Resultater Verdenscup Kuusamo - Sprint - Finale - Menn 2017



Resultater Verdenscup Kuusamo - Ruka Triple - Sprint finale, klassisk, menn
Ruka, Kuusamo, Finland - 24. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation
 1  1 KLAEBO Johannes Hoesflot  1996  NOR 
 2  5 GOLBERG Paal  1990  NOR 
 3  19 HALFVARSSON Calle  1989  SWE 
 4  3 HAKOLA Ristomatti  1991  FIN 
 5  4 PELLEGRINO Federico  1990  ITA 
 6  12 FOSSLI Sondre Turvoll  1993  NOR 
 7  7 VUORINEN Lauri  1995  FIN 
 8  6 BOLSHUNOV Alexander  1996  RUS 
 9  11 HEDIGER Jovian  1990  SUI 
 10  20 JYLHAE Martti  1987  FIN 
 11  18 KILP Marko  1993  EST 
 12  29 IVERSEN Emil  1991  NOR 
 13  17 NISKANEN Iivo  1992  FIN 
 14  22 RETIVYKH Gleb  1991  RUS 
 15  25 RANKEL Raido  1990  EST 
 16  8 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR 
 17  10 KETELAE Toni  1988  FIN 
 18  15 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ 
 19  28 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR 
 20  30 MIKKONEN Juho  1990  FIN 
 21  13 HARVEY Alex  1988  CAN 
 22  14 CHANAVAT Lucas  1994  FRA 
 23  23 GROS Baptiste  1990  FRA 
 24  26 BJORNSEN Erik  1991  USA 
 25  27 LUUSUA Ari  1988  FIN 
 26  2 PENTSINEN Anssi  1986  FIN 
 27  9 STRANDVALL Matias  1985  FIN 
 28  16 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN 
 29  21 HAARALA Juuso  1996  FIN 
 30  24 KROGH Finn Haagen  1990  NOR 
 31  31 BELOV Evgeniy  1990  RUS 
 32  32 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS 
 33  33 DE FABIANI Francesco  1993  ITA 
 34  34 NEWELL Andrew  1983  USA 
 35  35 JOUVE Richard  1994  FRA 
 36  36 RASTELLI Maicol  1991  ITA 
 37  37 COLOGNA Dario  1986  SUI 
 38  38 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS 
 39  39 PETERSON Teodor  1988  SWE 
 40  40 HELLNER Marcus  1985  SWE 
 41  41 EISENLAUER Sebastian  1990  GER 
 42  42 LENTING Akira  1990  JPN 
 43  43 VITSENKO Alexey  1990  RUS 
 44  44 BAUMANN Jonas  1990  SUI 
 45  45 BALDAUF Dominik  1992  AUT 
 46  46 MANIFICAT Maurice  1986  FRA 
 47  47 VORANAU Aliaksandr  1990  BLR 
 48  48 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR 
 49  49 BORTSOV Konstantin  1995  KAZ 
 50  50 OJANSIVU Antti  1993  FIN 
 51  51 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN 
 52  52 LARKOV Andrey  1989  RUS 
 53  53 NOVAK Michal  1996  CZE 
 54  54 MLYNAR Peter  1988  SVK 
 55  55 STAREGA Maciej  1990  POL 
 56  56 WICK Thomas  1991  GER 
 57  57 USTIUGOV Sergey  1992  RUS 
 58  58 YOSHIDA Keishin  1987  JPN 
 59  59 LOCKE Julien  1993  CAN 
 60  60 HAMILTON Simeon  1987  USA 
 61  61 TOENSETH Didrik  1991  NOR 
 62  62 VELICHKO Yevgeniy  1987  KAZ 
 63  63 VALJAS Len  1988  CAN 
 64  64 PEREKHODA Ruslan  1987  UKR 
 65  65 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS 
 66  66 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE 
 67  67 JAY Renaud  1991  FRA 
 68  68 WESTBERG Karl-Johan  1992  SWE 
 69  69 BING Thomas  1990  GER 
 70  70 BURMAN Jens  1994  SWE 
 71  71 TAMMJARV Karel  1989  EST 
 72  72 STADLOBER Luis  1991  AUT 
 73  73 JOHNSGAARD Knute  1992  CAN 
 74  74 KERSHAW Devon  1982  CAN 
 75  75 TSINZOV Veselin  1986  BUL 
 76  76 LEHTONEN Lari  1987  FIN 
 77  77 EBINA Takanori  1991  JPN 
 78  78 NOECKLER Dietmar  1988  ITA 
 79  79 JEANNEROD Alexis  1991  FRA 
 80  80 SIMENC Miha  1995  SLO 
 81  81 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR 
 82  82 ERIKSSON Gustav  1991  SWE 
 83  83 RYPL Miroslav  1992  CZE 
 84  84 PATTERSON Scott  1992  USA 
 85  85 KILLICK Graeme  1989  CAN 
 86  86 KAESER Erwan  1992  SUI 
 87  87 VAICIULIS Modestas  1989  LTU 
 88  88 MALYSHEV Sergey  1994  KAZ 
 89  89 MAEKI Joni  1995  FIN 
 90  90 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA 
 91  91 KIM Magnus  1998  KOR 
 92  92 HOLUND Hans Christer  1989  NOR 
 93  93 KATZ Andreas  1988  GER 
 94  94 LAMPIC Janez  1996  SLO 
 95  95 COCKNEY Jesse  1989  CAN 
 96  96 ASTAPENKA Yury  1990  BLR 
 97  97 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR 
 98  98 TARANTOLA Damien  1991  FRA 
 99  99 DOBLER Jonas  1991  GER 
 100  100 FURGER Roman  1990  SUI 
 101  101 SEMENOV Michail  1986  BLR 
 102  102 SHANG Jincai  1993  CHN 
 103  103 CALDWELL Patrick  1994  USA 
 104  104 STROLIA Tautvydas  1995  LTU 
 105  105 HOFFMAN Noah  1989  USA 
 106  106 ROJO Imanol  1990  ESP 
 107  107 KNOP Petr  1994  CZE 
 108  108 SALVADORI Giandomenico  1992  ITA 
 109  109 FELLNER Adam  1993  CZE 
 110  110 SEGEC Andrej  1994  SVK 
 111  111 BIELER Livio  1993  SUI 
 112  112 WANG Qiang  1993  CHN 
 113  113 BURY Dominik  1996  POL 
 114  114 EINARSSON Snorri Eythor  1986  ISL 
 115  115 DOLAR Miha  1995  SLO 
 116  116 HEIKKINEN Matti  1983  FIN 
 117  117 JAKS Martin  1986  CZE 
 118  118 CLUGNET James  1996  GBR 
 119  119 CHANLOUNG Mark  1995  THA 
 120  120 BIKSE Indulis  1995  LAT 
 121  121 NARUSE Kaichi  1988  JPN 
 122  122 SMITH Callum  1992  GBR 
 123  123 MAOWULIETIBIEKE Entemake  1996  CHN 
 124  124 MOELLER Martin  1980  DEN 
 125  125 KLISEVICIUS Deividas  1997  LTU 
 126  126 SONINBAYAR Duurenbayar  1996  MGL 
 127  127 BATMUNKH Achbadrakh  1994  MGL 
Did not start
   1002 KENNEDY Russell  1991  CAN 
   1001 THORN Viktor  1996  SWE