Resultater Verdenscup Finland - Damer, sprint kvalik 2014



Resultater Orientering

Verdenscup - Damer, sprint kvalik - 3,9 km
Imatra, Finland - 12. juni 2014

1 256 SUI Judith Wyder Switzerland 13:44    
2 253 DEN Maja Alm Denmark 13:46 +2  
3 238 FIN Minna Kauppi Finland 14:05 +21  
4 234 GBR Catherine Taylor Great Britain 14:07 +23  
5 252 UKR Nadiya Volynska Ukraine 14:13 +29  
6 255 SWE Tove Alexandersson Sweden 14:16 +32  
  243 SWE Helena Jansson Sweden 14:16 +32  
8 254 DEN Emma Klingenberg Denmark 14:18 +34  
9 250 SUI Julia Gross Switzerland 14:21 +37  
10 220 NOR Anne Lind Norway 14:30 +46  
  245 SWE Lina Strand Sweden 14:30 +46  
12 242 SWE Lilian Forsgren Sweden 14:32 +48  
13 251 SUI Rahel Friederich Switzerland 14:40 +56  
  248 SWE Lena Eliasson Sweden 14:40 +56  
15 222 NOR Gøril Sund Norway 14:44 +1:00  
16 240 SWE Karolin Ohlsson Sweden 14:47 +1:03  
17 237 RUS Anastasia Tikhonova Russia 14:48 +1:04  
18 236 SWE Alva Olsson Sweden 14:52 +1:08  
  239 FIN Marika Teini Finland 14:52 +1:08  
20 201 NOR Heidi Mårtensson Norway 14:57 +1:13  
21 244 NOR Heidi Bagstevold Norway 14:58 +1:14  
  246 FIN Venla Niemi Finland 14:58 +1:14  
23 216 SUI Bettina Aebi Switzerland 15:05 +1:21  
24 227 FRA Amélie Chataing France 15:08 +1:24  
25 247 RUS Galina Vinogradova Russia 15:13 +1:29  
26 233 FIN Anna Närhi Finland 15:15 +1:31  
  211 SUI Brigitta Mathys Switzerland 15:15 +1:31  
28 219 RUS Natalia Vinogradova Russia 15:16 +1:32  
29 225 SWE Josefine Engström Sweden 15:18 +1:34  
30 203 NOR Emma Johansson Norway 15:20 +1:36  
  214 EST Evely Kaasiku Estonia 15:20 +1:36  
32 249 GBR Tessa Hill Great Britain 15:21 +1:37  
33 235 NOR Silje Jahren Norway 15:22 +1:38  
  224 NOR Ingjerd Myhre Norway 15:22 +1:38  
35 230 FRA Léa Vercellotti France 15:28 +1:44  
  231 DEN Stine Hagner Denmark 15:28 +1:44  
37 232 FIN Maija Sianoja Finland 15:37 +1:53  
38 241 SUI Elena Roos Switzerland 15:38 +1:54  
39 202 FIN Julia Björkstrand Finland 15:39 +1:55  
40 205 RUS Anastasia Potapenko Russia 15:41 +1:57  
41 209 DEN Nicoline Klysner Denmark 15:44 +2:00  
42 213 EST Liis Johanson Estonia 15:50 +2:06  
43 206 GBR Ruth Holmes Great Britain 15:52 +2:08  
44 226 LTU Gabija Razaityte Lithuania 15:53 +2:09  
45 212 POL Paulina Faron Poland 15:56 +2:12  
46 223 SUI Lilly Gross Switzerland 16:01 +2:17  
  208 FRA Isia Basset France 16:01 +2:17  
  207 LTU Tekle Gvildyte Lithuania 16:01 +2:17  
49 217 POL Ewa Gwozdz Poland 16:05 +2:21  
50 228 FIN Tuulia Viberg Finland 16:16 +2:32  
51 215 AUT Laura Ramstein Austria 16:31 +2:47  
52 204 POL Agata Stankiewicz Poland 16:32 +2:48  
53 229 EST Annika Rihma Estonia 16:34 +2:50  
  218 EST Kirti Rebane Estonia DQ    
  210 FIN Marttiina Joensuu Finland DQ    
  221 LAT Laura Vike Latvia DNS


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +