Resultater Verdenscup Kuusamo - Sprint - Prolog - Menn 2017

Resultater Verdenscup Kuusamo - Ruka Triple - Sprint prolog, klassisk, menn
Ruka, Kuusamo, Finland - 24. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  6 KLAEBO Johannes Hoesflot  1996  NOR   2:46.53     0.00
 2  37 PENTSINEN Anssi  1986  FIN   2:48.79  +2.26  16.29
 3  27 HAKOLA Ristomatti  1991  FIN   2:48.88  +2.35  16.93
 4  4 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   2:49.19  +2.66  19.17
 5  11 GOLBERG Paal  1990  NOR   2:49.50  +2.97  21.40
 6  35 BOLSHUNOV Alexander  1996  RUS   2:49.90  +3.37  24.28
 7  46 VUORINEN Lauri  1995  FIN   2:50.04  +3.51  25.29
 8  31 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   2:51.22  +4.69  33.80
 9  28 STRANDVALL Matias  1985  FIN   2:51.36  +4.83  34.80
 10  49 KETELAE Toni  1988  FIN   2:51.74  +5.21  37.54
 11  38 HEDIGER Jovian  1990  SUI   2:52.53  +6.00  43.24
 12  29 FOSSLI Sondre Turvoll  1993  NOR   2:52.62  +6.09  43.88
 13  14 HARVEY Alex  1988  CAN   2:52.66  +6.13  44.17
 14  19 CHANAVAT Lucas  1994  FRA   2:53.05  +6.52  46.98
 15  65 POLTORANIN Alexey  1987  KAZ   2:53.11  +6.58  47.41
 16  41 MIYAZAWA Hiroyuki  1991  JPN   2:53.18  +6.65  47.92
 17  1 NISKANEN Iivo  1992  FIN   2:53.34  +6.81  49.07
 18  43 KILP Marko  1993  EST   2:53.87  +7.34  52.89
 19  9 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   2:53.93  +7.40  53.32
 20  30 JYLHAE Martti  1987  FIN   2:54.00  +7.47  53.83
 21  73 HAARALA Juuso  1996  FIN   2:54.56  +8.03  57.86
 22  32 RETIVYKH Gleb  1991  RUS   2:54.63  +8.10  58.37
 23  36 GROS Baptiste  1990  FRA   2:54.73  +8.20  59.09
 24  20 KROGH Finn Haagen  1990  NOR   2:54.95  +8.42  60.67
 25  50 RANKEL Raido  1990  EST   2:55.22  +8.69  62.62
 26  66 BJORNSEN Erik  1991  USA   2:55.24  +8.71  62.76
 27  58 LUUSUA Ari  1988  FIN   2:55.28  +8.75  63.05
 28  18 SUNDBY Martin Johnsrud  1984  NOR   2:55.41  +8.88  63.99
 29  16 IVERSEN Emil  1991  NOR   2:55.42  +8.89  64.06
 30  56 MIKKONEN Juho  1990  FIN   2:55.53  +9.00  64.85
 31  72 BELOV Evgeniy  1990  RUS   2:55.66  +9.13  65.79
 32  2 BESSMERTNYKH Alexander  1986  RUS   2:55.70  +9.17  66.08
 33  17 DE FABIANI Francesco  1993  ITA   2:55.75  +9.22  66.44
 34  34 NEWELL Andrew  1983  USA   2:55.91  +9.38  67.59
 35  39 JOUVE Richard  1994  FRA   2:55.99  +9.46  68.17
 36  55 RASTELLI Maicol  1991  ITA   2:56.54  +10.01  72.13
 37  23 COLOGNA Dario  1986  SUI   2:56.58  +10.05  72.42
 38  68 VYLEGZHANIN Maxim  1982  RUS   2:56.69  +10.16  73.21
 39  26 PETERSON Teodor  1988  SWE   2:56.96  +10.43  75.16
 40  25 HELLNER Marcus  1985  SWE   2:57.00  +10.47  75.45
 41  44 EISENLAUER Sebastian  1990  GER   2:57.02  +10.49  75.59
