Resultater Verdenscup Falun - Menn - 15 km - Fellesstart - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Falun

30. januar 2021

Falun - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - 15 KM - FELLESSTART - KLASSISK

* Uoffisiell liste med 17 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
11BOLSHUNOV Alexander1996RUS35:16.30.000.00
218KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR35:16.7+0.40.26
316GOLBERG Paal1990NOR35:16.7+0.40.26
48IVERSEN Emil1991NOR35:20.3+4.02.65
54ROETHE Sjur1988NOR35:20.6+4.32.84
613DE FABIANI Francesco1993ITA35:21.2+4.93.24
722USTIUGOV Sergey1992RUS35:22.2+5.93.90
811SEMIKOV Ilia1993RUS35:22.7+6.44.23
92YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS35:22.9+6.64.37
1023BURMAN Jens1994SWE35:23.0+6.74.43
1136POROMAA William2000SWE35:24.0+7.75.09
123SPITSOV Denis1996RUS35:26.2+9.96.55
1320SVENSSON Oskar1995SWE35:26.6+10.36.81
1432HAKOLA Ristomatti1991FIN35:26.7+10.46.88
1533NOVAK Michal1996CZE35:27.0+10.77.08
1641SALVADORI Giandomenico1992ITA35:27.5+11.27.41
176MALTSEV Artem1993RUS35:28.7+12.48.20
1828HYVARINEN Perttu1991FIN35:30.3+14.09.26
1915NISKANEN Iivo1992FIN35:31.0+14.79.72
205COLOGNA Dario1986SUI35:31.3+15.09.92
2140SANDSTROEM Bjoern1995SWE35:31.4+15.19.99
2210LAPALUS Hugo1998FRA35:31.7+15.410.19
2331ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu1996AND35:32.7+16.410.85
2439BABA Naoto1996JPN35:32.8+16.510.92
2547EKSTROEM Axel1995SWE35:34.1+17.811.78
2653MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL35:34.1+17.811.78
2729POROSHKIN Ilia1995RUS35:34.2+17.911.84
2814SCHUMACHER Gus2000USA35:34.7+18.412.17
2951RUEESCH Jason1994SUI35:35.5+19.212.70
3045NOECKLER Dietmar1988ITA35:39.9+23.615.61

317MUSGRAVE Andrew1990GBR35:41.5+25.216.67
3225FURGER Roman1990SUI35:46.1+29.819.71
3321GAILLARD Jean Marc1980FRA35:46.7+30.420.11
3427HALFVARSSON Calle1989SWE35:48.3+32.021.17
3559EISENLAUER Sebastian1990GER35:48.6+32.321.37
3663WONDERS Hunter1998USA35:48.7+32.421.43
3717DOBLER Jonas1991GER35:48.9+32.621.57
3838VENTURA Paolo1996ITA35:55.7+39.426.06
3946VUORELA Markus1996FIN36:01.0+44.729.57
4043SCHNIDER Ueli1990SUI36:07.4+51.133.80
4137ANDERSSON Fredrik1998SWE36:13.7+57.437.97
4212NOTZ Florian1992GER36:22.3+1:06.043.66
4344ROJO Imanol1990ESP36:24.1+1:07.844.85
4465BESTAK Jonas1995CZE36:27.4+1:11.147.03
4530BAUMANN Jonas1990SUI36:34.5+1:18.251.73
4642DAPRA Simone1997ITA36:38.5+1:22.254.38
4767ERIKSSON Gustav1991SWE36:40.8+1:24.555.90
4835BRUGGER Janosch1997GER36:47.7+1:31.460.46
4948ERIKSSON Jonas1997SWE36:48.2+1:31.960.79
5074DROLET Remi2000CAN36:50.0+1:33.761.99
5126VALNES Erik1996NOR36:50.0+1:33.761.99
5224LARKOV Andrey1989RUS37:03.8+1:47.571.11
5360KENNEDY Russell1991CAN37:04.0+1:47.771.25
5449KATZ Andreas1988GER37:05.9+1:49.672.50
5570JOHANSSON Leo1999SWE37:18.5+2:02.280.84
5658SCHELY Theo1999FRA37:22.6+2:06.383.55
5752MARTIN Adam1994USA37:27.7+2:11.486.93
5834KLEE Beda1996SUI37:32.2+2:15.989.90
5972ROSJOE Eric1998SWE37:32.8+2:16.590.30
6064NORRIS David1990USA37:36.3+2:20.092.61

6154MIYAZAWA Hiroyuki1991JPN38:04.9+2:48.6111.53
6273ALEV Alvar Johannes1993EST38:05.5+2:49.2111.93
6362RUUS Marcus1994SWE38:05.7+2:49.4112.06
6450TORCHIA Ian1996USA38:28.0+3:11.7126.82
6557PATTERSON Scott1992USA38:44.7+3:28.4137.86
6671HIMMA Martin1999EST38:57.3+3:41.0146.20
6780BELLINGHAM Phillip1991AUS38:58.2+3:41.9146.79
6876LASKIN Tsimur1999BLR38:59.7+3:43.4147.79
6977DEYANOV Simeon1994BUL39:04.2+3:47.9150.76
7061BOUCHER Philippe1997CAN39:09.4+3:53.1154.20
7168KORISTEK Jan1996SVK39:13.9+3:57.6157.18
7278POGHOSYAN Tadevos1993ARM40:35.3+5:19.0211.03
7381DE CAMPO Seve1998AUS41:35.8+6:19.5251.05
7484STROLIA Tautvydas1995LTU42:23.7+7:07.4282.74
7582POLLOCK Mark1992AUS42:25.8+7:09.5284.13
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
9HOLUND Hans Christer1989NOR
19YOUNG Andrew1992GBR
66MIKKONEN Juho1990FIN
69FELLNER Adam1993CZE
75MIKAYELYAN Mikayel1999ARM
83IKPEFAN Samuel Uduigowme1991NGR
85VAICIULIS Modestas1989LTU
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
55SEMENOV Michail1986BLR
56CYR Antoine1998CAN
79KORGE Kaarel Kasper1996EST
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse