Resultater Verdenscup Falun - Sprint - Finale - Menn 2018



Resultater Verdenscup Falun - Sprint, finale, fri - Menn
Falun, Sverige - 16. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

* * Klikk her for resultatliste med tider i heat og finaler

Rank Bib Name Year Nation
 1  2 KLAEBO Johannes Hoesflot  1996  NOR 
 2  4 PELLEGRINO Federico  1990  ITA 
 3  11 CHANAVAT Lucas  1994  FRA 
 4  16 HAKOLA Ristomatti  1991  FIN 
 5  8 SVENSSON Oskar  1995  SWE 
 6  9 PETERSON Teodor  1988  SWE 
 7  21 DE FABIANI Francesco  1993  ITA 
 8  10 THORN Viktor  1996  SWE 
 9  1 BOLSHUNOV Alexander  1996  RUS 
 10  5 WESTBERG Karl-Johan  1992  SWE 
 11  6 HALFVARSSON Calle  1989  SWE 
 12  14 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR 
 13  3 GROS Baptiste  1990  FRA 
 14  13 HAMILTON Simeon  1987  USA 
 15  18 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN 
 16  24 YOUNG Andrew  1992  GBR 
 17  12 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR 
 18  19 IVERSEN Emil  1991  NOR 
 19  22 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR 
 20  30 HELLNER Marcus  1985  SWE 
 21  7 JAY Renaud  1991  FRA 
 22  15 MAEKI Joni  1995  FIN 
 23  17 PERSSON Anton  1995  SWE 
 24  25 NOVAK Michal  1996  CZE 
 25  27 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT 
 26  20 JOENSSON Emil  1985  SWE 
 27  23 KIM Magnus  1998  KOR 
 28  26 STAREGA Maciej  1990  POL 
 29  28 BALDAUF Dominik  1992  AUT 
 30  29 BOLGER Kevin  1993  USA 
 31  31 BJORNSEN Erik  1991  USA 
 32  32 LOCKE Julien  1993  CAN 
 33  33 JYLHAE Martti  1987  FIN 
 34  34 HARVEY Alex  1988  CAN 
 35  35 RETIVYKH Gleb  1991  RUS 
 36  36 DYRHAUG Niklas  1987  NOR 
 37  37 MANIFICAT Maurice  1986  FRA 
 38  38 SCHAAD Roman  1993  SUI 
 39  39 LINDBLAD Anton  1990  SWE 
 40  40 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR 
 41  41 JOUVE Richard  1994  FRA 
 42  42 RASTELLI Maicol  1991  ITA 
 43  43 NEWELL Andrew  1983  USA 
 44  44 CLUGNET James  1996  GBR 
 45  45 BING Thomas  1990  GER 
 46  47 THORN Gabriel  1994  SWE 
 46  46 BELOV Evgeniy  1990  RUS 
 48  48 SPITSOV Denis  1996  RUS 
 49  49 BAUMANN Jonas  1990  SUI 
 50  50 COLOGNA Dario  1986  SUI 
 51  51 LARKOV Andrey  1989  RUS 
 52  53 FURGER Roman  1990  SUI 
 52  52 SIMENC Miha  1995  SLO 
 54  54 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ 
 55  55 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS 
 56  56 BURY Dominik  1996  POL 
 57  57 TOENSETH Didrik  1991  NOR 
 58  58 HYVARINEN Perttu  1991  FIN 
 59  59 YOSHIDA Keishin  1987  JPN 
 60  60 CALDWELL Patrick  1994  USA 
 61  61 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA 
 62  62 SANDSTROEM Bjoern  1995  SWE 
 63  63 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR 
 64  64 RYPL Miroslav  1992  CZE 
 65  65 ROETHE Sjur  1988  NOR 
 66  66 NISKANEN Iivo  1992  FIN 
 67  67 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS 
 68  68 SALVADORI Giandomenico  1992  ITA 
 69  69 ERIKSSON Gustav  1991  SWE 
 70  70 HEIKKINEN Matti  1983  FIN 
 71  71 NOECKLER Dietmar  1988  ITA 
 72  72 PARISSE Clement  1993  FRA 
 73  73 HOLUND Hans Christer  1989  NOR 
 74  74 KERSHAW Devon  1982  CAN 
 75  75 LEHTONEN Lari  1987  FIN 
 76  76 DOBLER Jonas  1991  GER 
 77  77 ANTOLEC Jan  1990  POL 
 78  78 BURMAN Jens  1994  SWE 
 79  79 KNOP Petr  1994  CZE 
 80  80 SMITH Callum  1992  GBR 
 81  81 KILLICK Graeme  1989  CAN 
 82  82 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA 
 83  83 BOEGL Lucas  1990  GER 
 84  84 NORRIS David  1990  USA 
 85  85 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS 
 86  86 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE 
 87  87 PATTERSON Scott  1992  USA 
 88  88 DUVILLARD Robin  1983  FRA 
 89  89 NOTZ Florian  1992  GER 
 90  90 BABA Naoto  1996  JPN 
 91  91 ENGDAHL Petter  1994  SWE