-->

Resultater Verdenscup Holmenkollen - Kvinner - 30 km - 2020



Resultater Verdenscup Holmenkollen
Oslo, Norge - 7. mars 2020

Arrangementstype: Langrenn

KVINNER - 30 KM - FELLESSTART - KLASSISK

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
115KARLSSON Frida1999SWE1:22:19.10.000.00
21JOHAUG Therese1988NOR1:22:20.3+1.20.34
33ANDERSSON Ebba1997SWE1:22:40.0+20.95.92
48KALLA Charlotte1987SWE1:22:59.6+40.511.48
54NEPRYAEVA Natalia1995RUS1:23:02.2+43.112.22
612HENNIG Katharina1996GER1:23:03.0+43.912.44
79NISKANEN Kerttu1988FIN1:23:05.8+46.713.24
813LAMPIC Anamarija1995SLO1:23:07.1+48.013.61
916KYLLOENEN Anne1987FIN1:23:07.4+48.313.69
1026FAEHNDRICH Nadine1995SUI1:23:08.1+49.013.89
116PARMAKOSKI Krista1990FIN1:23:08.5+49.414.00
1222MONONEN Laura1984FIN1:23:08.5+49.414.00
1329THEODORSEN Silje1994NOR1:23:08.8+49.714.09
1425SLIND Silje Oeyre1988NOR1:23:09.8+50.714.37
157STADLOBER Teresa1993AUT1:23:10.1+51.014.46
165JACOBSEN Astrid Uhrenholdt1987NOR1:23:10.4+51.314.54
172WENG Heidi1991NOR1:23:31.4+1:12.320.49
1817KALVAA Anne Kjersti1992NOR1:23:53.7+1:34.626.81
1932HARSEM Kathrine Rolsted1989NOR1:23:58.1+1:39.028.06
2024SVENDSEN Anna1990NOR1:25:25.4+3:06.352.81
2120ISHIDA Masako1980JPN1:25:26.7+3:07.653.18
2240MATINTALO Johanna1996FIN1:25:40.8+3:21.757.17
2318ZHAMBALOVA Alisa1994RUS1:25:44.2+3:25.158.14
2414RAZYMOVA Katerina1991CZE1:25:45.1+3:26.058.39
2536SLIND Kari Oeyre1991NOR1:26:09.1+3:50.065.19
2635NORDSTROEM Maria1991SWE1:26:26.5+4:07.470.13
2739WENG Lotta Udnes1996NOR1:26:27.1+4:08.070.30
2821SMEDAAS Magni1995NOR1:26:27.8+4:08.770.49
2911HAGA Ragnhild1991NOR1:26:47.8+4:28.776.16
3043LI Xin1992CHN1:27:00.7+4:41.679.82

3119KIRPICHENKO Yana1996RUS1:27:01.6+4:42.580.08
3223SMIRNOVA Ekaterina1996RUS1:27:08.3+4:49.281.97
3345SKAANES Marte1996NOR1:27:32.8+5:13.788.92
3437VASILIEVA Lilia1994RUS1:27:38.9+5:19.890.65
3530IKSANOVA Alija1984RUS1:27:39.4+5:20.390.79
3631VINSA Lisa1995SWE1:27:44.5+5:25.492.24
3744SAAPUNKI Susanna1992FIN1:27:46.3+5:27.292.75
3846BJOERNSGAARD Marthe1993NOR1:28:03.3+5:44.297.56
3947OEHRN Rebecca1996SWE1:28:29.8+6:10.7105.08
4048GANZ Caterina1995ITA1:28:30.8+6:11.7105.36
4133FINK Pia1995GER1:28:31.7+6:12.6105.61
4251MA Qinghua1995CHN1:30:33.3+8:14.2140.08
4327PELLEGRINI Sara1986ITA1:30:36.0+8:16.9140.85
4442SIMPSON-LARSEN Karoline1997NOR1:30:50.5+8:31.4144.96
4538HERRMANN Nadine1995GER1:31:31.6+9:12.5156.61
4649LUKONINA Ina1994BLR1:32:33.5+10:14.4174.15
4734PATTERSON Caitlin1990USA1:32:34.2+10:15.1174.35
4841MILLER Kaitlynn1991USA1:32:56.6+10:37.5180.70
4950RORABAUGH Becca1989USA1:34:45.5+12:26.4211.57
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
10MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA
28SERONOSOVA Polina1993BLR



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +