SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP SENIOR: FREDAG: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| SISTE VM-RESULTATER: FREDAG: Stafett: Menn| TORSDAG: Stafett: Kvinner| ONSDAG: 15 km: Menn| TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Verdenscup Falun - Kvinner - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Falun

31. januar 2021

Falun - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
125HAGSTROEM Johanna1998SWE3:14.180.000.00
229WENG Tiril Udnes1996NOR3:15.71+1.539.46
313SVAHN Linn1999SWE3:17.49+3.3120.46
427DYVIK Anna1994SWE3:17.69+3.5121.69
532FALK Hanna1989SWE3:17.89+3.7122.93
642JOENSUU Jasmi1996FIN3:18.04+3.8623.85
715SUNDLING Jonna1994SWE3:18.40+4.2226.08
823STENSETH Ane Appelkvist1995NOR3:19.11+4.9330.47
95LAMPIC Anamarija1995SLO3:20.31+6.1337.88
1021RIBOM Emma1997SWE3:20.43+6.2538.62
1130MYHRVOLD Mathilde1998NOR3:20.91+6.7341.59
1233KREHL Sofie1995GER3:20.94+6.7641.78
1326FALLA Maiken Caspersen1990NOR3:21.61+7.4345.92
1435WINKLER Anne1994GER3:21.88+7.7047.58
1510DIGGINS Jessie1991USA3:22.33+8.1550.37
1618MATINTALO Johanna1996FIN3:22.52+8.3451.54
174UREVC Eva1995SLO3:23.08+8.9055.00
188WENG Lotta Udnes1996NOR3:23.22+9.0455.87
1939KIRILLOVA Anastasia1996BLR3:23.89+9.7160.01
2017BRENNAN Rosie1988USA3:24.09+9.9161.24
2136LYLYNPERA Katri1994FIN3:24.13+9.9561.49
222GIMMLER Laura1993GER3:24.76+10.5865.38
2359LINDSTROEM Louise2000SWE3:24.92+10.7466.37
2412MATSOKINA Hristina1998RUS3:24.96+10.7866.62
251CALDWELL HAMILTON Sophie1990USA3:25.40+11.2269.34
2637QUINTIN Lena1998FRA3:25.47+11.2969.77
2744NORDSTROEM Maria1991SWE3:25.53+11.3570.14
286SCARDONI Lucia1991ITA3:25.96+11.7872.80
2956STEWART-JONES Katherine1995CAN3:26.05+11.8773.35
3028SVENDSEN Anna1990NOR3:26.16+11.9874.03

319LAURENT Greta1992ITA3:26.17+11.9974.10
3220VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI3:26.60+12.4276.75
337LUNDGREN Moa1998SWE3:26.68+12.5077.25
3431KYLLOENEN Anne1987FIN3:26.82+12.6478.11
3522KERN Julia1997USA3:27.13+12.9580.03
3614FAEHNDRICH Nadine1995SUI3:27.47+13.2982.13
3753GANZ Caterina1995ITA3:27.69+13.5183.49
3848PROCHAZKOVA Alena1984SVK3:28.20+14.0286.64
3947NISSINEN Vilma1997FIN3:28.29+14.1187.20
4052MEKRYUKOVA Nataliya2000RUS3:28.35+14.1787.57
4138HERRMANN Nadine1995GER3:29.00+14.8291.59
4211STUPAK Yulia1995RUS3:29.15+14.9792.51
4316BERANOVA Tereza1998CZE3:29.58+15.4095.17
4440UNTERWEGER Lisa1995AUT3:30.52+16.34100.98
4558PAJUNOJA Maaret1990FIN3:30.65+16.47101.78
4634SETTLIN Evelina1992SWE3:30.88+16.70103.20
4719MEIER Alina1996SUI3:31.01+16.83104.01
4845BEATTY Dahria1994CAN3:31.47+17.29106.85
4954KIRPICHENKO Yana1996RUS3:31.54+17.36107.28
5041FRAEBEL Antonia1997GER3:31.82+17.64109.01
5164GAL Melissa1999FRA3:33.15+18.97117.23
5261FALEEVA Anastasiya2000RUS3:33.95+19.77122.18
5343HYNCICOVA Petra1994CZE3:35.51+21.33131.82
5450MACISAAC-JONES Maya1995CAN3:35.95+21.77134.53
5555HENRIKSSON Sofia1994SWE3:36.09+21.91135.40
5657HALVORSEN Hannah1998USA3:36.77+22.59139.60
5765IKSANOVA Alija1984RUS3:36.82+22.64139.91
5863LECLAIR Laura1997CAN3:38.95+24.77153.07
5951VASILIEVA Lilia1994RUS3:39.01+24.83153.45
6062UDRAS Johanna2002EST3:39.26+25.08154.99

613DAHLQVIST Maja1994SWE3:39.28+25.10155.11
6249YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN3:39.50+25.32156.47
6366DAVYDZENKA Valeryia2000BLR3:41.31+27.13167.66
6446RYDZEK Coletta1997GER3:42.54+28.36175.26
6560SONNESYN Alayna1996USA3:44.38+30.20186.63
6667GALSTYAN Katya1993ARM4:13.54+59.36366.83
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
24MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA
Annonse







Annonse