Resultater Verdenscup Holmenkollen - 50 km - Menn 2018



Resultater Verdenscup Holmenkollen - 50 km, fri - Menn
Oslo - 10. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points WC Points
 1  4 COLOGNA Dario  1986  SUI   2:01:48.1     0.00  100
 2  3 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   2:01:48.1     0.00  80
 3  29 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   2:01:49.2  +1.1  0.21  60
 4  20 ROETHE Sjur  1988  NOR   2:01:52.3  +4.2  0.80  50
 5  14 SPITSOV Denis  1996  RUS   2:01:52.5  +4.4  0.84  45
 6  6 HOLUND Hans Christer  1989  NOR   2:01:52.6  +4.5  0.86  40
 7  12 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   2:02:03.2  +15.1  2.89  36
 8  24 NOTZ Florian  1992  GER   2:02:14.0  +25.9  4.96  32
 9  5 HARVEY Alex  1988  CAN   2:02:20.5  +32.4  6.21  29
 10  42 DUVILLARD Robin  1983  FRA   2:02:21.6  +33.5  6.42  26
 11  13 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   2:02:31.6  +43.5  8.33  24
 12  30 BACKSCHEIDER Adrien  1992  FRA   2:02:33.6  +45.5  8.72  22
 13  7 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   2:02:34.4  +46.3  8.87  20
 14  23 AUGDAL Eirik Sverdrup  1995  NOR   2:02:41.6  +53.5  10.25  18
 15  22 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   2:02:44.1  +56.0  10.73  16
 16  32 PATTERSON Scott  1992  USA   2:02:44.4  +56.3  10.79  15
 17  41 SVEEN Simen Andreas  1988  NOR   2:02:46.1  +58.0  11.11  14
 18  27 STOCK Daniel  1992  NOR   2:03:12.9  +1:24.8  16.24  13
 19  51 BERTOLINA Mirco  1991  ITA   2:03:23.8  +1:35.7  18.33  12
 20  33 DOBLER Jonas  1991  GER   2:03:38.0  +1:49.9  21.05  11
 21  2 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   2:03:39.9  +1:51.8  21.42  10
 22  18 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   2:03:44.4  +1:56.3  22.28  9
 23  53 ENGDAHL Petter  1994  SWE   2:04:19.8  +2:31.7  29.06  8
 24  9 NISKANEN Iivo  1992  FIN   2:04:24.2  +2:36.1  29.90  7
 25  8 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   2:05:14.7  +3:26.6  39.58  6
 26  47 SANDSTROEM Bjoern  1995  SWE   2:05:17.3  +3:29.2  40.08  5
 27  44 NYGAARD Per Kristian  1987  NOR   2:05:28.4  +3:40.3  42.20  4
 28  35 KERSHAW Devon  1982  CAN   2:05:31.7  +3:43.6  42.83  3
 29  21 LEHTONEN Lari  1987  FIN   2:05:43.6  +3:55.5  45.11  2
 30  34 YAKIMUSHKIN Ivan  1996  RUS   2:06:01.8  +4:13.7  48.60  1
 31  28 RUNDGREEN Mathias  1991  NOR   2:06:03.5  +4:15.4  48.93  0
 32  31 HOEL Johan  1994  NOR   2:06:14.5  +4:26.4  51.03  0
 33  26 LIVERS Toni  1983  SUI   2:06:42.9  +4:54.8  56.47  0
 34  48 KILLICK Graeme  1989  CAN   2:06:43.2  +4:55.1  56.53  0
 35  16 DYRHAUG Niklas  1987  NOR   2:07:09.7  +5:21.6  61.61  0
 36  43 BABA Naoto  1996  JPN   2:07:09.8  +5:21.7  61.63  0
 37  17 PARISSE Clement  1993  FRA   2:07:52.5  +6:04.4  69.81  0
 38  37 NORRIS David  1990  USA   2:08:07.8  +6:19.7  72.74  0
 39  25 TARANTOLA Damien  1991  FRA   2:08:20.5  +6:32.4  75.17  0
 40  1 KLAEBO Johannes Hoesflot  1996  NOR   2:08:37.7  +6:49.6  78.47  0
 41  11 IVERSEN Emil  1991  NOR   2:08:38.4  +6:50.3  78.60  0
 42  39 HYVARINEN Perttu  1991  FIN   2:08:50.5  +7:02.4  80.92  0
 43  54 KNOP Petr  1994  CZE   2:08:59.1  +7:11.0  82.57  0
 44  10 TOENSETH Didrik  1991  NOR   2:09:44.4  +7:56.3  91.24  0
 45  57 TRITSCHER Bernhard  1988  AUT   2:09:53.8  +8:05.7  93.04  0
 46  40 CALDWELL Patrick  1994  USA   2:10:00.4  +8:12.3  94.31  0
 47  45 SHIELDS Andy  1991  CAN   2:10:01.7  +8:13.6  94.56  0
 48  38 LAPIERRE Jules  1996  FRA   2:10:25.1  +8:37.0  99.04  0
 49  46 RAZYM Ales  1986  CZE   2:11:08.1  +9:20.0  107.28  0
 50  55 NOVAK Michal  1996  CZE   2:12:05.3  +10:17.2  118.24  0
 51  49 HOFFMAN Noah  1989  USA   2:12:16.0  +10:27.9  120.29  0
 52  50 BOLGER Kevin  1993  USA   2:14:32.3  +12:44.2  146.40  0
 53  61 KIM Magnus  1998  KOR   2:15:07.9  +13:19.8  153.22  0
 54  56 ROJO Imanol  1990  ESP   2:15:27.1  +13:39.0  156.89  0
 55  59 VUORELA Markus  1996  FIN   2:16:01.5  +14:13.4  163.48  0
 56  60 GUMMERUS Lauri  1996  FIN   2:16:55.6  +15:07.5  173.85  0
 57  58 DANIELSSON Filip  1996  SWE   2:21:13.1  +19:25.0  223.18  0
 58  15 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   2:23:07.4  +21:19.3  245.07  0
Did not finish
   52 HAMILTON Simeon  1987  USA         0
   36 ESTEVE ALTIMIRAS Irineu  1996  AND         0
   19 BOEGL Lucas  1990  GER         0
 
 
Sanctions
 3020003  ESTEVE ALTIMIRAS Irineu  AND  
   Written reprimand, ICR 343.6 did not follow marked course


Se våre sider for Beitosprinten:
* Alle resultater| Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel