Resultater Verdenscup Falun - Sprint - Prolog - Kvinner 2018



Resultater Verdenscup Falun - Sprint, prolog, fri - Kvinner
Falun, Sverige - 16. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  11 FALK Hanna  1989  SWE   2:59.88     0.00
 2  9 DIGGINS Jessica  1991  USA   3:01.53  +1.65  11.01
 3  19 NEPRYAEVA Natalia  1995  RUS   3:02.61  +2.73  18.21
 4  23 BJORNSEN Sadie  1989  USA   3:02.84  +2.96  19.75
 5  25 BJOERGEN Marit  1980  NOR   3:03.60  +3.72  24.82
 6  42 SUNDLING Jonna  1994  SWE   3:03.68  +3.80  25.35
 7  37 WENG Tiril Udnes  1996  NOR   3:04.78  +4.90  32.69
 8  30 DYVIK Anna  1994  SWE   3:05.78  +5.90  39.36
 9  3 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   3:06.39  +6.51  43.43
 10  36 MATVEEVA Natalia  1986  RUS   3:06.97  +7.09  47.30
 11  15 FALLA Maiken Caspersen  1990  NOR   3:07.19  +7.31  48.77
 12  28 KALLA Charlotte  1987  SWE   3:07.77  +7.89  52.64
 13  47 CARL Victoria  1995  GER   3:07.89  +8.01  53.44
 14  8 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR   3:08.09  +8.21  54.77
 15  24 RINGWALD Sandra  1990  GER   3:08.19  +8.31  55.44
 16  4 CALDWELL Sophie  1990  USA   3:08.26  +8.38  55.90
 17  18 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   3:08.31  +8.43  56.24
 18  20 RANDALL Kikkan  1982  USA   3:08.31  +8.43  56.24
 19  40 NORDSTROEM Maria  1991  SWE   3:08.45  +8.57  57.17
 20  21 FAEHNDRICH Nadine  1995  SUI   3:08.50  +8.62  57.51
 21  14 VAN DER GRAAFF Laurien  1987  SUI   3:08.95  +9.07  60.51
 22  2 INGEMARSDOTTER Ida  1985  SWE   3:09.26  +9.38  62.58
 23  6 BELORUKOVA Yulia  1995  RUS   3:09.51  +9.63  64.24
 24  13 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   3:09.73  +9.85  65.71
 25  38 LAMPIC Anamarija  1995  SLO   3:10.23  +10.35  69.05
 26  33 DAHLQVIST Maja  1994  SWE   3:10.24  +10.36  69.11
 27  31 SOEMSKAR Linn  1989  SWE   3:10.55  +10.67  71.18
 28  48 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   3:10.55  +10.67  71.18
 29  55 BROCARD Elisa  1984  ITA   3:10.57  +10.69  71.31
 30  7 WENG Heidi  1991  NOR   3:10.68  +10.80  72.05
 31  44 VUERICH Gaia  1991  ITA   3:10.76  +10.88  72.58
 32  41 FABJAN Vesna  1985  SLO   3:10.94  +11.06  73.78
 33  43 CEBASEK Alenka  1989  SLO   3:11.01  +11.13  74.25
 34  16 HAGA Ragnhild  1991  NOR   3:11.30  +11.42  76.18
 35  26 BOEHLER Stefanie  1981  GER   3:11.34  +11.46  76.45
 36  51 LUNDGREN Moa  1998  SWE   3:11.41  +11.53  76.92
 37  39 SARGENT Ida  1988  USA   3:11.70  +11.82  78.85
 38  71 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR   3:11.93  +12.05  80.39
 39  35 OEBERG Jennie  1989  SWE   3:12.38  +12.50  83.39
 40  22 SAARINEN Aino-Kaisa  1979  FIN   3:12.43  +12.55  83.72
 41  60 NISHIKAWA Emily  1989  CAN   3:12.60  +12.72  84.86
 42  52 UNTERWEGER Lisa  1995  AUT   3:12.67  +12.79  85.32
 43  65 FINK Pia  1995  GER   3:12.81  +12.93  86.26
 44  12 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN   3:13.24  +13.36  89.13
 45  57 ISTOMINA Mariya  1997  RUS   3:13.50  +13.62  90.86
 46  34 SETTLIN Evelina  1992  SWE   3:13.52  +13.64  90.99
 47  68 ANDERSSON Ebba  1997  SWE   3:13.78  +13.90  92.73
 47  61 JASKOWIEC Sylwia  1986  POL   3:13.78  +13.90  92.73
 49  54 BEATTY Dahria  1994  CAN   3:13.84  +13.96  93.13
 50  45 BRENNAN Rosie  1988  USA   3:14.39  +14.51  96.80
 51  32 LAURENT Greta  1992  ITA   3:14.60  +14.72  98.20
 52  64 HAGSTROEM Johanna  1998  SWE   3:15.35  +15.47  103.20
 53  17 STADLOBER Teresa  1993  AUT   3:15.39  +15.51  103.47
 54  10 HAAG Anna  1986  SWE   3:15.90  +16.02  106.87
 55  49 MATINTALO Johanna  1996  FIN   3:16.22  +16.34  109.01
 56  46 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   3:16.24  +16.36  109.14
 57  1 MONONEN Laura  1984  FIN   3:16.50  +16.62  110.87
 58  75 THOMAS HUGUE Coraline  1984  FRA   3:16.93  +17.05  113.74
 59  66 SAAPUNKI Susanna  1992  FIN   3:17.02  +17.14  114.34
 60  5 VON SIEBENTHAL Nathalie  1993  SUI   3:17.09  +17.21  114.81
 61  63 BROWNE Cendrine  1993  CAN   3:17.29  +17.41  116.14
 62  29 VISNAR Katja  1984  SLO   3:17.69  +17.81  118.81
 63  70 ISHIDA Masako  1980  JPN   3:18.48  +18.60  124.08
 64  62 PATTERSON Caitlin  1990  USA   3:19.77  +19.89  132.69
 65  53 NEKRASOVA Polina  1998  RUS   3:20.25  +20.37  135.89
 66  56 ZHAMBALOVA Alisa  1994  RUS   3:21.23  +21.35  142.43
 67  73 STEPHEN Elizabeth  1987  USA   3:21.35  +21.47  143.23
 68  27 SEDOVA Anastasia  1995  RUS   3:21.71  +21.83  145.63
 69  50 HENNIG Katharina  1996  GER   3:22.95  +23.07  153.90
 70  59 MILLER Kaitlynn  1991  USA   3:23.18  +23.30  155.44
 71  58 MODIG Lovisa  1993  SWE   3:23.56  +23.68  157.97
 72  72 KOCHER Zina  1982  CAN   3:24.77  +24.89  166.04
 73  76 ZHEREBYATEVA Anna  1997  RUS   3:25.02  +25.14  167.71
 74  69 DURKINA Lidia  1997  RUS   3:26.51  +26.63  177.65
 75  74 KODAMA Miki  1996  JPN   3:37.93  +38.05  253.84
 76  67 FRANKOWSKI Rosie  1991  USA   3:40.97  +41.09  274.12