 2:12:16.2 +1:34.8 56.85
23 HYVARINEN Perttu 1991 FIN 2:12:24.2 +1:42.8 50.35
24 POROMAA William 2000 SWE 2:12:24.4 +1:43.0 54.76
25 PATTERSON Scott 1992 USA 2:12:28.1 +1:46.7 28.28
26 NORRIS David 1990 USA 2:12:40.5 +1:59.1 42.51
27 MALTSEV Artem 1993 RUS 2:12:43.5 +2:02.1 67.80
28 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 2:12:47.7 +2:06.3 48.00
29 CYR Antoine 1998 CAN 2:12:56.1 +2:14.7 61.51
30 PARISSE Clement 1993 FRA 2:13:05.7 +2:24.3 68.95

31 SEMIKOV Ilia 1993 RUS 2:13:34.5 +2:53.1 67.44
32 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 2:13:34.5 +2:53.1 68.88
33 KENNEDY Russell 1991 CAN 2:13:43.6 +3:02.2 70.36
34 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 2:13:47.1 +3:05.7 77.41
35 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 2:14:09.0 +3:27.6 85.32
36 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN 2:14:13.7 +3:32.3 89.90
37 RUEESCH Jason 1994 SUI 2:14:18.9 +3:37.5 76.97
38 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 2:14:21.6 +3:40.2 71.81
39 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 2:14:22.8 +3:41.4 86.69
40 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE 2:14:32.6 +3:51.2 86.62
41 SCHNIDER Ueli 1990 SUI 2:14:34.2 +3:52.8 89.00
42 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 2:14:38.5 +3:57.1 75.02
43 PRALONG Candide 1990 SUI 2:14:45.9 +4:04.5 77.70
44 BAUMANN Jonas 1990 SUI 2:14:57.1 +4:15.7 93.30
45 LAPALUS Hugo 1998 FRA 2:15:30.7 +4:49.3 113.02
46 KLEE Beda 1996 SUI 2:15:42.9 +5:01.5 98.65
47 OGDEN Ben 2000 USA 2:16:04.9 +5:23.5 109.12
48 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 2:16:23.4 +5:42.0 136.75
49 STEINER Cedric 1995 SUI 2:16:27.1 +5:45.7 118.95
50 EISENLAUER Sebastian 1990 GER 2:16:28.0 +5:46.6 131.55
51 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 2:16:37.9 +5:56.5 138.38
52 GARDENER Stefano 1990 ITA 2:16:40.5 +5:59.1 132.09
53 WONDERS Hunter 1998 USA 2:16:43.5 +6:02.1 125.23
54 BURY Dominik 1996 POL 2:17:07.2 +6:25.8 124.76
55 NOTZ Florian 1992 GER 2:17:38.5 +6:57.1 118.37
56 FURGER Roman 1990 SUI 2:18:06.9 +7:25.5 136.57
57 DROLET Remi 2000 CAN 2:18:10.0 +7:28.6 130.47
58 BELOV Evgeniy 1990 RUS 2:18:20.6 +7:39.2 172.58
59 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 2:18:28.6 +7:47.2 145.49
60 BIELER Livio 1993 SUI 2:19:06.7 +8:25.3 170.45

61 CHAUVIN Valentin 1995 FRA 2:21:11.8 +10:30.4 222.14
62 POROSHKIN Ilia 1995 RUS 2:21:32.0 +10:50.6 240.64
63 ROJO Imanol 1990 ESP 2:23:03.7 +12:22.3 232.94
64 JOUVE Richard 1994 FRA 2:23:26.7 +12:45.3 275.93
65 YOUNG Andrew 1992 GBR 2:23:29.6 +12:48.2 235.80
66 FELLNER Adam 1993 CZE 2:23:31.1 +12:49.7 262.71
67 BOLGER Kevin 1993 USA 2:25:01.7 +14:20.3 295.79
68 RITCHIE Graham 1998 CAN 2:25:02.8 +14:21.4 269.46
69 HAGENBUCH Johnny 2001 USA 2:25:06.6 +14:25.2 265.78
70 CLUGNET James 1996 GBR 2:25:19.1 +14:37.7 261.98
71 LEPISTO Lauri 1996 FIN 2:25:28.0 +14:46.6 288.68
72 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 2:25:46.7 +15:05.3 309.16
73 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS 2:26:09.5 +15:28.1 274.77
74 VERMEULEN Mika 1999 AUT 2:27:13.1 +16:31.7 311.11
75 BIKSE Indulis 1995 LAT 2:35:06.7 +24:25.3 482.17
76 KIM Eunho 1996 KOR 2:38:16.3 +27:34.9 512.73
77 JEONG Jongwon 1992 KOR 2:38:21.7 +27:40.3 513.96
78 CHANLOUNG Mark 1995 THA 2:42:28.7 +31:47.3 599.93
79 KIM Minwoo 1998 KOR 2:47:04.9 +36:23.5 693.91
80 SILVA Manex 2002 BRA 2:47:43.0 +37:01.6 664.33
81 HIESTAND Steve 1984 BRA 3:30:14.8 +1:19:33.4 1524.65
BRUGGER Janosch 1997 GER
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse