Resultater Verdenscup Kuusamo - Totalt etter 1 av 3 etp. - Kvinner 2017



Resultater Verdenscup Kuusamo - Ruka Triple - Minitouren totalt etter 1 av 3 etapper, kvinner
Ruka, Kuusamo, Finland - 24. november 2017

Arrangementstype: Langrenn

Rank Name Year Nation Time Behind
 1 BJORNSEN Sadie  1989  USA   2:46.6   
 2 INGEMARSDOTTER Ida  1985  SWE   2:48.6  +2.0
 3 NILSSON Stina  1993  SWE   2:49.8  +3.2
 4 PARMAKOSKI Krista  1990  FIN   2:54.3  +7.7
 5 BELORUKOVA Yulia  1995  RUS   2:54.5  +7.9
 6 HARSEM Kathrine Rolsted  1989  NOR   2:54.7  +8.1
 7 CALDWELL Sophie  1990  USA   2:57.2  +10.6
 8 SHAPOVALOVA Evgenia  1986  RUS   3:01.5  +14.9
 9 NEPRYAEVA Natalia  1995  RUS   3:04.5  +17.9
 10 SOEMSKAR Linn  1989  SWE   3:04.8  +18.2
 11 HAAG Anna  1986  SWE   3:05.5  +18.9
 12 KALLA Charlotte  1987  SWE   3:06.5  +19.9
 13 FALK Hanna  1989  SWE   3:06.8  +20.2
 14 VISNAR Katja  1984  SLO   3:08.5  +21.9
 15 RINGWALD Sandra  1990  GER   3:09.7  +23.1
 16 SETTLIN Evelina  1992  SWE   3:14.1  +27.5
 17 SUNDLING Jonna  1994  SWE   3:14.7  +28.1
 18 FAEHNDRICH Nadine  1995  SUI   3:15.0  +28.4
 19 SARGENT Ida  1988  USA   3:15.3  +28.7
 20 SVENDSEN Anna  1990  NOR   3:16.6  +30.0
 21 KIRILLOVA Anastasia  1996  BLR   3:16.7  +30.1
 22 KOWALCZYK Justyna  1983  POL   3:17.2  +30.6
 23 MONONEN Laura  1984  FIN   3:17.2  +30.6
 24 KYLLOENEN Anne  1987  FIN   3:18.1  +31.5
 25 VAN DER GRAAFF Laurien  1987  SUI   3:18.2  +31.6
 26 NISKANEN Kerttu  1988  FIN   3:18.5  +31.9
 27 DYVIK Anna  1994  SWE   3:18.5  +31.9
 28 SERONOSOVA Polina  1993  BLR   3:18.8  +32.2
 29 BRENNAN Rosie  1988  USA   3:19.1  +32.5
 30 HENNIG Katharina  1996  GER   3:19.7  +33.1
 31 FALLA Maiken Caspersen  1990  NOR   3:22.0  +35.4
 32 LAMPIC Anamarija  1995  SLO   3:22.5  +35.9
 33 NURMI Leena  1994  FIN   3:23.0  +36.4
 34 DIGGINS Jessica  1991  USA   3:24.2  +37.6
 35 MATINTALO Johanna  1996  FIN   3:25.3  +38.7
 36 RANDALL Kikkan  1982  USA   3:25.6  +39.0
 37 OESTBERG Ingvild Flugstad  1990  NOR   3:25.7  +39.1
 38 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   3:25.7  +39.1
 39 LYLYNPERA Katri  1994  FIN   3:25.8  +39.2
 40 KAMINSKAYA Valiantsina  1987  BLR   3:25.8  +39.2
 41 BJOERGEN Marit  1980  NOR   3:26.1  +39.5
 42 NORDSTROEM Maria  1991  SWE   3:26.7  +40.1
 43 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   3:26.7  +40.1
 44 GROHOVA Karolina  1990  CZE   3:26.8  +40.2
 45 EIDE Mari  1989  NOR   3:26.9  +40.3
 46 MATVEEVA Natalia  1986  RUS   3:26.9  +40.3
 47 STADLOBER Teresa  1993  AUT   3:27.3  +40.7
 48 HAGA Ragnhild  1991  NOR   3:27.5  +40.9
 49 TIKHONOVA Yulia  1986  BLR   3:28.0  +41.4
 50 ISHIDA Masako  1980  JPN   3:28.2  +41.6
 51 CLAUDEL Delphine  1996  FRA   3:28.6  +42.0
 52 CEBASEK Alenka  1989  SLO   3:28.8  +42.2
 53 WENG Tiril Udnes  1996  NOR   3:29.2  +42.6
 54 CARL Victoria  1995  GER   3:29.3  +42.7
 55 VEDENINA Daria  1991  RUS   3:29.9  +43.3
 56 SEDOVA Anastasia  1995  RUS   3:30.0  +43.4
 57 KERN Julia  1997  USA   3:30.3  +43.7
 58 BOEHLER Stefanie  1981  GER   3:31.1  +44.5
 59 WENG Heidi  1991  NOR   3:31.3  +44.7
 60 LI Xin  1992  CHN   3:31.6  +45.0
 61 UKKOLA Johanna  1993  FIN   3:31.7  +45.1
 61 LETOCHA Urszula  1994  POL   3:31.7  +45.1
 63 ROPONEN Riitta-Liisa  1978  FIN   3:31.9  +45.3
 64 BEATTY Dahria  1994  CAN   3:32.1  +45.5
 65 NISSINEN Vilma  1997  FIN   3:32.2  +45.6
 66 SAARINEN Aino-Kaisa  1979  FIN   3:32.3  +45.7
 67 DEBERTOLIS Ilaria  1989  ITA   3:32.6  +46.0
 68 VON SIEBENTHAL Nathalie  1993  SUI   3:32.9  +46.3
 69 MARCISZ Ewelina  1991  POL   3:33.8  +47.2
 70 STEPHEN Elizabeth  1987  USA   3:34.1  +47.5
 71 KAINULAINEN Anni  1992  FIN   3:34.2  +47.6
 72 TAYLOR Annika  1993  GBR   3:35.3  +48.7
 73 UREVC Eva  1995  SLO   3:36.6  +50.0
 74 NISHIKAWA Emily  1989  CAN   3:37.5  +50.9
 75 BATHE Nichole  1995  GBR   3:38.4  +51.8
 76 NECHAEVSKAYA Anna  1991  RUS   3:39.2  +52.6
 77 KORVA Anita  1999  FIN   3:39.4  +52.8
 78 SHEVCHENKO Anna  1993  KAZ   3:39.6  +53.0
 79 JANATOVA Katerina  1997  CZE   3:39.7  +53.1
 80 BYKOVA Irina  1993  KAZ   3:39.7  +53.1
 81 GUSCHINA Mariya  1989  RUS   3:39.8  +53.2
 82 HAKALA Maija  1984  FIN   3:39.9  +53.3
 83 ANTYPENKO Tetiana  1981  UKR   3:40.4  +53.8
 84 CHI Chunxue  1998  CHN   3:41.4  +54.8
 85 ZHEREBYATEVA Anna  1997  RUS   3:42.9  +56.3
 86 HOLMES Chelsea  1987  USA   3:43.3  +56.7
 87 BROWNE Cendrine  1993  CAN   3:43.6  +57.0
 88 RAZINGER Nika  1993  SLO   3:44.7  +58.1
 89 KOBAYASHI Yuki  1987  JPN   3:46.8  +1:00.2
 90 EINFALT Lea  1994  SLO   3:49.6  +1:03.0