Resultater Verdenscup Kuusamo - Sprint - Prolog - Kvinner 2017

Resultater Verdenscup Kuusamo - Ruka Triple - Sprint prolog, klassisk, kvinner
Ruka, Kuusamo, Finland - 24. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  3 INGEMARSDOTTER Ida  1985  SWE   3:11.69     0.00
 2  26 FALK Hanna  1989  SWE   3:11.88  +0.19  1.19
 3  28 CALDWELL Sophie  1990  USA   3:12.28  +0.59  3.69
 4  29 VISNAR Katja  1984  SLO   3:12.57  +0.88  5.51
 5  23 BJORNSEN Sadie  1989  USA   3:13.67  +1.98  12.40
 6  2 RINGWALD Sandra  1990  GER   3:13.70  +2.01  12.58
 7  5 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN   3:15.30  +3.61  22.60
 8  24 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR   3:16.74  +5.05  31.61
 9  36 SOEMSKAR Linn  1989  SWE   3:16.83  +5.14  32.18
 10  31 FAEHNDRICH Nadine  1995  SUI   3:17.01  +5.32  33.30
 11  46 SHAPOVALOVA Evgenia  1986  RUS   3:17.51  +5.82  36.43
 12  20 KALLA Charlotte  1987  SWE   3:17.55  +5.86  36.68
 13  38 BELORUKOVA Yulia  1995  RUS   3:18.55  +6.86  42.94
 14  47 NEPRYAEVA Natalia  1995  RUS   3:18.56  +6.87  43.01
 15  1 HAAG Anna  1986  SWE   3:18.56  +6.87  43.01
 16  32 SUNDLING Jonna  1994  SWE   3:18.73  +7.04  44.07
 17  40 SETTLIN Evelina  1992  SWE   3:19.11  +7.42  46.45
 18  54 KIRILLOVA Anastasia  1996  BLR   3:19.78  +8.09  50.64
 19  17 NILSSON Stina  1993  SWE   3:19.84  +8.15  51.02
 20  21 MONONEN Laura  1984  FIN   3:20.22  +8.53  53.40
 21  30 VAN DER GRAAFF Laurien  1987  SUI   3:20.29  +8.60  53.84
 22  33 SARGENT Ida  1988  USA   3:20.39  +8.70  54.46
 23  34 SVENDSEN Anna  1990  NOR   3:20.61  +8.92  55.84
 24  58 SERONOSOVA Polina  1993  BLR   3:20.85  +9.16  57.34
 25  4 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   3:21.14  +9.45  59.16
 26  51 BRENNAN Rosie  1988  USA   3:21.15  +9.46  59.22
 27  8 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   3:21.20  +9.51  59.53
 28  25 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   3:21.51  +9.82  61.47
 29  37 DYVIK Anna  1994  SWE   3:21.53  +9.84  61.60
 30  56 HENNIG Katharina  1996  GER   3:21.75  +10.06  62.98
 31  10 FALLA Maiken Caspersen  1990  NOR   3:22.07  +10.38  64.98
 32  39 LAMPIC Anamarija  1995  SLO   3:22.51  +10.82  67.73
 33  69 NURMI Leena  1994  FIN   3:23.02  +11.33  70.93
 34  16 DIGGINS Jessica  1991  USA   3:24.20  +12.51  78.31
 35  72 MATINTALO Johanna  1996  FIN   3:25.31  +13.62  85.26
 36  42 RANDALL Kikkan  1982  USA   3:25.61  +13.92  87.14
 37  6 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   3:25.75  +14.06  88.02
 38  22 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   3:25.77  +14.08  88.14
 39  50 LYLYNPERA Katri  1994  FIN   3:25.82  +14.13  88.46
 40  62 KAMINSKAYA Valiantsina  1987  BLR   3:25.85  +14.16  88.64
 41  9 BJOERGEN Marit  1980  NOR   3:26.11  +14.42  90.27
 42  44 NORDSTROEM Maria  1991  SWE   3:26.72  +15.03  94.09
 43  43 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   3:26.77  +15.08  94.40
 44  55 GROHOVA Karolina  1990  CZE   3:26.83  +15.14  94.78
 45  35 EIDE Mari  1989  NOR   3:26.96  +15.27  95.59
 46  7 MATVEEVA Natalia  1986  RUS   3:26.98  +15.29  95.72
 47  18 STADLOBER Teresa  1993  AUT   3:27.34  +15.65  97.97
 48  14 HAGA Ragnhild  1991  NOR   3:27.52  +15.83  99.10
 49  53 TIKHONOVA Yulia  1986  BLR   3:28.09  +16.40  102.67
 50  84 ISHIDA Masako  1980  JPN   3:28.29  +16.60  103.92
 51  57 CLAUDEL Delphine  1996  FRA   3:28.66  +16.97  106.23
 52  41 CEBASEK Alenka  1989  SLO   3:28.82  +17.13  107.24
 53  45 WENG Tiril Udnes  1996  NOR   3:29.22  +17.53  109.74
 54  52 CARL Victoria  1995  GER   3:29.35  +17.66  110.55
 55  48 VEDENINA Daria  1991  RUS   3:29.95  +18.26  114.31
 56  66 SEDOVA Anastasia  1995  RUS   3:30.09  +18.40  115.19
 57  63 KERN Julia  1997  USA   3:30.30  +18.61  116.50
 58  13 BOEHLER Stefanie  1981  GER   3:31.12  +19.43  121.63
 59  12 WENG Heidi  1991  NOR   3:31.37  +19.68  123.20
 60  73 LI Xin  1992  CHN   3:31.69  +20.00  125.20
 61  76 UKKOLA Johanna  1993  FIN   3:31.74  +20.05  125.52
 61  74 LETOCHA Urszula  1994  POL   3:31.74  +20.05  125.52
 63  75 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN   3:31.99  +20.30  127.08
 64  49 BEATTY Dahria  1994  CAN   3:32.11  +20.42  127.83
 65  81 NISSINEN Vilma  1997  FIN   3:32.25  +20.56  128.71
 66  11 SAARINEN Aino-Kaisa  1979  FIN   3:32.36  +20.67  129.40
 67  15 DEBERTOLIS Ilaria  1989  ITA   3:32.64  +20.95  131.15
 68  19 VON SIEBENTHAL Nathalie  1993  SUI   3:32.90  +21.21  132.78
 69  71 MARCISZ Ewelina  1991  POL   3:33.81  +22.12  138.47
 70  27 STEPHEN Elizabeth  1987  USA   3:34.18  +22.49  140.79
 71  85 KAINULAINEN Anni  1992  FIN   3:34.27  +22.58  141.35
 72  67 TAYLOR Annika  1993  GBR   3:35.32  +23.63  147.93
 73  59 UREVC Eva  1995  SLO   3:36.60  +24.91  155.94
 74  60 NISHIKAWA Emily  1989  CAN   3:37.58  +25.89  162.07
 75  83 BATHE Nichole  1995  GBR   3:38.41  +26.72  167.27
 76  68 NECHAEVSKAYA Anna  1991  RUS   3:39.26  +27.57  172.59
 77  90 KORVA Anita  1999  FIN   3:39.40  +27.71  173.47
 78  65 SHEVCHENKO Anna  1993  KAZ   3:39.67  +27.98  175.16
 79  78 JANATOVA Katerina  1997  CZE   3:39.70  +28.01  175.35
 80  79 BYKOVA Irina  1993  KAZ   3:39.72  +28.03  175.47
 81  64 GUSCHINA Mariya  1989  RUS   3:39.87  +28.18  176.41
 82  93 HAKALA Maija  1984  FIN   3:39.96  +28.27  176.97
 83  77 ANTYPENKO Tetiana  1981  UKR   3:40.40  +28.71  179.73
 84  80 CHI Chunxue  1998  CHN   3:41.47  +29.78  186.43
 85  86 ZHEREBYATEVA Anna  1997  RUS   3:42.91  +31.22  195.44
 86  70 HOLMES Chelsea  1987  USA   3:43.32  +31.63  198.01
 87  61 BROWNE Cendrine  1993  CAN   3:43.65  +31.96  200.07
 88  91 RAZINGER Nika  1993  SLO   3:44.76  +33.07  207.02
 89  87 KOBAYASHI Yuki  1987  JPN   3:46.83  +35.14  219.98
 90  82 EINFALT Lea  1994  SLO   3:49.61  +37.92  237.38
 91  89 SERDIUK Kateryna  1989  UKR   3:56.95  +45.26  283.33
 92  88 CHANLOUNG Karen  1996  THA   3:59.02  +47.33  296.29
 93  92 PIIPPO Eveliina  1998  FIN   4:00.68  +48.99  306.68
 94  95 CHINBAT Otgontsetseg  1991  MGL   4:12.38  +1:00.69  379.93
 95  94 ARIUNSANAA Enkhtuul  1996  MGL   4:31.93  +1:20.24  502.31