Resultater Verdenscup Falun - Sprint - Finale - Menn 2019



Resultater Verdenscup Falun - Sprint, finale, fri - Menn
Falun, Sverige - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
2 18 IVERSEN Emil 1991 NOR
3 13 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR
4 2 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
5 12 BERGSTROEM Martin 1992 SWE
6 9 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR
7 19 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
8 21 RETIVYKH Gleb 1991 RUS
9 3 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
10 14 VALNES Erik 1996 NOR
11 5 CHANAVAT Lucas 1994 FRA
12 17 SIMENC Miha 1995 SLO
13 4 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN
14 6 JOUVE Richard 1994 FRA
15 15 GRATE Marcus 1996 SWE
16 20 PETERSON Teodor 1988 SWE
17 8 YOUNG Andrew 1992 GBR
18 11 SVENSSON Oskar 1995 SWE
19 23 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE
20 24 KRASNOV Andrey 1994 RUS
21 10 THORN Viktor 1996 SWE
22 16 HAMILTON Simeon 1987 USA
23 22 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE
24 25 PERSSON Anton 1995 SWE
25 30 VUORINEN Lauri 1995 FIN
26 7 MAEKI Joni 1995 FIN
27 26 BOLGER Kevin 1993 USA
28 28 NOVAK Michal 1996 CZE
29 29 ZELGER Stefan 1995 ITA
30 27 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR

31 31 HARVEY Alex 1988 CAN
32 32 FOSSLI Sondre Turvoll 1993 NOR
33 33 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT
34 34 EISENLAUER Sebastian 1990 GER
35 35 PENTSINEN Anssi 1986 FIN
36 36 SUHONEN Verneri 1997 FIN
37 37 KROGH Finn Haagen 1990 NOR
38 38 GROS Baptiste 1990 FRA
39 39 HANNEMAN Logan 1993 USA
40 40 HEDIGER Jovian 1990 SUI
41 41 STAREGA Maciej 1990 POL
42 42 SILFVER Erik 1990 SWE
43 43 JYLHAE Martti 1987 FIN
44 44 LAMPIC Janez 1996 SLO
45 45 JONSSON Olof 1995 SWE
46 46 BERGLUND Gustaf 1998 SWE
47 47 NORDSTROEM Gustav 1989 SWE
48 48 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS
49 49 FURGER Roman 1990 SUI
50 50 SCHAAD Roman 1993 SUI
51 51 BURY Dominik 1996 POL
52 52 COLOGNA Dario 1986 SUI
53 53 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS
54 54 MANCINI Tom 1998 FRA
55 55 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR
56 56 RUEESCH Jason 1994 SUI
56 57 AFLODAL Axel 1999 SWE
58 58 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL
59 59 TERENTEV Alexander 1999 RUS
60 60 SAXTON Benjamin 1993 USA

61 61 BURY Kamil 1995 POL
62 62 CLUGNET James 1996 GBR
63 63 HALFVARSSON Calle 1989 SWE
64 64 JACOBSSON Hugo 1997 SWE
65 65 MALTSEV Artem 1993 RUS
FIN


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +