Resultater Verdenscup Falun - Kvinner - 10 km - Intervallstart - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Falun

29. januar 2021

Falun - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 10 KM - INTERVALLSTART - FRI

* Uoffisiell liste med 6 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
131DIGGINS Jessie1991USA23:35.90.000.00
257JOHAUG Therese1988NOR23:38.0+2.11.19
359ANDERSSON Ebba1997SWE23:50.5+14.68.25
421HAGA Ragnhild1991NOR24:16.5+40.622.94
529WENG Heidi1991NOR24:17.0+41.123.22
653FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR24:21.4+45.525.71
725WENG Tiril Udnes1996NOR24:22.4+46.526.27
833BRENNAN Rosie1988USA24:35.0+59.133.39
951RAZYMOVA Katerina1991CZE24:37.1+1:01.234.58
1026MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA24:37.4+1:01.534.75
1115WENG Lotta Udnes1996NOR24:43.6+1:07.738.25
1235STUPAK Yulia1995RUS24:46.4+1:10.539.83
1355KARLSSON Frida1999SWE24:53.9+1:18.044.07
1422CARL Victoria1995GER24:54.9+1:19.044.64
1539HENNIG Katharina1996GER24:55.9+1:20.045.20
1645DAHLQVIST Maja1994SWE25:00.3+1:24.447.69
1728NISKANEN Kerttu1988FIN25:04.8+1:28.950.23
1827KALLA Charlotte1987SWE25:06.6+1:30.751.25
1943PARMAKOSKI Krista1990FIN25:07.1+1:31.251.53
2050KREHL Sofie1995GER25:07.5+1:31.651.76
213FINK Pia1995GER25:17.8+1:41.957.57
2144HAGSTROEM Johanna1998SWE25:17.8+1:41.957.57
2334BROWNE Cendrine1993CAN25:20.3+1:44.458.99
2411ROPONEN Riitta-Liisa1978FIN25:24.5+1:48.661.36
2549KIRPICHENKO Yana1996RUS25:25.0+1:49.161.64
2647CLAUDEL Delphine1996FRA25:26.9+1:51.062.72
2719ISHIDA Masako1980JPN25:27.0+1:51.162.77
2840MODIG Lovisa1993SWE25:28.7+1:52.863.73
2917NECHAEVSKAYA Anna1991RUS25:30.2+1:54.364.58
3041STADLOBER Teresa1993AUT25:35.4+1:59.567.52

3130LINDSTROEM Louise2000SWE25:41.2+2:05.370.80
3218OLSSON Moa1997SWE25:41.6+2:05.771.02
3342HYNCICOVA Petra1994CZE25:42.4+2:06.571.47
3412SMIRNOVA Ekaterina1996RUS25:43.7+2:07.872.21
354VASILIEVA Lilia1994RUS25:46.2+2:10.373.62
3614STEWART-JONES Katherine1995CAN25:47.1+2:11.274.13
3716LUNDGREN Moa1998SWE25:47.7+2:11.874.47
3867ISTOMINA Mariya1997RUS25:48.5+2:12.674.92
3938GANZ Caterina1995ITA25:52.1+2:16.276.95
4032YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN25:54.0+2:18.178.03
4160LAUKLI Sophia2000USA25:54.3+2:18.478.20
426PATTERSON Caitlin1990USA25:55.4+2:19.578.82
4323MONONEN Laura1984FIN25:55.7+2:19.878.99
4413FRANCHI Francesca1997ITA25:58.6+2:22.780.63
4520COMARELLA Anna1997ITA26:01.0+2:25.181.98
4662JIALIN Bayani1999CHN26:01.4+2:25.582.21
475DOLCI Flora1999FRA26:04.6+2:28.784.02
487OGDEN Katharine1997USA26:09.0+2:33.186.50
4948UNTERWEGER Lisa1995AUT26:11.6+2:35.787.97
508NOVAKOVA Petra1993CZE26:13.9+2:38.089.27
5154SETTLIN Evelina1992SWE26:15.8+2:39.990.35
522NORDSTROEM Maria1991SWE26:17.9+2:42.091.53
5356JOENSUU Jasmi1996FIN26:25.7+2:49.895.94
549PROCHAZKOVA Alena1984SVK26:26.3+2:50.496.28
5510KERN Julia1997USA26:26.6+2:50.796.45
5646YOKOHAMA Shiori1999JPN26:27.0+2:51.196.67
5736PREUSSGER Julia1994GER26:27.1+2:51.296.73
5861SONNESYN Alayna1996USA26:28.1+2:52.297.30
5965BEATTY Dahria1994CAN26:28.2+2:52.397.35
6066UREVC Eva1995SLO26:35.1+2:59.2101.25

6158HENRIKSSON Sofia1994SWE26:37.6+3:01.7102.66
6263KAASIKU Keidy2001EST26:46.0+3:10.1107.41
6324KYLLOENEN Anne1987FIN26:48.1+3:12.2108.60
641DI CENTA Martina2000ITA26:48.8+3:12.9108.99
6552FRAEBEL Antonia1997GER26:56.1+3:20.2113.12
6668LECLAIR Laura1997CAN27:02.1+3:26.2116.51
6764KAASIKU Kaidy2001EST27:09.9+3:34.0120.91
6870GALSTYAN Katya1993ARM28:47.3+5:11.4175.94
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
37NEPRYAEVA Natalia1995RUS
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
69KONG Weijia2001CHN
71TALIDAWUBIEKE Dinaer2000CHN
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse