Resultater Verdenscup Falun - Menn - 15 km - Intervallstart - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Falun

29. januar 2021

Falun - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - 15 KM - INTERVALLSTART - FRI

* Uoffisiell liste med 9 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
141BOLSHUNOV Alexander1996RUS32:33.30.000.00
259KRUEGER Simen Hegstad1993NOR32:35.1+1.80.74
367ROETHE Sjur1988NOR32:57.2+23.99.79
463HOLUND Hans Christer1989NOR32:58.4+25.110.28
543YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS33:25.0+51.721.17
665MUSGRAVE Andrew1990GBR33:28.8+55.522.73
739KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR33:34.6+1:01.325.11
827AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR33:47.8+1:14.530.51
924SCHUMACHER Gus2000USA33:50.7+1:17.431.70
1047SPITSOV Denis1996RUS33:54.5+1:21.233.26
1145BELOV Evgeniy1990RUS33:55.7+1:22.433.75
1236USTIUGOV Sergey1992RUS34:04.5+1:31.237.35
1349POROSHKIN Ilia1995RUS34:07.4+1:34.138.54
1437NYENGET Martin Loewstroem1992NOR34:08.3+1:35.038.91
152PATTERSON Scott1992USA34:09.6+1:36.339.44
1651MALTSEV Artem1993RUS34:10.2+1:36.939.69
1710WESTBERG Karl-Johan1992SWE34:17.7+1:44.442.76
1869COLOGNA Dario1986SUI34:18.2+1:44.942.96
198RUEESCH Jason1994SUI34:18.5+1:45.243.09
2022KLEE Beda1996SUI34:28.0+1:54.746.98
2134LARKOV Andrey1989RUS34:30.0+1:56.747.80
2255LAPALUS Hugo1998FRA34:32.2+1:58.948.70
2329YOUNG Andrew1992GBR34:35.5+2:02.250.05
2421POROMAA William2000SWE34:47.3+2:14.054.88
2561DE FABIANI Francesco1993ITA34:49.9+2:16.655.95
2618BABA Naoto1996JPN34:50.0+2:16.755.99
2635BURMAN Jens1994SWE34:50.0+2:16.755.99
2833DOBLER Jonas1991GER34:51.2+2:17.956.48
2964KENNEDY Russell1991CAN34:53.4+2:20.157.38
3031HALFVARSSON Calle1989SWE34:54.3+2:21.057.75

3125ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu1996AND34:56.5+2:23.258.65
3246HAMILTON Simeon1987USA35:03.8+2:30.561.64
3338NISKANEN Iivo1992FIN35:04.9+2:31.662.09
3413ROJO Imanol1990ESP35:07.6+2:34.363.20
3553NOTZ Florian1992GER35:07.9+2:34.663.32
3628BAUMANN Jonas1990SUI35:09.2+2:35.963.85
3717SANDSTROEM Bjoern1995SWE35:09.6+2:36.364.01
3811EKSTROEM Axel1995SWE35:09.7+2:36.464.06
3915SALVADORI Giandomenico1992ITA35:10.8+2:37.564.51
4056NORRIS David1990USA35:13.1+2:39.865.45
4114DAPRA Simone1997ITA35:14.1+2:40.865.86
4232FURGER Roman1990SUI35:16.7+2:43.466.92
4330HYVARINEN Perttu1991FIN35:18.2+2:44.967.54
4468MANCINI Tom1998FRA35:28.6+2:55.371.80
4560RUUS Marcus1994SWE35:29.8+2:56.572.29
463GRAZ Davide2000ITA35:32.1+2:58.873.23
4719VENTURA Paolo1996ITA35:41.5+3:08.277.08
486AGNELLET Gerard1992FRA35:41.6+3:08.377.12
497MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL35:42.2+3:08.977.37
5012VUORELA Markus1996FIN35:46.4+3:13.179.09
5166HERBERT Johan1999SWE35:48.1+3:14.879.78
5258WONDERS Hunter1998USA35:50.2+3:16.980.64
5354BESTAK Jonas1995CZE35:51.8+3:18.581.30
5471MIKAYELYAN Mikayel1999ARM35:55.8+3:22.582.94
5548JOHANSSON Leo1999SWE35:58.3+3:25.083.96
5657BOEGL Lucas1990GER35:59.0+3:25.784.25
5720ANDERSSON Fredrik1998SWE35:59.2+3:25.984.33
5862BOUCHER Philippe1997CAN36:02.7+3:29.485.76
5926HAEGGSTROEM Johan1992SWE36:08.4+3:35.188.10
6050FELLNER Adam1993CZE36:13.1+3:39.890.02

6140BOLGER Kevin1993USA36:13.2+3:39.990.06
6252KORISTEK Jan1996SVK36:13.4+3:40.190.14
6370DROLET Remi2000CAN36:13.9+3:40.690.35
649ERIKSSON Jonas1997SWE36:20.7+3:47.493.13
6575KORGE Kaarel Kasper1996EST36:35.5+4:02.299.20
6644ALEV Alvar Johannes1993EST36:36.4+4:03.199.56
6716DANUSER Dajan1996SUI36:55.0+4:21.7107.18
681MAKI Joni1995FIN36:56.7+4:23.4107.88
6942KALIVODA Tomas1998CZE37:10.7+4:37.4113.61
7073DEYANOV Simeon1994BUL37:17.5+4:44.2116.40
715VERMEULEN Mika1999AUT37:26.5+4:53.2120.08
7276BELLINGHAM Phillip1991AUS37:45.7+5:12.4127.95
734SEMENOV Michail1986BLR38:02.8+5:29.5134.95
7478DE CAMPO Seve1998AUS38:03.4+5:30.1135.20
7572LASKIN Tsimur1999BLR38:13.8+5:40.5139.46
7674POGHOSYAN Tadevos1993ARM38:29.1+5:55.8145.72
7781IKPEFAN Samuel Uduigowme1991NGR39:19.3+6:46.0166.28
7880POLLOCK Mark1992AUS39:34.7+7:01.4172.59
7977STROLIA Tautvydas1995LTU40:39.6+8:06.3199.17
8083VAICIULIS Modestas1989LTU41:58.7+9:25.4231.57
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
23HAKOLA Ristomatti1991FIN
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
79TUERXUN Hanati1997CHN
82AYIKEN Miyelieyi2002CHN
84MA Hailin1999CHN
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse