Resultater Verdenscup Falun - Menn - 15 km - 2020



Resultater Verdenscup Falun
Falun, Sverige - 9. februar 2020

Arrangementstype: Langrenn

MENN - 15 KM - FELLESSTART - FRI

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11BOLSHUNOV Alexander1996RUS33:10.30.000.00
23ROETHE Sjur1988NOR33:11.1+0.80.56
314YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS33:20.0+9.76.82
47MELNICHENKO Andrey1992RUS33:20.8+10.57.39
56HOLUND Hans Christer1989NOR33:21.3+11.07.74
64KRUEGER Simen Hegstad1993NOR33:40.5+30.221.24
764KROGH Finn Haagen1990NOR33:41.8+31.522.16
821JENSSEN Jan Thomas1996NOR33:41.9+31.622.23
92NISKANEN Iivo1992FIN33:42.4+32.122.58
1015PARISSE Clement1993FRA33:44.1+33.823.78
1126HAKOLA Ristomatti1991FIN33:55.8+45.532.01
1234PUKHKALO Vitaliy1992KAZ33:56.9+46.632.78
1312HALFVARSSON Calle1989SWE33:57.4+47.133.13
1413GAILLARD Jean Marc1980FRA34:06.3+56.039.39
1517BACKSCHEIDER Adrien1992FRA34:09.4+59.141.57
1628BELOV Evgeniy1990RUS34:10.6+1:00.342.42
1710MALTSEV Artem1993RUS34:14.7+1:04.445.30
1811SUNDBY Martin Johnsrud1984NOR34:16.2+1:05.946.35
195USTIUGOV Sergey1992RUS34:17.7+1:07.447.41
2032PELLEGRINO Federico1990ITA34:19.1+1:08.848.39
219SPITSOV Denis1996RUS34:21.4+1:11.150.01
228HYVARINEN Perttu1991FIN34:25.7+1:15.453.04
2323HAEGGSTROEM Johan1992SWE34:31.5+1:21.257.12
2424NORRIS David1990USA34:32.7+1:22.457.96
2516MANIFICAT Maurice1986FRA34:35.3+1:25.059.79
2625THORN Viktor1996SWE34:35.8+1:25.560.14
2736WESTBERG Karl-Johan1992SWE34:42.7+1:32.465.00
2854RUUS Marcus1994SWE34:46.1+1:35.867.39
2918LAPALUS Hugo1998FRA34:48.1+1:37.868.79
3020DE FABIANI Francesco1993ITA34:54.7+1:44.473.44

3167ERIKSSON Gustav1991SWE34:55.2+1:44.973.79
3260DANIELSSON Filip1996SWE34:57.0+1:46.775.05
3319ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu1996AND34:57.1+1:46.875.12
3450YOSHIDA Keishin1987JPN34:59.1+1:48.876.53
3538MIYAZAWA Hiroyuki1991JPN35:01.7+1:51.478.36
3649SEMENOV Michail1986BLR35:10.0+1:59.784.20
3737BRAENNMARK Viktor1992SWE35:11.4+2:01.185.18
3831SANDSTROEM Bjoern1995SWE35:11.8+2:01.585.46
3956KNOP Petr1994CZE35:13.3+2:03.086.52
4033TEFRE Gjoeran1994NOR35:15.9+2:05.688.35
4144DANUSER Dajan1996SUI35:22.0+2:11.792.64
4239FURGER Roman1990SUI35:27.2+2:16.996.30
4359VELICHKO Yevgeniy1987KAZ35:27.2+2:16.996.30
4463BERGSTROEM Martin1992SWE35:31.7+2:21.499.46
4522MUSGRAVE Andrew1990GBR35:31.7+2:21.499.46
4641EKSTROEM Axel1995SWE35:40.4+2:30.1105.58
4742ARNAULT Clement1990FRA35:40.7+2:30.4105.79
4830ANDERSSON Fredrik1998SWE35:41.3+2:31.0106.22
4958RUEESCH Jason1994SUI35:45.4+2:35.1109.10
5052ROJO Imanol1990ESP35:45.5+2:35.2109.17
5135SVENSSON Oskar1995SWE35:55.9+2:45.6116.48
5266PALMER-CHARRETTE Evan1994CAN35:56.1+2:45.8116.63
5351ANDERSSON Simon1991SWE35:56.5+2:46.2116.91
5469FELLNER Adam1993CZE35:56.9+2:46.6117.19
5553PANISI Gilberto1994ITA36:11.2+3:00.9127.25
5648LEPISTO Lauri1996FIN36:12.3+3:02.0128.02
5727BABA Naoto1996JPN36:14.0+3:03.7129.22
5846KLIMIN Olzhas1996KAZ36:18.4+3:08.1132.31
5943YOUNG Andrew1992GBR36:22.9+3:12.6135.48
6045LUSTGARTEN Benjamin1992USA36:31.3+3:21.0141.39

6162RASTELLI Maicol1991ITA36:40.7+3:30.4148.00
6261JONSSON Fredrik1990SWE36:41.0+3:30.7148.21
6370BIKSE Indulis1995LAT36:43.0+3:32.7149.62
6455DUMAS Alexis1995CAN36:43.6+3:33.3150.04
6540TORCHIA Ian1996USA36:48.0+3:37.7153.13
6674KORGE Kaarel Kasper1996EST36:50.9+3:40.6155.17
6772THOMPSON Bob1991CAN36:55.8+3:45.5158.62
6871BOLGER Kevin1993USA37:09.4+3:59.1168.19
6968BASHMAKOV Nail1995KAZ37:11.8+4:01.5169.87
7079HEDIGER Jovian1990SUI37:26.7+4:16.4180.35
7165VUORINEN Lauri1995FIN37:41.3+4:31.0190.62
7277SIMENC Miha1995SLO37:42.6+4:32.3191.54
7375STAREGA Maciej1990POL37:49.7+4:39.4196.53
7447IZQUIERDO-BERNIER Ricardo1995CAN38:47.0+5:36.7236.84
7578LAMPIC Janez1996SLO38:51.2+5:40.9239.79
7681WUERKAIXI Kuerbanjiang2000CHN39:06.9+5:56.6250.84
7757VOLOTKA Denis1985KAZ39:16.3+6:06.0257.45
7880SUN Qinghai1988CHN 
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
29NOVAK Michal1996CZE
76KILP Marko1993EST
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
73BURY Kamil1995POL



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +