Resultater Verdenscup Falun - 15 km - Menn 2019



Resultater Verdenscup Falun - 15 km, intervallstart, fri - Menn
Falun, Sverige - 17. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 69 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 33:18.6 0.00 0.00
2 47 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR 33:27.5 +8.9 3.56
3 49 TOENSETH Didrik 1991 NOR 33:36.3 +17.7 7.08
4 45 ROETHE Sjur 1988 NOR 33:50.8 +32.2 12.89
5 53 LARKOV Andrey 1989 RUS 33:59.9 +41.3 16.53
6 65 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 34:03.2 +44.6 17.85
7 29 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS 34:10.7 +52.1 20.85
8 36 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 34:21.9 +1:03.3 25.34
9 19 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 34:26.5 +1:07.9 27.18
10 39 COLOGNA Dario 1986 SUI 34:27.6 +1:09.0 27.62
11 38 HARVEY Alex 1988 CAN 34:29.5 +1:10.9 28.38
12 31 NOTZ Florian 1992 GER 34:30.8 +1:12.2 28.90
13 32 BURMAN Jens 1994 SWE 34:32.1 +1:13.5 29.42
14 9 NOVAK Michal 1996 CZE 34:32.8 +1:14.2 29.70
15 57 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 34:33.7 +1:15.1 30.06
16 16 NORRIS David 1990 USA 34:33.9 +1:15.3 30.14
17 61 SPITSOV Denis 1996 RUS 34:37.1 +1:18.5 31.42
18 63 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 34:37.7 +1:19.1 31.66
19 43 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 34:40.7 +1:22.1 32.86
20 35 RICKARDSSON Daniel 1982 SWE 34:44.8 +1:26.2 34.50
21 51 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 34:46.2 +1:27.6 35.06
22 55 BELOV Evgeniy 1990 RUS 34:46.4 +1:27.8 35.14
23 59 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 34:48.8 +1:30.2 36.11
24 33 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 34:50.5 +1:31.9 36.79
25 6 FURGER Roman 1990 SUI 34:51.4 +1:32.8 37.15
26 8 EISENLAUER Sebastian 1990 GER 34:51.5 +1:32.9 37.19
27 30 DOBLER Jonas 1991 GER 34:56.3 +1:37.7 39.11
28 22 BOEGL Lucas 1990 GER 34:59.2 +1:40.6 40.27
29 25 LAPIERRE Jules 1996 FRA 35:01.3 +1:42.7 41.11
30 20 HEIKKINEN Matti 1983 FIN 35:03.9 +1:45.3 42.15

31 17 HYVARINEN Perttu 1991 FIN 35:04.4 +1:45.8 42.35
32 23 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 35:06.7 +1:48.1 43.27
33 67 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 35:08.8 +1:50.2 44.11
34 27 SVENSSON Oskar 1995 SWE 35:10.8 +1:52.2 44.91
35 54 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 35:11.1 +1:52.5 45.03
36 26 LIVERS Toni 1983 SUI 35:12.1 +1:53.5 45.43
37 14 KATZ Andreas 1988 GER 35:21.9 +2:03.3 49.35
38 21 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 35:28.5 +2:09.9 52.00
39 37 PARISSE Clement 1993 FRA 35:29.0 +2:10.4 52.20
40 34 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 35:30.1 +2:11.5 52.64
41 2 ZELGER Stefan 1995 ITA 35:31.3 +2:12.7 53.12
42 5 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 35:37.2 +2:18.6 55.48
43 28 THORN Viktor 1996 SWE 35:47.6 +2:29.0 59.64
44 62 ROJO Imanol 1990 ESP 35:54.6 +2:36.0 62.44
45 50 BOLGER Kevin 1993 USA 36:00.5 +2:41.9 64.81
46 12 LAPALUS Hugo 1998 FRA 36:07.1 +2:48.5 67.45
47 15 BURY Dominik 1996 POL 36:08.9 +2:50.3 68.17
48 58 VUORELA Markus 1996 FIN 36:12.1 +2:53.5 69.45
49 4 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT 36:18.3 +2:59.7 71.93
50 10 RUEESCH Jason 1994 SUI 36:23.5 +3:04.9 74.01
51 11 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 36:38.2 +3:19.6 79.90
52 13 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE 36:47.2 +3:28.6 83.50
53 3 ANDERSSON Fredrik 1998 SWE 36:48.5 +3:29.9 84.02
54 24 PATTERSON Scott 1992 USA 36:58.4 +3:39.8 87.98
55 56 POROMAA William 2000 SWE 37:11.9 +3:53.3 93.39
56 42 SUHONEN Verneri 1997 FIN 37:29.3 +4:10.7 100.35
57 48 ANDERSSON Jens 1990 SWE 37:37.0 +4:18.4 103.43
58 68 OJANSIVU Antti 1993 FIN 37:37.8 +4:19.2 103.75
59 44 VIGO DEL ARCO Marti 1997 ESP 37:41.6 +4:23.0 105.27
60 66 EKSTROEM Axel 1995 SWE 37:41.9 +4:23.3 105.39

61 1 RUUS Marcus 1994 SWE 37:45.6 +4:27.0 106.87
62 64 ROSJOE Eric 1998 SWE 38:06.5 +4:47.9 115.24
63 7 LAGESON Simon 1994 SWE 38:29.3 +5:10.7 124.37
64 40 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS 38:30.9 +5:12.3 125.01
65 52 BURY Kamil 1995 POL 38:33.4 +5:14.8 126.01
66 60 CARLYLE Jack 1993 CAN 39:14.1 +5:55.5 142.30
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
18 BRATRUD Kyle 1993 USA
41 NISKANEN Iivo 1992 FIN
46 STAREGA Maciej 1990 POL