Resultater Verdenscup Falun - Sprint - Prolog - Kvinner 2019



Resultater Verdenscup Falun - Sprint, prolog, fri - Kvinner
Falun, Sverige - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 12 DAHLQVIST Maja 1994 SWE 2:55.00 0.00 0.00
2 18 SUNDLING Jonna 1994 SWE 2:56.89 +1.89 12.96
3 6 NILSSON Stina 1993 SWE 2:57.81 +2.81 19.27
4 16 BJORNSEN Sadie 1989 USA 3:00.26 +5.26 36.07
5 34 LUNDGREN Moa 1998 SWE 3:00.76 +5.76 39.50
6 13 FALK Hanna 1989 SWE 3:01.12 +6.12 41.97
7 26 LAMPIC Anamarija 1995 SLO 3:01.13 +6.13 42.03
8 10 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 3:02.07 +7.07 48.48
9 7 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI 3:02.16 +7.16 49.10
10 25 HAGSTROEM Johanna 1998 SWE 3:02.24 +7.24 49.65
11 5 LAURENT Greta 1992 ITA 3:03.06 +8.06 55.27
12 56 SVAHN Linn 1999 SWE 3:03.33 +8.33 57.12
13 4 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR 3:03.35 +8.35 57.26
14 1 CALDWELL Sophie 1990 USA 3:03.41 +8.41 57.67
15 8 MATVEEVA Natalia 1986 RUS 3:03.51 +8.51 58.35
16 11 UREVC Eva 1995 SLO 3:04.04 +9.04 61.99
17 9 SETTLIN Evelina 1992 SWE 3:04.19 +9.19 63.02
18 2 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 3:04.28 +9.28 63.63
19 29 DYVIK Anna 1994 SWE 3:04.73 +9.73 66.72
20 30 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR 3:04.80 +9.80 67.20
21 21 DIGGINS Jessica 1991 USA 3:04.91 +9.91 67.95
22 19 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 3:05.18 +10.18 69.81
23 15 VISNAR Katja 1984 SLO 3:05.22 +10.22 70.08
24 24 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 3:05.30 +10.30 70.63
25 3 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS 3:05.41 +10.41 71.38
26 32 EIDE Mari 1989 NOR 3:06.14 +11.14 76.39
27 28 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 3:06.78 +11.78 80.78
28 42 OEBERG Jennie 1989 SWE 3:06.91 +11.91 81.67
29 59 RIBOM Emma 1997 SWE 3:07.12 +12.12 83.11
30 27 STENSETH Ane Appelkvist 1995 NOR 3:07.24 +12.24 83.93

31 23 CEBASEK Alenka 1989 SLO 3:07.37 +12.37 84.82
32 22 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI 3:07.40 +12.40 85.03
33 61 FINK Pia 1995 GER 3:07.51 +12.51 85.78
34 44 KERN Julia 1997 USA 3:07.70 +12.70 87.09
35 37 KALVAA Anne Kjersti 1992 NOR 3:08.13 +13.13 90.03
36 33 FABJAN Vesna 1985 SLO 3:08.26 +13.26 90.93
37 36 SARGENT Ida 1988 USA 3:08.44 +13.44 92.16
38 38 BROCARD Elisa 1984 ITA 3:08.50 +13.50 92.57
39 50 MATSOKINA Hristina 1998 RUS 3:08.55 +13.55 92.91
40 40 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 3:09.33 +14.33 98.26
41 51 KALLA Charlotte 1987 SWE 3:09.38 +14.38 98.61
42 20 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 3:09.63 +14.63 100.32
43 52 MONONEN Laura 1984 FIN 3:09.69 +14.69 100.73
44 17 RINGWALD Sandra 1990 GER 3:09.91 +14.91 102.24
45 14 GIMMLER Laura 1993 GER 3:10.11 +15.11 103.61
46 39 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 3:10.74 +15.74 107.93
47 31 ALESHINA Tatiana 1994 RUS 3:10.92 +15.92 109.17
48 57 ROENNLUND Elina 1996 SWE 3:11.09 +16.09 110.33
49 54 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 3:11.38 +16.38 112.32
50 35 WINKLER Anne 1994 GER 3:12.25 +17.25 118.29
51 43 BERANOVA Tereza 1998 CZE 3:12.70 +17.70 121.37
52 60 CHAMIOT MAITRAL Laura 1998 FRA 3:12.88 +17.88 122.61
53 47 BRENNAN Rosie 1988 USA 3:14.43 +19.43 133.23
54 55 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI 3:14.47 +19.47 133.51
55 46 SCARDONI Lucia 1991 ITA 3:16.21 +21.21 145.44
56 53 HERRMANN Nadine 1995 GER 3:16.37 +21.37 146.54
57 48 NORDSTROEM Maria 1991 SWE 3:16.81 +21.81 149.55
58 45 SOBOLEVA Elena 1992 RUS 3:17.39 +22.39 153.53
59 63 YEATON Jessica 1991 AUS 3:18.82 +23.82 163.34
60 49 LYLYNPERA Katri 1994 FIN 3:20.85 +25.85 177.26

61 62 MILLER Kaitlynn 1991 USA 3:22.23 +27.23 186.72
62 58 NOVAKOVA Petra 1993 CZE 3:24.37 +29.37 201.39
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
41 SCHICHO Elisabeth 1991 GER


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +