Resultater Verdenscup Falun - Sprint - Prolog - Menn 2019



Resultater Verdenscup Falun - Sprint, prolog, fri - Menn
Falun, Sverige - 16. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Sluttid Tid etter FIS-poeng
1 16 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 2:33.38 0.00 0.00
2 15 PELLEGRINO Federico 1990 ITA 2:34.64 +1.26 9.86
3 23 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 2:35.60 +2.22 17.37
4 1 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN 2:36.28 +2.90 22.69
5 3 CHANAVAT Lucas 1994 FRA 2:36.76 +3.38 26.44
6 12 JOUVE Richard 1994 FRA 2:36.80 +3.42 26.76
7 13 MAEKI Joni 1995 FIN 2:37.02 +3.64 28.48
8 18 YOUNG Andrew 1992 GBR 2:37.52 +4.14 32.39
9 4 BRANDSDAL Eirik 1986 NOR 2:37.53 +4.15 32.47
10 14 THORN Viktor 1996 SWE 2:37.88 +4.50 35.21
11 11 SVENSSON Oskar 1995 SWE 2:37.94 +4.56 35.68
12 38 BERGSTROEM Martin 1992 SWE 2:38.15 +4.77 37.32
13 2 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR 2:38.26 +4.88 38.18
14 21 VALNES Erik 1996 NOR 2:38.60 +5.22 40.84
15 47 GRATE Marcus 1996 SWE 2:38.65 +5.27 41.23
16 10 HAMILTON Simeon 1987 USA 2:38.80 +5.42 42.40
17 17 SIMENC Miha 1995 SLO 2:39.03 +5.65 44.20
18 25 IVERSEN Emil 1991 NOR 2:39.31 +5.93 46.39
19 22 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 2:39.38 +6.00 46.94
20 6 PETERSON Teodor 1988 SWE 2:39.57 +6.19 48.43
21 26 RETIVYKH Gleb 1991 RUS 2:39.63 +6.25 48.90
22 19 WESTBERG Karl-Johan 1992 SWE 2:39.82 +6.44 50.38
23 34 HAEGGSTROEM Johan 1992 SWE 2:40.03 +6.65 52.03
24 29 KRASNOV Andrey 1994 RUS 2:40.39 +7.01 54.84
25 44 PERSSON Anton 1995 SWE 2:40.76 +7.38 57.74
26 30 BOLGER Kevin 1993 USA 2:40.82 +7.44 58.21
27 39 STENSHAGEN Mattis 1996 NOR 2:41.23 +7.85 61.42
28 35 NOVAK Michal 1996 CZE 2:41.24 +7.86 61.49
29 40 ZELGER Stefan 1995 ITA 2:41.31 +7.93 62.04
30 37 VUORINEN Lauri 1995 FIN 2:41.49 +8.11 63.45

31 8 HARVEY Alex 1988 CAN 2:41.78 +8.40 65.72
32 9 FOSSLI Sondre Turvoll 1993 NOR 2:42.51 +9.13 71.43
33 61 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT 2:42.91 +9.53 74.56
34 51 EISENLAUER Sebastian 1990 GER 2:43.01 +9.63 75.34
35 43 PENTSINEN Anssi 1986 FIN 2:43.16 +9.78 76.52
36 45 SUHONEN Verneri 1997 FIN 2:43.26 +9.88 77.30
37 7 KROGH Finn Haagen 1990 NOR 2:43.33 +9.95 77.85
38 5 GROS Baptiste 1990 FRA 2:43.41 +10.03 78.47
39 46 HANNEMAN Logan 1993 USA 2:43.42 +10.04 78.55
40 24 HEDIGER Jovian 1990 SUI 2:43.44 +10.06 78.71
41 36 STAREGA Maciej 1990 POL 2:43.45 +10.07 78.78
42 49 SILFVER Erik 1990 SWE 2:43.47 +10.09 78.94
43 33 JYLHAE Martti 1987 FIN 2:43.63 +10.25 80.19
44 53 LAMPIC Janez 1996 SLO 2:44.31 +10.93 85.51
45 54 JONSSON Olof 1995 SWE 2:44.66 +11.28 88.25
46 48 BERGLUND Gustaf 1998 SWE 2:44.82 +11.44 89.50
47 50 NORDSTROEM Gustav 1989 SWE 2:45.36 +11.98 93.73
48 42 SOBAKAREV Andrey 1996 RUS 2:45.81 +12.43 97.25
49 41 FURGER Roman 1990 SUI 2:45.91 +12.53 98.03
50 32 SCHAAD Roman 1993 SUI 2:45.93 +12.55 98.19
51 58 BURY Dominik 1996 POL 2:46.11 +12.73 99.60
52 59 COLOGNA Dario 1986 SUI 2:47.12 +13.74 107.50
53 63 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS 2:47.16 +13.78 107.81
54 62 MANCINI Tom 1998 FRA 2:47.27 +13.89 108.67
55 52 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 2:47.57 +14.19 111.02
56 57 RUEESCH Jason 1994 SUI 2:48.46 +15.08 117.98
56 65 AFLODAL Axel 1999 SWE 2:48.46 +15.08 117.98
58 64 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 2:48.71 +15.33 119.94
59 28 TERENTEV Alexander 1999 RUS 2:48.77 +15.39 120.41
60 56 SAXTON Benjamin 1993 USA 2:49.39 +16.01 125.26

61 60 BURY Kamil 1995 POL 2:49.71 +16.33 127.76
62 27 CLUGNET James 1996 GBR 2:51.60 +18.22 142.55
63 20 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 2:51.63 +18.25 142.78
64 55 JACOBSSON Hugo 1997 SWE 3:03.10 +29.72 232.52
65 31 MALTSEV Artem 1993 RUS 3:05.18 +31.80 248.79