Resultater Verdenscup Kuusamo - 10 km - Kvinner 2016


Annonse

Resultater Verdenscup Kuusamo - 10 km, klassisk, kvinner
Ruka, Kuusamo, Finland - 27. november 2016

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  30 BJOERGEN Marit  1980  NOR   26:55.2     0.00
 2  38 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN   26:59.8  +4.6  2.28
 3  32 WENG Heidi  1991  NOR   27:07.9  +12.7  6.29
 4  34 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   27:32.0  +36.8  18.23
 5  26 FESSEL Nicole  1983  GER   27:37.6  +42.4  21.00
 6  48 MONONEN Laura  1984  FIN   27:45.2  +50.0  24.76
 7  29 CARL Victoria  1995  GER   27:46.9  +51.7  25.61
 7  27 NILSSON Stina  1993  SWE   27:46.9  +51.7  25.61
 9  42 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   27:47.6  +52.4  25.95
 10  40 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt  1987  NOR   27:59.2  +1:04.0  31.70
 11  22 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN   28:01.6  +1:06.4  32.89
 12  63 TCHEKALEVA Yulia  1984  RUS   28:03.7  +1:08.5  33.93
 13  36 DIGGINS Jessica  1991  USA   28:04.2  +1:09.0  34.18
 14  9 FALK Hanna  1989  SWE   28:04.8  +1:09.6  34.47
 15  46 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   28:07.7  +1:12.5  35.91
 16  3 SAARINEN Aino-Kaisa  1979  FIN   28:08.7  +1:13.5  36.40
 17  54 BJORNSEN Sadie  1989  USA   28:10.1  +1:14.9  37.10
 18  58 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   28:10.3  +1:15.1  37.20
 19  24 SEDOVA Anastasia  1995  RUS   28:15.7  +1:20.5  39.87
 20  8 NEPRYAEVA Natalia  1995  RUS   28:18.3  +1:23.1  41.16
 21  28 INGEMARSDOTTER Ida  1985  SWE   28:20.5  +1:25.3  42.25
 22  44 BOEHLER Stefanie  1981  GER   28:31.9  +1:36.7  47.89
 23  10 HAAG Anna  1986  SWE   28:32.4  +1:37.2  48.14
 24  14 ISHIDA Masako  1980  JPN   28:35.4  +1:40.2  49.63
 25  23 RINGWALD Sandra  1990  GER   28:37.6  +1:42.4  50.72
 26  52 STADLOBER Teresa  1993  AUT   28:39.1  +1:43.9  51.46
 27  21 HENNIG Katharina  1996  GER   28:39.5  +1:44.3  51.66
 28  19 PATTERSON Caitlin  1990  USA   28:40.6  +1:45.4  52.20
 29  59 WIKEN Emma  1989  SWE   28:45.3  +1:50.1  54.53
 30  39 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   28:51.6  +1:56.4  57.65
 31  11 FALLA Maiken Caspersen  1990  NOR   28:53.1  +1:57.9  58.40
 32  50 SLIND Kari Oeyre  1991  NOR   28:57.6  +2:02.4  60.62
 33  20 NOVAKOVA Petra  1993  CZE   29:00.6  +2:05.4  62.11
 34  35 LAMPIC Anamarija  1995  SLO   29:05.0  +2:09.8  64.29
 35  1 BELORUKOVA Yulia  1995  RUS   29:11.2  +2:16.0  67.36
 36  13 KALSINA Polina  1989  RUS   29:14.1  +2:18.9  68.80
 37  79 LI Xin  1992  CHN   29:16.0  +2:20.8  69.74
