SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP SENIOR: FREDAG: Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| SISTE VM-RESULTATER: FREDAG: Stafett: Menn| TORSDAG: Stafett: Kvinner| ONSDAG: 15 km: Menn| TIRSDAG: 10 km: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Verdenscup Falun - Menn - Sprint - Finale - 2021


Annonse

Resultater Verdenscup Falun

31. januar 2021

Falun - Sverige

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
13KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR
212SVENSSON Oskar1995SWE
313TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR
44USTIUGOV Sergey1992RUS
515CHANAVAT Lucas1994FRA
61VALNES Erik1996NOR
716RETIVYKH Gleb1991RUS
825IVERSEN Emil1991NOR
96PELLEGRINO Federico1990ITA
1017HAEGGSTROEM Johan1992SWE
117VUORINEN Lauri1995FIN
1214TERENTEV Alexander1999RUS
132MAKI Joni1995FIN
148HAKOLA Ristomatti1991FIN
159PERSSON Anton1995SWE
1626JOUVE Richard1994FRA
1710WIIG Sivert1997NOR
1811SCHOONMAKER James Clinton2000USA
1921NOVAK Michal1996CZE
2030FILIMONOV Denis1999RUS
215THORN Viktor1996SWE
2218GOLBERG Paal1990NOR
2320CHAUVIN Valentin1995FRA
2423RASTELLI Maicol1991ITA
2528BUSKQVIST Alfred1996SWE
2619SILFVER Erik1990SWE
2722GRATE Marcus1996SWE
2824KAESER Erwan1992SUI
2927WESTBERG Karl-Johan1992SWE
3029HEDIGER Jovian1990SUI

3115BOLGER Kevin1993USA
3266JAGER Luke2000USA
335HANNEMAN Logan1993USA
3431SUHONEN Verneri1997FIN
3532JONSSON Olof1995SWE
3646LEPISTO Lauri1996FIN
3710HAMILTON Simeon1987USA
3856MIKKONEN Juho1990FIN
3941LAMPIC Janez1996SLO
4023DE FABIANI Francesco1993ITA
4112SCHAAD Roman1993SUI
4253MANCINI Tom1998FRA
438YAKIMUSHKIN Ivan1996RUS
4411JAY Renaud1991FRA
4543KILP Marko1993EST
4620BOLSHUNOV Alexander1996RUS
4738SELLER Ludek1995CZE
4858ERIKSSON Gustav1991SWE
4970CYR Antoine1998CAN
5068SHPUNTAU Yahor1999BLR
5163KENNEDY Russell1991CAN
5264BERGLUND Gustaf1998SWE
5345EISENLAUER Sebastian1990GER
5461GRALL-JOHNSON Pierre1999CAN
5555HIMMA Martin1999EST
5669POROMAA William2000SWE
5760SCHELY Theo1999FRA
5847MOSER Benjamin1997AUT
5948HABENICHT Tobias1993AUT
6042GRAZ Davide2000ITA

6167SCHNIDER Ueli1990SUI
6254RITCHIE Graham1998CAN
6351MIYAZAWA Hiroyuki1991JPN
6449VORANAU Aliaksandr1990BLR
6572MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL
6644FOETTINGER Michael1997AUT
6718CLUGNET James1996GBR
6876WONDERS Hunter1998USA
6965KALIVODA Tomas1998CZE
7073DREMLJUGA Karl Sebastian2001EST
7175VAICIULIS Modestas1989LTU
7271BELLINGHAM Phillip1991AUS
7377IKPEFAN Samuel Uduigowme1991NGR
7481MIKAYELYAN Mikayel1999ARM
7537PECHOUSEK Jan1997CZE
7674DE CAMPO Seve1998AUS
7779STROLIA Tautvydas1995LTU
7880POLLOCK Mark1992AUS
7978KORISTEK Jan1996SVK
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
571997GER
591996RUS
Annonse







Annonse