Resultater Verdenscup Falun - Kvinner - 10 km - Fellesstart - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Falun

30. januar 2021

Falun - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 10 KM - FELLESSTART - KLASSISK

* Uoffisiell liste med 11 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
113SVAHN Linn1999SWE25:57.10.000.00
24STUPAK Yulia1995RUS25:57.5+0.40.36
35JOHAUG Therese1988NOR25:58.0+0.90.81
46HENNIG Katharina1996GER25:58.2+1.10.99
512KIRPICHENKO Yana1996RUS25:58.6+1.51.35
610FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR26:04.8+7.76.92
71DIGGINS Jessie1991USA26:05.4+8.37.46
816WENG Heidi1991NOR26:05.9+8.87.91
98KARLSSON Frida1999SWE26:06.7+9.68.63
102ANDERSSON Ebba1997SWE26:10.0+12.911.60
1120RIBOM Emma1997SWE26:18.3+21.219.06
1219NISKANEN Kerttu1988FIN26:22.3+25.222.66
1322SUNDLING Jonna1994SWE26:31.5+34.430.93
1430DYVIK Anna1994SWE26:31.8+34.731.20
1524MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA26:32.8+35.732.10
169PARMAKOSKI Krista1990FIN26:32.8+35.732.10
1735STEWART-JONES Katherine1995CAN26:33.3+36.232.55
1811RAZYMOVA Katerina1991CZE26:35.3+38.234.35
1926KALVAA Anne Kjersti1992NOR26:40.4+43.338.93
207STADLOBER Teresa1993AUT26:42.2+45.140.55
2142FINK Pia1995GER26:56.7+59.653.59
2218MATINTALO Johanna1996FIN26:56.9+59.853.77
2340VASILIEVA Lilia1994RUS26:57.2+1:00.154.04
2415FAEHNDRICH Nadine1995SUI26:57.2+1:00.154.04
2527CARL Victoria1995GER27:01.3+1:04.257.72
2621COMARELLA Anna1997ITA27:02.2+1:05.158.53
2764MONONEN Laura1984FIN27:03.5+1:06.459.70
2847MATSOKINA Hristina1998RUS27:05.6+1:08.561.59
2932LUNDGREN Moa1998SWE27:07.1+1:10.062.94
3028HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR27:10.8+1:13.766.26

3145GIMMLER Laura1993GER27:11.0+1:13.966.44
3231OLSSON Moa1997SWE27:12.4+1:15.367.70
333BRENNAN Rosie1988USA27:12.7+1:15.667.97
3449FRAEBEL Antonia1997GER27:13.1+1:16.068.33
3529ISHIDA Masako1980JPN27:14.4+1:17.369.50
3633IKSANOVA Alija1984RUS27:14.9+1:17.869.95
3754GANZ Caterina1995ITA27:18.1+1:21.072.83
3856BROWNE Cendrine1993CAN27:42.2+1:45.194.50
3946HENRIKSSON Sofia1994SWE27:44.6+1:47.596.65
4043NISSINEN Vilma1997FIN27:44.8+1:47.796.83
4151HYNCICOVA Petra1994CZE27:45.0+1:47.997.01
4238OGDEN Katharine1997USA27:46.2+1:49.198.09
4344DI CENTA Martina2000ITA27:48.1+1:51.099.80
4462ISTOMINA Mariya1997RUS27:49.2+1:52.1100.79
4553MODIG Lovisa1993SWE27:49.8+1:52.7101.33
4648SETTLIN Evelina1992SWE27:50.0+1:52.9101.51
4734SVENDSEN Anna1990NOR27:59.4+2:02.3109.96
4823KALLA Charlotte1987SWE28:03.1+2:06.0113.29
4914CLAUDEL Delphine1996FRA28:11.5+2:14.4120.84
5058LAUKLI Sophia2000USA28:34.2+2:37.1141.25
5139PATTERSON Caitlin1990USA28:38.3+2:41.2144.94
5236FRANCHI Francesca1997ITA28:38.5+2:41.4145.12
5357YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN28:40.0+2:42.9146.46
5441YAKUNINA Maya1998RUS28:40.2+2:43.1146.64
5561KAASIKU Kaidy2001EST29:23.5+3:26.4185.58
5659SONNESYN Alayna1996USA29:30.3+3:33.2191.69
5750YOKOHAMA Shiori1999JPN29:35.4+3:38.3196.28
5860KAASIKU Keidy2001EST30:08.1+4:11.0225.68
5952KIRILLOVA Anastasia1996BLR30:45.6+4:48.5259.39
6063GALSTYAN Katya1993ARM32:43.7+6:46.6365.58

DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
17LAMPIC Anamarija1995SLO
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
37NOVAKOVA Petra1993CZE
55PREUSSGER Julia1994GER
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse