Resultater Verdenscup Falun - 10 km - Kvinner 2019



Resultater Verdenscup Falun - 10 km, intervallstart, fri - Kvinner
Falun, Sverige - 17. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 34 JOHAUG Therese 1988 NOR 25:23.9 0.00 0.00
2 30 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 25:42.4 +18.5 9.71
3 40 DIGGINS Jessica 1991 USA 25:54.2 +30.3 15.91
4 32 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 25:54.7 +30.8 16.17
5 48 WENG Heidi 1991 NOR 26:05.3 +41.4 21.73
6 36 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 26:09.3 +45.4 23.83
7 56 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI 26:11.4 +47.5 24.94
8 42 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS 26:17.7 +53.8 28.24
9 53 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 26:18.0 +54.1 28.40
10 28 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 26:24.9 +1:01.0 32.02
11 38 KALLA Charlotte 1987 SWE 26:25.3 +1:01.4 32.23
12 50 BJORNSEN Sadie 1989 USA 26:29.6 +1:05.7 34.49
13 46 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 26:36.2 +1:12.3 37.96
14 52 HENNIG Katharina 1996 GER 26:37.2 +1:13.3 38.48
15 17 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 26:40.3 +1:16.4 40.11
16 44 SEDOVA Anastasia 1995 RUS 26:42.7 +1:18.8 41.37
17 25 NECHAEVSKAYA Anna 1991 RUS 26:46.4 +1:22.5 43.31
18 55 PIIPPO Eveliina 1998 FIN 26:47.9 +1:24.0 44.10
19 26 ISTOMINA Mariya 1997 RUS 26:53.1 +1:29.2 46.83
20 20 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 26:55.4 +1:31.5 48.03
21 49 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 26:59.1 +1:35.2 49.98
22 57 SETTLIN Evelina 1992 SWE 27:00.7 +1:36.8 50.82
23 19 FINK Pia 1995 GER 27:05.2 +1:41.3 53.18
24 24 SUNDLING Jonna 1994 SWE 27:14.6 +1:50.7 58.11
25 45 KERN Julia 1997 USA 27:17.8 +1:53.9 59.79
26 54 MONONEN Laura 1984 FIN 27:18.7 +1:54.8 60.27
27 12 BRENNAN Rosie 1988 USA 27:22.0 +1:58.1 62.00
28 23 BROCARD Elisa 1984 ITA 27:25.5 +2:01.6 63.84
29 27 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 27:34.6 +2:10.7 68.61
30 58 DURKINA Lidia 1997 RUS 27:36.1 +2:12.2 69.40

31 2 YEATON Jessica 1991 AUS 27:43.4 +2:19.5 73.23
32 22 CHAMIOT MAITRAL Laura 1998 FRA 27:44.1 +2:20.2 73.60
33 33 LUNDGREN Moa 1998 SWE 27:44.6 +2:20.7 73.86
34 39 MILLER Kaitlynn 1991 USA 27:45.4 +2:21.5 74.28
35 11 FRANKOWSKI Rosie 1991 USA 27:50.0 +2:26.1 76.70
36 43 RIBOM Emma 1997 SWE 27:52.4 +2:28.5 77.96
37 14 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 27:53.2 +2:29.3 78.38
38 21 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 27:55.4 +2:31.5 79.53
39 7 VINSA Lisa 1995 SWE 27:55.6 +2:31.7 79.64
40 1 CEBASEK Alenka 1989 SLO 28:01.6 +2:37.7 82.79
41 15 NORDSTROEM Maria 1991 SWE 28:14.8 +2:50.9 89.72
42 4 MOLANDER KRISTIANSEN Moa 1995 SWE 28:16.5 +2:52.6 90.61
43 8 BENTZ Coralie 1996 FRA 28:20.7 +2:56.8 92.81
44 41 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 28:22.1 +2:58.2 93.55
45 18 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 28:24.4 +3:00.5 94.76
46 6 DYVIK Anna 1994 SWE 28:27.1 +3:03.2 96.17
47 16 JOHANSEN Marte Maehlum 1997 NOR 28:27.2 +3:03.3 96.23
48 5 RINGWALD Sandra 1990 GER 28:28.0 +3:04.1 96.65
49 37 NOVAKOVA Petra 1993 CZE 28:28.5 +3:04.6 96.91
50 13 SCARDONI Lucia 1991 ITA 28:37.1 +3:13.2 101.42
51 9 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 28:37.6 +3:13.7 101.69
52 3 BELGER Julia 1994 GER 28:46.1 +3:22.2 106.15
53 29 UREVC Eva 1995 SLO 29:06.2 +3:42.3 116.70
54 10 HERRMANN Nadine 1995 GER 29:11.9 +3:48.0 119.69
55 31 WINKLER Anne 1994 GER 29:31.7 +4:07.8 130.09
56 35 FALK Hanna 1989 SWE 30:05.1 +4:41.2 147.62
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
47 ROENNLUND Elina 1996 SWE
51 CALDWELL Sophie 1990 USA