 42  113 LENTING Akira  1990  JPN   2:57.17  +10.64  76.67
 43  53 VITSENKO Alexey  1990  RUS   2:57.21  +10.68  76.96
 44  108 BAUMANN Jonas  1990  SUI   2:57.28  +10.75  77.46
 45  54 BALDAUF Dominik  1992  AUT   2:57.42  +10.89  78.47
 46  10 MANIFICAT Maurice  1986  FRA   2:57.44  +10.91  78.62
 47  52 VORANAU Aliaksandr  1990  BLR   2:57.54  +11.01  79.34
 48  5 KRUEGER Simen Hegstad  1993  NOR   2:57.55  +11.02  79.41
 49  67 BORTSOV Konstantin  1995  KAZ   2:57.72  +11.19  80.63
 50  93 OJANSIVU Antti  1993  FIN   2:57.74  +11.21  80.78
 51  77 NOUSIAINEN Ville  1983  FIN   2:57.78  +11.25  81.07
 52  8 LARKOV Andrey  1989  RUS   2:57.83  +11.30  81.43
 53  80 NOVAK Michal  1996  CZE   2:57.85  +11.32  81.57
 54  70 MLYNAR Peter  1988  SVK   2:57.93  +11.40  82.15
 55  42 STAREGA Maciej  1990  POL   2:57.94  +11.41  82.22
 56  81 WICK Thomas  1991  GER   2:57.97  +11.44  82.44
 57  15 USTIUGOV Sergey  1992  RUS   2:58.02  +11.49  82.80
 58  106 YOSHIDA Keishin  1987  JPN   2:58.26  +11.73  84.53
 59  79 LOCKE Julien  1993  CAN   2:58.60  +12.07  86.98
 60  22 HAMILTON Simeon  1987  USA   2:58.66  +12.13  87.41
 61  13 TOENSETH Didrik  1991  NOR   2:58.79  +12.26  88.34
 62  109 VELICHKO Yevgeniy  1987  KAZ   2:58.98  +12.45  89.71
 63  33 VALJAS Len  1988  CAN   2:59.11  +12.58  90.65
 64  112 PEREKHODA Ruslan  1987  UKR   2:59.14  +12.61  90.87
 65  64 CHERVOTKIN Alexey  1995  RUS   2:59.16  +12.63  91.01
 66  117 RICKARDSSON Daniel  1982  SWE   2:59.24  +12.71  91.59
 67  40 JAY Renaud  1991  FRA   2:59.47  +12.94  93.24
 68  48 WESTBERG Karl-Johan  1992  SWE   2:59.52  +12.99  93.60
 69  71 BING Thomas  1990  GER   2:59.56  +13.03  93.89
 70  3 BURMAN Jens  1994  SWE   2:59.73  +13.20  95.12
 71  89 TAMMJARV Karel  1989  EST   2:59.90  +13.37  96.34
 72  61 STADLOBER Luis  1991  AUT   3:00.30  +13.77  99.23
 73  75 JOHNSGAARD Knute  1992  CAN   3:00.37  +13.84  99.73
 74  76 KERSHAW Devon  1982  CAN   3:00.54  +14.01  100.95
 75  111 TSINZOV Veselin  1986  BUL   3:00.58  +14.05  101.24
 76  118 LEHTONEN Lari  1987  FIN   3:00.96  +14.43  103.98
 77  92 EBINA Takanori  1991  JPN   3:01.02  +14.49  104.41
 78  85 NOECKLER Dietmar  1988  ITA   3:01.08  +14.55  104.85
 79  90 JEANNEROD Alexis  1991  FRA   3:01.64  +15.11  108.88
 80  51 SIMENC Miha  1995  SLO   3:02.01  +15.48  111.55
 81  12 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   3:02.04  +15.51  111.76
 82  78 ERIKSSON Gustav  1991  SWE   3:02.28  +15.75  113.49
 83  84 RYPL Miroslav  1992  CZE   3:02.37  +15.84  114.14
 84  110 PATTERSON Scott  1992  USA   3:02.67  +16.14  116.30
 85  115 KILLICK Graeme  1989  CAN   3:02.85  +16.32  117.60