 38  6 TSAREVA Olga  1990  RUS   29:16.5  +2:21.3  69.99
 39  4 BRENNAN Rosie  1988  USA   29:17.4  +2:22.2  70.43
 40  68 SHEVCHENKO Anna  1993  KAZ   29:19.9  +2:24.7  71.67
 41  15 SOBOLEVA Elena  1992  RUS   29:22.2  +2:27.0  72.81
 42  45 LYLYNPERA Katri  1994  FIN   29:24.2  +2:29.0  73.80
 43  41 RANDALL Kikkan  1982  USA   29:24.9  +2:29.7  74.15
 44  55 SARGENT Ida  1988  USA   29:25.6  +2:30.4  74.49
 45  16 DE MARTIN TOPRANIN Virginia  1987  ITA   29:26.9  +2:31.7  75.14
 46  25 BELGER Julia  1994  GER   29:28.3  +2:33.1  75.83
 47  56 VON SIEBENTHAL Nathalie  1993  SUI   29:32.2  +2:37.0  77.76
 48  18 SCARDONI Lucia  1991  ITA   29:38.3  +2:43.1  80.78
 49  37 ANTYPENKO Tetyana  1981  UKR   29:39.6  +2:44.4  81.43
 50  75 ALBA Laura  1985  EST   29:41.3  +2:46.1  82.27
 51  49 PITKANEN Marjaana  1991  FIN   29:42.1  +2:46.9  82.66
 52  47 SAAPUNKI Susanna  1992  FIN   29:46.1  +2:50.9  84.65
 53  71 JULIN Andrea  1994  FIN   29:47.5  +2:52.3  85.34
 54  69 STOYAN Anna  1993  KAZ   29:48.5  +2:53.3  85.83
 55  5 CEBASEK Alenka  1989  SLO   29:51.8  +2:56.6  87.47
 56  72 KAINULAINEN Anni  1992  FIN   29:54.8  +2:59.6  88.95
 57  7 KOBAYASHI Yuki  1987  JPN   29:57.6  +3:02.4  90.34
 58  53 BROWNE Cendrine  1993  CAN   30:00.0  +3:04.8  91.53
 59  12 NISHIKAWA Emily  1989  CAN   30:02.3  +3:07.1  92.67
 60  57 HAKALA Maija  1984  FIN   30:07.7  +3:12.5  95.34
 61  61 GROHOVA Karolina  1990  CZE   30:08.6  +3:13.4  95.79
 61  31 CALDWELL Sophie  1990  USA   30:08.6  +3:13.4  95.79
 63  74 SAARI Anna-Kaisa  1995  FIN   30:12.3  +3:17.1  97.62
 64  64 BYKOVA Irina  1993  KAZ   30:19.3  +3:24.1  101.09
 65  76 TAYLOR Annika  1993  GBR   30:22.4  +3:27.2  102.63
 66  17 EINFALT Lea  1994  SLO   30:25.1  +3:29.9  103.96
 67  51 SHEVCHENKO Valentina  1975  UKR   30:26.3  +3:31.1  104.56
 68  67 RAHKOLA Hennariikka  1992  FIN   30:30.1  +3:34.9  106.44
 69  80 VISNAR Katja  1984  SLO   30:31.3  +3:36.1  107.03
 70  43 KOLB Hanna  1991  GER   30:33.2  +3:38.0  107.97
 71  33 LEE Chae-won  1981  KOR   30:35.4  +3:40.2  109.06
 72  78 LI Hongxue  1984  CHN   30:36.9  +3:41.7  109.81
 73  62 MANDRIKA Olga  1993  KAZ   30:46.6  +3:51.4  114.61
 74  2 BEATTY Dahria  1994  CAN   30:49.6  +3:54.4  116.10
 75  60 KALLA Charlotte  1987  SWE   30:56.7  +4:01.5  119.61
 76  73 FABJAN Vesna  1985  SLO   30:58.3  +4:03.1  120.41
 77  66 MALEC Vedrana  1990  CRO   31:11.7  +4:16.5  127.04
 78  70 GALEWICZ Martyna  1989  POL   31:12.3  +4:17.1  127.34
 79  65 JU Hye-ri  1991  KOR   32:38.5  +5:43.3  170.03
Did not start
   77 NOUSIAINEN Mona-Liisa  1983  FIN     
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse