Resultater Verdenscup Falun - Jaktstart - 15 km - Menn 2018



Resultater Verdenscup Falun - Jaktstart 15 km, klassisk - Menn
Falun, Sverige - 18. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points Time (Rk.) FIS Points
 1  1 BOLSHUNOV Alexander  1996  RUS   35:03.3     35:03.3 (17)  16.78
 2  18 HARVEY Alex  1988  CAN   35:50.4  +47.1  34:34.3 (1)  0.00
 3  9 COLOGNA Dario  1986  SUI   35:50.8  +47.5  34:54.6 (12)  11.74
 4  7 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   35:52.0  +48.7  34:58.7 (16)  14.12
 5  13 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   35:53.6  +50.3  34:41.0 (3)  3.88
 6  22 HOLUND Hans Christer  1989  NOR   35:55.0  +51.7  34:35.3 (2)  0.58
 7  3 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   35:57.4  +54.1  35:18.2 (21)  25.40
 8  14 ROETHE Sjur  1988  NOR   35:58.2  +54.9  34:45.5 (7)  6.48
 9  11 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   36:07.4  +1:04.1  34:57.2 (15)  13.25
 10  23 SPITSOV Denis  1996  RUS   36:07.5  +1:04.2  34:44.9 (6)  6.13
 11  20 LARKOV Andrey  1989  RUS   36:07.6  +1:04.3  34:50.3 (10)  9.26
 12  5 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   36:09.8  +1:06.5  35:24.7 (24)  29.16
 13  25 HELLNER Marcus  1985  SWE   36:10.9  +1:07.6  34:47.6 (8)  7.69
 14  8 HAKOLA Ristomatti  1991  FIN   36:12.1  +1:08.8  35:17.4 (20)  24.93
 15  21 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   36:12.5  +1:09.2  34:53.9 (11)  11.34
 16  19 TOENSETH Didrik  1991  NOR   36:13.1  +1:09.8  34:56.1 (14)  12.61
 17  26 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   36:14.0  +1:10.7  34:49.8 (9)  8.97
 18  6 SVENSSON Oskar  1995  SWE   36:17.3  +1:14.0  35:30.2 (27)  32.34
 19  4 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   36:17.8  +1:14.5  35:38.1 (31)  36.91
 20  30 SALVADORI Giandomenico  1992  ITA   36:18.2  +1:14.9  34:44.8 (4)  6.07
 21  24 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   36:18.4  +1:15.1  34:55.4 (13)  12.21
 22  12 BELOV Evgeniy  1990  RUS   36:21.7  +1:18.4  35:09.4 (18)  20.31
 23  10 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   36:24.4  +1:21.1  35:20.4 (22)  26.67
 24  31 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   36:25.2  +1:21.9  34:44.8 (4)  6.07
 25  2 KLAEBO Johannes Hoesflot  1996  NOR   36:49.1  +1:45.8  36:11.1 (47)  56.00
 26  35 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   37:15.2  +2:11.9  35:24.7 (24)  29.16
 27  33 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR   37:24.7  +2:21.4  35:38.4 (32)  37.08
 28  27 KERSHAW Devon  1982  CAN   37:25.2  +2:21.9  35:57.7 (41)  48.25
 29  34 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   37:26.5  +2:23.2  35:37.6 (30)  36.62
 30  29 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   37:30.1  +2:26.8  36:01.6 (42)  50.50
 31  28 IVERSEN Emil  1991  NOR   37:47.3  +2:44.0  36:19.3 (51)  60.74
 32  32 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA   37:54.9  +2:51.6  36:11.2 (48)  56.06
 33  38 BALDAUF Dominik  1992  AUT   37:55.0  +2:51.7  35:42.4 (37)  39.40
 34  41 PARISSE Clement  1993  FRA   37:59.3  +2:56.0  35:33.2 (28)  34.07
 35  40 BING Thomas  1990  GER   38:07.4  +3:04.1  35:43.1 (38)  39.80
 36  42 BURMAN Jens  1994  SWE   38:08.7  +3:05.4  35:42.3 (36)  39.34
 37  50 LEHTONEN Lari  1987  FIN   38:13.3  +3:10.0  35:26.4 (26)  30.14