 86  59 KAESER Erwan  1992  SUI   3:03.17  +16.64  119.91
 87  63 VAICIULIS Modestas  1989  LTU   3:03.21  +16.68  120.19
 88  86 MALYSHEV Sergey  1994  KAZ   3:03.52  +16.99  122.43
 89  47 MAEKI Joni  1995  FIN   3:03.57  +17.04  122.79
 90  24 GAILLARD Jean Marc  1980  FRA   3:04.14  +17.61  126.90
 91  88 KIM Magnus  1998  KOR   3:04.29  +17.76  127.98
 92  21 HOLUND Hans Christer  1989  NOR   3:04.83  +18.30  131.87
 93  69 KATZ Andreas  1988  GER   3:04.84  +18.31  131.94
 94  60 LAMPIC Janez  1996  SLO   3:05.08  +18.55  133.67
 95  62 COCKNEY Jesse  1989  CAN   3:05.36  +18.83  135.69
 96  74 ASTAPENKA Yury  1990  BLR   3:05.88  +19.35  139.43
 97  82 KRASOVSKYI Oleksii  1994  UKR   3:06.81  +20.28  146.14
 98  99 TARANTOLA Damien  1991  FRA   3:07.17  +20.64  148.73
 99  107 DOBLER Jonas  1991  GER   3:07.36  +20.83  150.10
 100  45 FURGER Roman  1990  SUI   3:07.60  +21.07  151.83
 101  95 SEMENOV Michail  1986  BLR   3:07.73  +21.20  152.77
 102  96 SHANG Jincai  1993  CHN   3:07.75  +21.22  152.91
 103  94 CALDWELL Patrick  1994  USA   3:07.96  +21.43  154.42
 104  114 STROLIA Tautvydas  1995  LTU   3:08.18  +21.65  156.01
 105  120 HOFFMAN Noah  1989  USA   3:08.38  +21.85  157.45
 106  116 ROJO Imanol  1990  ESP   3:08.45  +21.92  157.95
 107  119 KNOP Petr  1994  CZE   3:08.81  +22.28  160.55
 108  102 SALVADORI Giandomenico  1992  ITA   3:10.33  +23.80  171.50
 109  121 FELLNER Adam  1993  CZE   3:10.97  +24.44  176.11
 110  87 SEGEC Andrej  1994  SVK   3:11.02  +24.49  176.47
 111  104 BIELER Livio  1993  SUI   3:11.03  +24.50  176.54
 112  123 WANG Qiang  1993  CHN   3:11.48  +24.95  179.79
 113  105 BURY Dominik  1996  POL   3:11.49  +24.96  179.86
 114  129 EINARSSON Snorri Eythor  1986  ISL   3:11.75  +25.22  181.73
 115  91 DOLAR Miha  1995  SLO   3:12.26  +25.73  185.41
 116  7 HEIKKINEN Matti  1983  FIN   3:12.50  +25.97  187.14
 117  101 JAKS Martin  1986  CZE   3:12.69  +26.16  188.51
 118  122 CLUGNET James  1996  GBR   3:14.71  +28.18  203.06
 119  98 CHANLOUNG Mark  1995  THA   3:14.94  +28.41  204.72
 120  97 BIKSE Indulis  1995  LAT   3:15.05  +28.52  205.51
 121  103 NARUSE Kaichi  1988  JPN   3:15.75  +29.22  210.56
 122  100 SMITH Callum  1992  GBR   3:15.78  +29.25  210.77
 123  125 MAOWULIETIBIEKE Entemake  1996  CHN   3:19.01  +32.48  234.05
 124  124 MOELLER Martin  1980  DEN   3:25.47  +38.94  280.60
 125  126 KLISEVICIUS Deividas  1997  LTU   3:31.17  +44.64  321.67
 126  128 SONINBAYAR Duurenbayar  1996  MGL   3:35.27  +48.74  351.22
 127  127 BATMUNKH Achbadrakh  1994  MGL   3:42.31  +55.78  401.95
Did not start
   83 KENNEDY Russell  1991  CAN       
   57 THORN Viktor  1996  SWE