SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP SENIOR: FREDAG: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| SISTE VM-RESULTATER: FREDAG: Stafett: Menn| TORSDAG: Stafett: Kvinner| ONSDAG: 15 km: Menn| TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Verdenscup Falun - Kvinner - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Falun

31. januar 2021

Falun - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
13SVAHN Linn1999SWE
29LAMPIC Anamarija1995SLO
37SUNDLING Jonna1994SWE
41HAGSTROEM Johanna1998SWE
52WENG Tiril Udnes1996NOR
68STENSETH Ane Appelkvist1995NOR
74DYVIK Anna1994SWE
815DIGGINS Jessie1991USA
95FALK Hanna1989SWE
106JOENSUU Jasmi1996FIN
1110RIBOM Emma1997SWE
1228SCARDONI Lucia1991ITA
1313FALLA Maiken Caspersen1990NOR
1417UREVC Eva1995SLO
1518WENG Lotta Udnes1996NOR
1625CALDWELL HAMILTON Sophie1990USA
1711MYHRVOLD Mathilde1998NOR
1816MATINTALO Johanna1996FIN
1920BRENNAN Rosie1988USA
2024MATSOKINA Hristina1998RUS
2112KREHL Sofie1995GER
2219KIRILLOVA Anastasia1996BLR
2321LYLYNPERA Katri1994FIN
2422GIMMLER Laura1993GER
2530SVENDSEN Anna1990NOR
2614WINKLER Anne1994GER
2723LINDSTROEM Louise2000SWE
2826QUINTIN Lena1998FRA
2927NORDSTROEM Maria1991SWE
3029STEWART-JONES Katherine1995CAN

319LAURENT Greta1992ITA
3220VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI
337LUNDGREN Moa1998SWE
3431KYLLOENEN Anne1987FIN
3522KERN Julia1997USA
3614FAEHNDRICH Nadine1995SUI
3753GANZ Caterina1995ITA
3848PROCHAZKOVA Alena1984SVK
3947NISSINEN Vilma1997FIN
4052MEKRYUKOVA Nataliya2000RUS
4138HERRMANN Nadine1995GER
4211STUPAK Yulia1995RUS
4316BERANOVA Tereza1998CZE
4440UNTERWEGER Lisa1995AUT
4558PAJUNOJA Maaret1990FIN
4634SETTLIN Evelina1992SWE
4719MEIER Alina1996SUI
4845BEATTY Dahria1994CAN
4954KIRPICHENKO Yana1996RUS
5041FRAEBEL Antonia1997GER
5164GAL Melissa1999FRA
5261FALEEVA Anastasiya2000RUS
5343HYNCICOVA Petra1994CZE
5450MACISAAC-JONES Maya1995CAN
5555HENRIKSSON Sofia1994SWE
5657HALVORSEN Hannah1998USA
5765IKSANOVA Alija1984RUS
5863LECLAIR Laura1997CAN
5951VASILIEVA Lilia1994RUS
6062UDRAS Johanna2002EST

613DAHLQVIST Maja1994SWE
6249YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN
6366DAVYDZENKA Valeryia2000BLR
6446RYDZEK Coletta1997GER
6560SONNESYN Alayna1996USA
6667GALSTYAN Katya1993ARM
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
241989USA
Annonse







Annonse