 38  51 BJORNSEN Erik  1991  USA   38:13.7  +3:10.4  35:20.4 (22)  26.67
 39  52 NOTZ Florian  1992  GER   38:13.7  +3:10.4  35:16.8 (19)  24.59
 40  47 DOBLER Jonas  1991  GER   38:13.9  +3:10.6  35:34.7 (29)  34.94
 41  36 SANDSTROEM Bjoern  1995  SWE   38:15.9  +3:12.6  36:07.3 (45)  53.80
 42  37 THORN Viktor  1996  SWE   38:31.5  +3:28.2  36:19.5 (52)  60.86
 43  43 BAUMANN Jonas  1990  SUI   38:35.0  +3:31.7  36:07.9 (46)  54.15
 44  17 RASTELLI Maicol  1991  ITA   38:43.7  +3:40.4  37:29.3 (68)  101.24
 45  53 JAY Renaud  1991  FRA   38:46.4  +3:43.1  35:48.8 (40)  43.10
 46  39 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   39:02.3  +3:59.0  36:38.7 (61)  71.97
 47  62 KNOP Petr  1994  CZE   39:03.6  +4:00.3  35:41.7 (34)  38.99
 48  60 BOEGL Lucas  1990  GER   39:10.2  +4:06.9  36:03.2 (43)  51.43
 49  59 HAMILTON Simeon  1987  USA   39:11.1  +4:07.8  36:06.6 (44)  53.40
 50  68 GROS Baptiste  1990  FRA   39:17.3  +4:14.0  35:41.0 (33)  38.59
 51  56 NOVAK Michal  1996  CZE   39:20.8  +4:17.5  36:18.9 (50)  60.51
 52  49 PETERSON Teodor  1988  SWE   39:27.2  +4:23.9  36:40.4 (62)  72.95
 53  46 WESTBERG Karl-Johan  1992  SWE   39:27.2  +4:23.9  36:54.7 (64)  81.22
 54  57 MAEKI Joni  1995  FIN   39:32.3  +4:29.0  36:28.8 (57)  66.24
 55  54 LINDBLAD Anton  1990  SWE   39:34.7  +4:31.4  36:36.9 (60)  70.93
 56  44 KILLICK Graeme  1989  CAN   39:36.3  +4:33.0  37:08.1 (65)  88.97
 57  45 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   39:43.3  +4:40.0  37:11.7 (66)  91.06
 58  72 PATTERSON Scott  1992  USA   39:44.8  +4:41.5  35:47.7 (39)  42.46
 59  73 CALDWELL Patrick  1994  USA   39:44.9  +4:41.6  35:42.2 (35)  39.28
 60  67 BOLGER Kevin  1993  USA   39:46.8  +4:43.5  36:15.6 (49)  58.60
 61  58 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN   39:52.4  +4:49.1  36:48.9 (63)  77.87
 62  66 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   39:52.5  +4:49.2  36:22.6 (53)  62.65
 63  69 YOUNG Andrew  1992  GBR   40:13.1  +5:09.8  36:27.7 (55)  65.60
 64  70 NORRIS David  1990  USA   40:13.1  +5:09.8  36:26.1 (54)  64.68
 65  71 BABA Naoto  1996  JPN   40:18.2  +5:14.9  36:30.6 (58)  67.28
 66  48 RETIVYKH Gleb  1991  RUS   40:18.8  +5:15.5  37:39.2 (69)  106.97
 67  77 DUVILLARD Robin  1983  FRA   41:08.9  +6:05.6  36:35.8 (59)  70.29
 68  55 JOENSSON Emil  1985  SWE   41:17.8  +6:14.5  38:17.7 (72)  129.24
 69  65 THORN Gabriel  1994  SWE   41:19.6  +6:16.3  37:52.5 (70)  114.66
 70  80 BURY Dominik  1996  POL   41:22.3  +6:19.0  36:27.7 (55)  65.60
 71  64 HYVARINEN Perttu  1991  FIN   41:43.6  +6:40.3  38:16.5 (71)  128.54
 72  63 STAREGA Maciej  1990  POL   41:51.5  +6:48.2  38:28.7 (73)  135.60
 73  82 ANTOLEC Jan  1990  POL   42:42.5  +7:39.2  37:18.9 (67)  95.22
 74  76 RYPL Miroslav  1992  CZE   43:04.8  +8:01.5  38:46.3 (75)  145.78
 75  75 KIM Magnus  1998  KOR   43:48.5  +8:45.2  39:33.1 (77)  172.86
 76  81 SCHAAD Roman  1993  SUI   43:58.5  +8:55.2  38:45.9 (74)  145.55
 77  83 SIMENC Miha  1995  SLO   46:23.6  +11:20.3  39:13.2 (76)  161.35
 78  84 CLUGNET James  1996  GBR   47:08.6  +12:05.3  39:42.3 (78)  178.18
Did not start
   15 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ           
   16 NISKANEN Iivo  1992  FIN           
   61 ERIKSSON Gustav  1991  SWE           
   74 ENGDAHL Petter  1994  SWE           
   78 LOCKE Julien  1993  CAN           
   79 PERSSON Anton  1995  SWE